Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> jakej typ holek se ti libi?
<b> ty se kteryma jsem jeste nespal.

<seth-> mno dokazom aky unaveny som je to, ze veci som predchvilou pchal nie do pracky, ale do rury

<a> Čus, ty voe dneska mě dojmulo Nero a asi mám v háji vypalovačku! :-(
<b> Ahoj, jakto?
<a> No vrazím tam prázdné DVD, že ti smahnu ty filmy.
<b> Ty, které mě slibuješ už měsíc?
<a> Jo přesně ty. A víš co, zvolím Nové DVD atd. a naráz hláška (něco ve smyslu): Toto DVD nemůže být vypáleno. V duchu se zamyslím proč, a pod tím: Toto DVD je prázdné.
<b> LOL :-D

Komentář: No nenaralo by vás to?! (romka je na reklamačce)

<a> Ty vole, mazec věc dneska ve škole :-D
<b> čest, co se stalo?
<a> sme měli anglinu a ja si otevřel na lavici tuňáka ve sladko kyselý omáčce... Fakt mňamka a docela to vonělo ;-)
<b> jj dovedu si představit :-D
<a> a tak se tím přiivuju a najednou vedle lavice profesorka a prej: "Mohla bych zkusit?" :-D
<b> NEKECEJ :-D
<a> myslel jsem že umřu :-D

Komentář: Njn, asi fakt mají malý plat :-D

<a> ty ses *** xD sem kvuli tomu abys tam moch jit ke mne na ucet zmenil heslo xD
<a> sem se divil proc mi nefici manager xD
<b> xD

Komentář: Travianmanager is your friend

<kopr> já tě zabiju :D :D
<michal> IDDQD
<michal> ted uz ne :D
<kopr> XD

<ona> máš místo nosu tiramisu :P
<on> pěknej rým... :)
<on> nepiše se to náhodou se dvěma s? :)
<ona> to nevadí mužu přijít a ochutnat :D?
<on> jasně ale lžičku nech doma :P
<ona> :D

<Adka> nj, jsem zadana, no :)
<Vlasec> nevýhoda psaní bez diakritiky :) teď by nešlo poznat, zda zadaná nebo žádaná :D
<Adka> oboji, to je jedno :D
<Vlasec> tak to je pak naopak výhoda

<a> jak se reknou anglicky "huste vlasy"?
<b> cool hair
<b> pokud teda myslíš husté jako husté
<a> jako husté
<b> jakože je má husté nebo husté?
<a> jako husté
<a> tu mas priklad: kdyz plave kapr v medu a povida husty.
<b> ...

Komentář: hustý :)

<a> Tak sem řekla Káje, ať za tou účou zajde, že ju má stejně nejradši, tak ať de přemlouvat...
<b> a Kája nechtěla? :D
<a> Kája se začla rozčilovat: "Proč já, beztak jen na mě bude kvílet a říkat KÁJO KÁJUŠKO, bla bla bla bla..." no prostě ju nehorázně parodovala skřehotavým hlasem...
<b> a do toho přišla úča? :D
<a> Kdyby jen to :D... Káje za zády se objevila úča, chvílu vyjeveně zírala a pak si jen provokativně odkašlala...
<b> a co Kája? :D
<a> Kája sebou trhla, otočila se a klidným hlasem řekla: "jee, vy ste se poznala?" :D :D :D

Komentář: školička... :D to úča nedala :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 5 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.