Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> jakej typ holek se ti libi?
<b> ty se kteryma jsem jeste nespal.
<seth-> mno dokazom aky unaveny som je to, ze veci som predchvilou pchal nie do pracky, ale do rury
<a> Čus, ty voe dneska mě dojmulo Nero a asi mám v háji vypalovačku! :-(
<b> Ahoj, jakto?
<a> No vrazím tam prázdné DVD, že ti smahnu ty filmy.
<b> Ty, které mě slibuješ už měsíc?
<a> Jo přesně ty. A víš co, zvolím Nové DVD atd. a naráz hláška (něco ve smyslu): Toto DVD nemůže být vypáleno. V duchu se zamyslím proč, a pod tím: Toto DVD je prázdné.
<b> LOL :-D
Komentář: No nenaralo by vás to?! (romka je na reklamačce)
<a> Ty vole, mazec věc dneska ve škole :-D
<b> čest, co se stalo?
<a> sme měli anglinu a ja si otevřel na lavici tuňáka ve sladko kyselý omáčce... Fakt mňamka a docela to vonělo ;-)
<b> jj dovedu si představit :-D
<a> a tak se tím přiivuju a najednou vedle lavice profesorka a prej: "Mohla bych zkusit?" :-D
<b> NEKECEJ :-D
<a> myslel jsem že umřu :-D
Komentář: Njn, asi fakt mají malý plat :-D
<a> ty ses *** xD sem kvuli tomu abys tam moch jit ke mne na ucet zmenil heslo xD
<a> sem se divil proc mi nefici manager xD
<b> xD
Komentář: Travianmanager is your friend
<kopr> já tě zabiju :D :D
<michal> IDDQD
<michal> ted uz ne :D
<kopr> XD
<ona> máš místo nosu tiramisu :P
<on> pěknej rým... :)
<on> nepiše se to náhodou se dvěma s? :)
<ona> to nevadí mužu přijít a ochutnat :D?
<on> jasně ale lžičku nech doma :P
<ona> :D
<Adka> nj, jsem zadana, no :)
<Vlasec> nevýhoda psaní bez diakritiky :) teď by nešlo poznat, zda zadaná nebo žádaná :D
<Adka> oboji, to je jedno :D
<Vlasec> tak to je pak naopak výhoda
<a> jak se reknou anglicky "huste vlasy"?
<b> cool hair
<b> pokud teda myslíš husté jako husté
<a> jako husté
<b> jakože je má husté nebo husté?
<a> jako husté
<a> tu mas priklad: kdyz plave kapr v medu a povida husty.
<b> ...
Komentář: hustý :)
<a> Tak sem řekla Káje, ať za tou účou zajde, že ju má stejně nejradši, tak ať de přemlouvat...
<b> a Kája nechtěla? :D
<a> Kája se začla rozčilovat: "Proč já, beztak jen na mě bude kvílet a říkat KÁJO KÁJUŠKO, bla bla bla bla..." no prostě ju nehorázně parodovala skřehotavým hlasem...
<b> a do toho přišla úča? :D
<a> Kdyby jen to :D... Káje za zády se objevila úča, chvílu vyjeveně zírala a pak si jen provokativně odkašlala...
<b> a co Kája? :D
<a> Kája sebou trhla, otočila se a klidným hlasem řekla: "jee, vy ste se poznala?" :D :D :D
Komentář: školička... :D to úča nedala :D