Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> nebo dneska
<a> sem byl na priprave na gympl
<a> a naky zlomky deleni
<a> a prej ona naka uca
<a> co udelame se cvicenim 1?
<a> a ja
<a> VYNECHAME!
<a> ona: KDO TO BYL?
<a> ja: ON!
<a> ona: ukaze na nej VYPADNI ZA DVERE

Komentář: chytra uca ^^

<a> po 2 hodinovém úsilí jsem konečně pochopil matice homomorfismu! :D
<b> se mas :)
<a> jsem myslel, že mezitim proteču podlahou
<b> njn, to verim :D
<a> ale je to fakt jasný
<a> akorát pochopení předchází časově náročný rituál bušení hlavou do zdi
<b> ten pomaha sesypat data na jedno misto aby bylo mozny zapsat data nova - nic neobvyklyho, klasicky se to nazyva defregmentace

<a> lol
<b> ?
<a> znáš ********.com můžeš tam hrát poker apod. za viruální prachy (chipsy)
<b> jj jednou jsem tam byl...
<a> došli mi chypsi a tam můžeš dostat nějaký zadarmo, asi 1000, každou minutu 200, tak jsem dostal prvních 200 dam refresh a ono mi to zahlásí: "Chipsy můžete dostat jen jednou za 1 min. Musíte počkat přibližně 65 sek."
<b> :D :D

Komentář: divná minuta...

<a> co to je ten kódek?
<b> http://sk.wikipedia.org/wiki/Kodek
<b> http://cs.wikipedia.org/wiki/Kodek
<b> http://en.wikipedia.org/wiki/Codec
<a> to v madarsku sa to vola Kódek?
<c> igen
<a> http://hu.wikipedia.org/wiki/Kódek
<d> drsny

Komentář: igen

<a> Víš jak mi <c> slíbil ten photoshop ze školy?
<b> jj už ho máš?
<a> dneska mi dal flashku, ještě se chlubil jak je krutě okrad, znáš to... :)
<a> jenže doma mě radost přešla, otevřu flashku a tam jen zástupce...
<b> polotovar :D

<a> cawko co si dostal???
<b> Anginu :(

Komentář: mislene bolo co dostal pod stromcek

<a> mi pošli nějakej pěknej song
<b> Jakej přesně?
<a> cokoliv prostě, ale žádnej vir, prosím :-D
<b> oki
DCC SEND request sent to a: Hypocrisy - Virus - Warpath.mp3
<a> lol :-D

Komentář: hlavně žádný vir

<a> co mám udělat at to nemám přes celou obrazovku to icq?
<b> nahoře v pravo mas take tři ikonky křižek, vedle toho obrazovečky tak ty zmačkneš
<b> mas to?
<a> když to zmáčknu sjede mi to do lišty ve spod
<b> jaj nemačkej to minus ale vedle toho

Komentář: neni button jako button

<a> Právě jsem sežral půlku červivýho japka protože je tu tma...
<b> :D :D :D
<a> To je sranda že?
<b> pro toho cerva urcite :D
<a> drž hubu :D

Komentář: Dobře mu tak :-)

<a> kamik si ted polil nota
<a> ma ho 3 dny z opravny
<a> a jeste si roztavil fenem klavesnici

Komentář: chytrej kluk si ho ani nemusel z opravny vyzvedavat

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.