Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<lucka.kaderkova> čau
<Lexa> ahoj kdo si?
<lucka.kaderkova> sem jedna holka
<Lexa> to mi fakt nedoslo

Komentář: Jsem si to v hlave dokonale ujasnil :/

<Czech> haled potreboval bych neco od tebe
<Stiffler> co?
<Czech> http://www.infoslash.net/ rozposli to vsem a klidni na to
<Stiffler> ty cvoku
<Czech> rozposlals to?
<Stiffler> ty voe jak to mam vipnut?
<Czech> mas 2 moznosti alt+f4 nebo rest pc
<Stiffler> ty voe jesi to nepude tk mam nadosmrti zaracha
<Czech> tam mas mati?
<Stiffler> jo
<Czech> restni pc az na ot neklikej
<Stiffler> už jsem to udelal ty voe mas stesti
<Czech> xD
<Stiffler> ty voe
<Stiffler> sem se odcela zapotil. když jsem to videl
<Czech> xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Komentář: Z ICQ

-!- a is away: nasranej... a zmorenej... skoro 4 hodiny sem se hrabal v ipodu...
<b> cau
<b> proc ses hrabal v ipodu?
<a> protoze sem chtel aby mi tam sly hry...
<b> lol :D ty chces po krabicce od applu jiny hry?
<a> jak jiny? ted tam dou jen aplikace zadarmo = na hovno...

<a> Hochu dneska mě spolužák solidně rozesmál.
<b> Čím???
<a> No, měli jsme ukázku první pomoci ze zdravotní školy. A když jsme to měli zkoušet na tý gumový panně, tak si tam ten spolužák sedl a měl nahmatat tep... Tak ho nahmatal a hádej, co řekl.
<b> Nevím, že tepe???
<a> Ne, že dejchá :-D

Komentář: Podle tepu, zjistíš dech :-)

18:33 <a> páta, prave ted odbila
18:33 <b> tvoje hodinky akosi meskaju
18:33 <a> no to mam nastavene podla vlakou :DD

<a> Tak máš ty přelohy?
<b> na jakože, ale doopravdy mám ty výkresy!
<a> Tak jakože, nebo doopravdy?
<b> Noo jakože doopravdy...

Komentář: božee jak ten člověk umí vysvětlovat :-D :-D

<Kořen> F1_hula_help:> Takt PICu 4MHz, LED blikat 36KHz = ?zpožďovací ciklus
<hula> vyřešeno pro takt 20MHz
<Kořen> Kolik pro 4MHz?
<hula> nevim, si to spocitej... jestli chces odmaturovat
<Kořen> F1_hula_help:> fatal error

Komentář: Dva elektrotechnici před maturou

<a> fuper
<b> si prisla o zuby? :D

Komentář: Super ;)

<a> už ty tvoje kecy neval...
<b> ja nevalím, já válím :-D
<a> omg ty si snad nemocný...
<b> já myslím, že ty jsi nemocná
<a> myslet je hov*no vědět, a já VÍM že ty seš nemocnej...
<b> hehe ale vědět je hovno myslet ;-P

Komentář: Už jsem z něj na prášky...

21:55 <on> za pul hodinky jsem zpátky
21:55 <ona> ok :)
23:49 <ona> no kde jsi? prej na jedno pivko :) jdu spát, papa
01:54 <on> papa, už jsem tady, pěkné sny... číšník byl v klidu a při zavíračce nás nevyhodil a nechal nás trošku přes limit :)
01:55 <on> takže jsme to trochu nazahli :)
01:55 <on> eee, teda natahli jsem chtel napsat
01:55 <on> jááj
01:56 <on> nejsem opilej! :-D

Komentář: možná trochu ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.