Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<on> nevíš kdy přijde do třídy?
<ona> myslim ze se jemnuje david

Komentář: Blondýna no :-D

<a> slysel sem ze si prej rozjel MAC OS X pod MS-DOS :D
<b> jedině, ty neznáš wmware for dos
<a> tak to de na lamera

Komentář: DOS vs. MAC :D

<Dawe.cz> twl tou tvoji nabijeckou se dobre skrabe na zadech
<b> xD
<b> omg :D
<b> ty prase... to si pak umyješ :D
<Dawe.cz> a nebo ze bych si ji strcil i nekam jinam?

Komentář: Zapomenutá nabíječka na mobil :)

<a> tak co?
<b> tvl sem si těk řek "asi se pudu vysrat" do hajzlu! a to do zajzlu sem myslel jako nadávku a pak mi docvaklo že to je i ta mísa :D
<a> :D chytrej

Komentář: kámoš perlil

<Ouško> kua, se v QIPu nemuzu prihlasit na icq... se na to můžu taky vysrat
<Unleaded> btw. vole, odhlas se nejdriv z ICQ 6! Pak to pujde
<Unleaded> hm... az tu budes, tak se ozvi
<Ouško> já tu budu furt... to testuju na compu
<Unleaded> lamera na tebe!

Komentář: psal z notase pres ICQ 6...

-!- a has quit
-!- a has joined
<b> kam mizíš? :D
<a> jen větrám

<a> 12345, cos to janku cos to sněd?
<b> snědl sem <a>, dementa a jdeš na lameraaa :D

Komentář: ...NO COMMENT...

<Litlinka> prohlížím si akty a hádej kdo mi vejde do místnosti... chvilku se mnou diskutuje a pak prohlásí nech už nečumím na to porno a najdu si konečně někoho šukatelného... :D
<Darren> bratr? :D nebo otec? :D
<Litlinka> otec
<Darren> no to by sis měla najít něco šukatelného
<Litlinka> asi pudu googlit zadám do vyhledavače něco šukatelného
<Darren> zadej tam kam sem hodil ponožky :D
<Litlinka> Měli jste na mysli: něco světelného Zobrazuje se prvních 2 výsledků
<Litlinka> google zase exceluje
<Darren> :D lol

Komentář: strýček google :D

<Tomek> ahoj.
<Andri> čaw
<Tomek> prosímtě, máš doma nějakou knihu o boji s nadpřirozenou mocí, konkrétně s vyznávači satana a čarodějkami?
<Andri> jo tak to asi fakt ne, pročpak?
<Tomek> Ále, potíže s češtinářkou
<Andri> ‎LoL

<BigPete> to se zas kámošovi dneska při hodině matiky něco povedlo...
<JohnyX> copak?
<BigPete> učitelka začala diktovat domácí úkol, a jakmile ho dořekla, on zařval - ABANDON QUEST!
<BigPete> všichni výtlem, jen učitelka nechápavá :D

Komentář: To jsou ti pařani MMORPG :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.