Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Kolik jsi mela tech panaku?
<b> No, asi 10.
<a> Nojo, ale kolik presne?
<b> 4

Komentář: Ach ty holky a alkohol xD

<a> hej co se jede za bounty huntera?
<b> jako itemy?
<a> jj
<b> blunty, heavy od B bych já osobně za něj jel BW pak talum :P
<a> seš kkt?
<b> jako v dotě
<a> :D
<b> :D
<a> gondar :D
<b> aha

Komentář: Myslel jsem že mluví o Lineage 2 a on mluví o dotě (mod warcraft 3)

<czYbph0> jadus, ted jsem bota pripojil do new ovladaciho channelu, pojd /join #cy,0
-!- jadus has left #skola [Left all channels]
<czYbph0> :D
-!- jadus has joined #skola
<jadus> kua nejak to nejde

Komentář: Podle RFC 2812 > /JOIN 0 - Leave all currently joined channels.

<Rak> Budiž světlo
<Rak> RGB 255, 255, 255

<bear> hmm, dnes v skole som sa spytal <c> ci ma gumu a ten debil mi podal kondom...
<alf> :-) to sa aj mne raz stalo :DD

Komentář: zvyk...

<a> vzdyt je to instalacka ne?
<b> tam zadna neni jen same psani
<b> ale instalacku nemuzu najit
<a> tam musi byt nekde soubor readme ci tak neco
<a> a tam to musi popisovat
<b> jj ten tam je
<b> a co stim ReadMe mam udelat to je jako textovej dokument
<b> ???

<a> ježiš radši mi sežeň holku co je normální a nadržená

<Beginner83884> ahoj
<Cpt_GWF> ahoj begi
<Beginner83884> máš rád sex
<Cpt_GWF> ne, mám rád rum
<Beginner83884> pojd si semnou zašukat
<Beginner83884> notak přinesu rum
<Cpt_GWF> tak jo, strč si tam internetovej kabel... za chvíli budu u tebe xD

<a> ;( nemam rada visty
<b> ja mam visty docela rada - uci me trpelivosti :)
<b> ale chvili mi trvalo, nez jsem si na nich dokazala neco hezkeho najit...
<c> A máš spoustu času na pilování nehtů, co? :)
<a> Jani mas muj obdiv... umet i na vistach najit neco pozitivniho to chce opravdu velky nadhled :D
<b> hele, vzapeti me microsofti panbuh potrestal - sotva jsem to napsala, tak mi kleknul pocitac, a kdyz se zrestartoval, tak se mi zkurvily vzorce a podminene formatovani v jednom souboru, coz ted budu delat znova a modlit se, at mi to zase neklekne...

Komentář: Není radno chválit Visty

<b> Tictac se nezeptal proč
<a> proč?
<b> Protože seš tak dutej že se zeptaš proč
<a> proč?
<a> teď jsi mě hluboce urazil, měl bych tě sejmout

Komentář: Prvni napiš pak čti... klasika © GP

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.