Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<ona> podviedol si niekedy?
<on> nie
<on> ty?
<ona> ja ano
<on> no dobre aj ja, ale chcel som vypadat v dobrom svetle
<on> :D
<ona> :D
Komentář: Co vsetko nespravite pre dievca :D
<Sawo> kua, zejtra škola, co :/
<NeCrOtIc ObSeSsIoN> první 3 hodiny: angličtina, češttina, němčina... omfg... při anglině spim, při češtině mluvim anglicky a při němčině česky :-D
Komentář: mno... občas přemejšlim jesi má smysl tam chodit :)
<a> Martin si vybírá novej telefon
<b> Já vím, říkal mi o tom
<a> Chce něco přímo od HTC s touchSlow nebo nebo Xperii od SlowlyEricsson
Komentář: Takhle to dopadne, když se baví 2 majitelé iPhone o někom, kdo chce něco s Windows Mobile
<skace> cus
<skace> dáme poker?
<stono> jj mmnt dam all-in
Komentář: Závislák
<a> Čau, moh bys mě prosimtě omluvit ve škole? Jsem nachcípanej...
<b> Ty vole ja sem taky nemocnej
<a> Nekecej...
<b> No popravde sem Jankach... co ty???
<a> Ve Špindlu.
<b> A dobrej snih???
Komentář: Nemoci si nevybírají...
<a> koukej na tento obrázek: http://*** libí se ti? příjde ti takový pochmurný? nebo to na tebe působí jako takový prázdný nic?
<b> To si kreslila ty?
<a> jj
<b> Mně se líbí. Pochmurný mi ani nepřipadá. Připadá mi to jako taková opuštěnost. Ale zase ta postavička v dáli je jako nová naděje...
<a> jaká postavička?
<b> aha, to sem měla jenom nějaký bordel na monitoru. Jo, připadá mi to spíš takový prázdný.
<ona> a co jinka?
<ona> ja s tebou mluvim proc bych nemluvila
<on> ja nerikal ze ne
<on> nebo snad jo?
<ona> ptal si se ale nemuzu ti napsat protoze nemam kredo
<ona> ale jinak nejsem nastvana a ni se nezlobim
<on> nak mi unika na co by ses mela zlobit
<ona> prave ze na nic ja sem totis nepochopila od tebe tu zpravy kdyz ses mi omlouval
<on> asi trpim ztratou pameti, za co sem se ti omlouval?
<ona> skoda ze sem to uz vymazala ale omlouval ses za ten patek
<ona> taky sem to nepochopila proc.
<on> co sem delal v patek?
<ona> byl si semnou chvili
<on> a?
<ona> a spali sme spolu
<on> hele neco ti musim rict
<on> zadny SMS sem ti nepsal, nebylas semnou v patek ale v sobotu, a myslim ze nejsem ten komu píšeš, děvko!
Komentář: přiznání...
<MaVe> jo studuju osm let gympl
<Shery> coze? to si tak blbej ze ho delas osm let nebo co?
<Bastard> :D :D
<ADAC> :D :D
<Bastard> ty debile je na osmiletym gymplu! :D :D :D
<Shery> coze? to existuje?
<MaVe> :D
<Bastard> :D
<ADAC> :D
<a> Víš jak byl teďka nedávno ten výpadek elektricky?
<a> Tak si tak hraju na notasu a najednou přijde matka, že nejde proud. :-/
Komentář: notas a baterka