Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<ona> podviedol si niekedy?
<on> nie
<on> ty?
<ona> ja ano
<on> no dobre aj ja, ale chcel som vypadat v dobrom svetle
<on> :D
<ona> :D

Komentář: Co vsetko nespravite pre dievca :D

<Sawo> kua, zejtra škola, co :/
<NeCrOtIc ObSeSsIoN> první 3 hodiny: angličtina, češttina, němčina... omfg... při anglině spim, při češtině mluvim anglicky a při němčině česky :-D

Komentář: mno... občas přemejšlim jesi má smysl tam chodit :)

<a> Martin si vybírá novej telefon
<b> Já vím, říkal mi o tom
<a> Chce něco přímo od HTC s touchSlow nebo nebo Xperii od SlowlyEricsson

Komentář: Takhle to dopadne, když se baví 2 majitelé iPhone o někom, kdo chce něco s Windows Mobile

<skace> cus
<skace> dáme poker?
<stono> jj mmnt dam all-in

Komentář: Závislák

<a> Čau, moh bys mě prosimtě omluvit ve škole? Jsem nachcípanej...
<b> Ty vole ja sem taky nemocnej
<a> Nekecej...
<b> No popravde sem Jankach... co ty???
<a> Ve Špindlu.
<b> A dobrej snih???

Komentář: Nemoci si nevybírají...

<a> koukej na tento obrázek: http://*** libí se ti? příjde ti takový pochmurný? nebo to na tebe působí jako takový prázdný nic?
<b> To si kreslila ty?
<a> jj
<b> Mně se líbí. Pochmurný mi ani nepřipadá. Připadá mi to jako taková opuštěnost. Ale zase ta postavička v dáli je jako nová naděje...
<a> jaká postavička?
<b> aha, to sem měla jenom nějaký bordel na monitoru. Jo, připadá mi to spíš takový prázdný.

<ona> a co jinka?
<ona> ja s tebou mluvim proc bych nemluvila
<on> ja nerikal ze ne
<on> nebo snad jo?
<ona> ptal si se ale nemuzu ti napsat protoze nemam kredo
<ona> ale jinak nejsem nastvana a ni se nezlobim
<on> nak mi unika na co by ses mela zlobit
<ona> prave ze na nic ja sem totis nepochopila od tebe tu zpravy kdyz ses mi omlouval
<on> asi trpim ztratou pameti, za co sem se ti omlouval?
<ona> skoda ze sem to uz vymazala ale omlouval ses za ten patek
<ona> taky sem to nepochopila proc.
<on> co sem delal v patek?
<ona> byl si semnou chvili
<on> a?
<ona> a spali sme spolu
<on> hele neco ti musim rict
<on> zadny SMS sem ti nepsal, nebylas semnou v patek ale v sobotu, a myslim ze nejsem ten komu píšeš, děvko!

Komentář: přiznání...

<MaVe> jo studuju osm let gympl
<Shery> coze? to si tak blbej ze ho delas osm let nebo co?
<Bastard> :D :D
<ADAC> :D :D
<Bastard> ty debile je na osmiletym gymplu! :D :D :D
<Shery> coze? to existuje?
<MaVe> :D
<Bastard> :D
<ADAC> :D

<a> pr... dík
<a> *supr
<b> Ale prdik zní taky dobre :D

<a> Víš jak byl teďka nedávno ten výpadek elektricky?
<a> Tak si tak hraju na notasu a najednou přijde matka, že nejde proud. :-/

Komentář: notas a baterka

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.