Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<dominda> nn, s <c> uz se nehadame, uz nn
<neubik> vis co znamena nn?
<dominda> jj wm, nn = ne ne
<neubik> nn = ne ne
<dominda> omg
<neubik> ne
<dominda> co ne?
<neubik> neolizu ti gule
<dominda> ?
<neubik> reakce na OMG - Oliz Mi Gule :D

Komentář: ach ty zkratky :)

<a> hej hosku
<a> hledal sem na googlu fotky
<a> na jmeno ladislav stojka
<a> a naslo to samy cigany :D
<b> :D
<b> h*vno
<b> fakt :D

<on> fandíš fotbalu jo?
<ona> jj jasny, českej moc nemusim, když už tak zafandim slávce, ale jinak miluju Premier League
<on> hmmm tu já moc nemusim, ja radsi Anglickej fotbal

Komentář: odkdy holka rozumí fotbalu vic nez kluk? :D

<a> :-D já su malý idiot sem si říkal proč mě jede jeden torrent pomalu jak prase a po 2 hodinách zjistím že sem ho nechal omezený na 10kB/s
<b> µTorrent expert

Komentář: z něho nemožu...

<a> my jsme meli kdysi andulky
<b> jak dělá andulka?
<a> pipa a lita a semtam neco rekne
<a> ted mame andulku a kouka na televizu
<b> nekecej, andulky lítaj? :D jak může andulka mluvit?
<a> normalne... jak mluvis ty... tak ona umela jen jedno slovo, to byl totiz andulak, tak porad pepiku pepiku
<b> vymate doma nějakého pepu?
<a> on byl pepa
<b> aha :D

Komentář: slečna asi nepochopila :D

<a> ale no tak... ja nie som len taka obycajna kamaratka... ci ako???
<b> a nie? chodime snad spolu alebo nieco podobne?
<a> o tak to nie...
<a> ale mozno casom...
<b> casom? cas su peniaze a je kriza :D

Komentář: Hospodarska kriza :))

<a> mmmmmm si vlhá jo?
<a> je sorry :D :D :D
<a> trapas :D
<a> proč si na h :D

<a> víš jak jsem ti kdysi říkala, že jsem potkala toho kamelota a chtěl po mě číslo a já jsem měla takový šok, že jsem mu ho dala :-D :-D
<b> no? :-D
<a> on ma včil prozvonil a já jsem využila situace a napsala mu: kdo jsi a on jestli bych nekam nešla :-D :-D
<b> :-D no vidiš :-D
<a> si debil??? :-D :-D
<a> sem mu napsala, že nevím a že už asi ani nemám zájem :-D
<b> tak nechod no
<a> šak napsal, že sa mám vycpat a už mu nemám psat!!! áááách
<b> :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Komentář: chlapi nesnesou porážku :-D

<a> ahoj mi vyhodilo taku tabulku teraz ze nasla sa infiltracia ze neznamy virus a newem ci mam dat zmazat abo ponechat

Komentář: A k čomu je potom antivír?

<a> jak mám do p*** přehazovat rychle z D na A/C a zase na G OMG?
<b> uplně v klidu
<b> chce to cvik
<b> neboj, taky mi to nešlo
<a> to je úplně
<b> najdi si tab od "through fire and flames" a pak se hádej
<b> až se naučiš ty akordy, mužem se vrhnout na iron maiden
<a> akordy umím... jen je neumím rychle přehazovat
<a> to je jako bych měl před každým jiným akordem na sobě ceduli: Connection interrupted

Komentář: geek učící se na el. kytaru

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.