Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<dominda> nn, s <c> uz se nehadame, uz nn
<neubik> vis co znamena nn?
<dominda> jj wm, nn = ne ne
<neubik> nn = ne ne
<dominda> omg
<neubik> ne
<dominda> co ne?
<neubik> neolizu ti gule
<dominda> ?
<neubik> reakce na OMG - Oliz Mi Gule :D
Komentář: ach ty zkratky :)
<a> hej hosku
<a> hledal sem na googlu fotky
<a> na jmeno ladislav stojka
<a> a naslo to samy cigany :D
<b> :D
<b> h*vno
<b> fakt :D
<on> fandíš fotbalu jo?
<ona> jj jasny, českej moc nemusim, když už tak zafandim slávce, ale jinak miluju Premier League
<on> hmmm tu já moc nemusim, ja radsi Anglickej fotbal
Komentář: odkdy holka rozumí fotbalu vic nez kluk? :D
<a> :-D já su malý idiot sem si říkal proč mě jede jeden torrent pomalu jak prase a po 2 hodinách zjistím že sem ho nechal omezený na 10kB/s
<b> µTorrent expert
Komentář: z něho nemožu...
<a> my jsme meli kdysi andulky
<b> jak dělá andulka?
<a> pipa a lita a semtam neco rekne
<a> ted mame andulku a kouka na televizu
<b> nekecej, andulky lítaj? :D jak může andulka mluvit?
<a> normalne... jak mluvis ty... tak ona umela jen jedno slovo, to byl totiz andulak, tak porad pepiku pepiku
<b> vymate doma nějakého pepu?
<a> on byl pepa
<b> aha :D
Komentář: slečna asi nepochopila :D
<a> ale no tak... ja nie som len taka obycajna kamaratka... ci ako???
<b> a nie? chodime snad spolu alebo nieco podobne?
<a> o tak to nie...
<a> ale mozno casom...
<b> casom? cas su peniaze a je kriza :D
Komentář: Hospodarska kriza :))
<a> mmmmmm si vlhá jo?
<a> je sorry :D :D :D
<a> trapas :D
<a> proč si na h :D
<a> víš jak jsem ti kdysi říkala, že jsem potkala toho kamelota a chtěl po mě číslo a já jsem měla takový šok, že jsem mu ho dala :-D :-D
<b> no? :-D
<a> on ma včil prozvonil a já jsem využila situace a napsala mu: kdo jsi a on jestli bych nekam nešla :-D :-D
<b> :-D no vidiš :-D
<a> si debil??? :-D :-D
<a> sem mu napsala, že nevím a že už asi ani nemám zájem :-D
<b> tak nechod no
<a> šak napsal, že sa mám vycpat a už mu nemám psat!!! áááách
<b> :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Komentář: chlapi nesnesou porážku :-D
<a> ahoj mi vyhodilo taku tabulku teraz ze nasla sa infiltracia ze neznamy virus a newem ci mam dat zmazat abo ponechat
Komentář: A k čomu je potom antivír?
<a> jak mám do p*** přehazovat rychle z D na A/C a zase na G OMG?
<b> uplně v klidu
<b> chce to cvik
<b> neboj, taky mi to nešlo
<a> to je úplně
<b> najdi si tab od "through fire and flames" a pak se hádej
<b> až se naučiš ty akordy, mužem se vrhnout na iron maiden
<a> akordy umím... jen je neumím rychle přehazovat
<a> to je jako bych měl před každým jiným akordem na sobě ceduli: Connection interrupted
Komentář: geek učící se na el. kytaru