Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> musis jit na qip
<b> ja jsme na icq
<a> a já Ti řikam, ze musis jit na qip
<b> oki
<b> tak sup
<a> ses furt na icq
<b> jj
<a> tak bez na qip
<b> jako ja se mam prepnout na qip jo?
<a> Ty ses debil
<b> :D
<a> hoj
<a> tak co? - uz si zacal s tou labinou do F?
<b> ja, naturlich ich habe eine schwester!
<a> omg... tak dik no
<b> ja, danke
<a> este jedna poznamkla mimo tema ktere chci resit ja a si v ignoru
<b> ano prosím
<b> co si přejete sire? kávu či capucino?
<a> seres fakt. rikam moje tema je labina z fyziky... tvoje last chance
<a> tak prostě se jedná o to, že tato laboratorní prace z fyziky je ještě nezhotovena... naklady jsou příliš drahé, a proto si nemuže dovolit tuto operaci zahajit... Takže nejbližší uhotovení čekejte od 24:00
<a> ae stejne seres - am chut te tam hodit
<a> jak to chutna?
<a> IGNORE
<a> trada trada da da da tra tra datra da
<a> znas tu pisnicku?
<b> jasně
<b> tradada tra tatra da da tra da dá
<a> jj, spravne! nejvic dobra, ze?
<b> jj
<b> pořád poslouchám
<a> Ještě abych si dával pozor na slova, který můžou dělat dvojsmysly
<b> Ty sis "užil" na horách a já zase ho*no :/
<b> :D
<b> Mysl Core 2 Smysl? :))
<a> Dvoujádro má každej, levou a pravou část :))
<b> Hehe :D
<a> Možná Einstein měl i čtyřjádro :)
<b> :D
<b> jj, když si k tomu připočítal prdel :D
<a> :D:D
<a> No nevím, jestli ty dvě spodní jádra využíval i na něco jinýho
<a> Tak jak si spal po včerejšku? :)
<b> Na boku, jako vzdycky
Komentář: Oslava narozenin :)
-!- Natsumi is now known as R2D2
-!- R2D2 is now known as C3PO
-!- C3PO is now known as Obi-Wan
-!- Obi-Wan is now known as Luku_jsem_tvuj_otec
-!- Luku_jsem_tvuj_otec is now known as Natsumi
Komentář: =D
<a> tak, jak se mas?
<b> cekam na oběd
<b> a co ty?
<a> jim snidani
<a> takže k věci
<a> co jsi zjistil?
<b> ona neví ani co ma za operacni system
<a> to nemyslíš vážně, že ne?
<a> tohle jsem se jí ani neptal, přišlo mi to jako samozřejmost
<a> že to bude vědět
<b> tak tu už nechci.
<a> jenom dobře
<b> pokud neumi s komplem tak si u me neskrtne, proto sem tet sam, ta co hrala wowko jak sem s ni byl naposled mela taky smulu jak me wowko omrzelo
<a> To si děláš prdel, že jo?
<b> ee
<a> takže chceš tak trochu... mařku co ovládá pc... at je lehčí najít společnou řeč a chápě tě ohledně pc?
<b> jo. a pokud semnou bude hrat hry pres hamachi tak ho z ni nevztahnu
Komentář: Ideální žena :D :D :D
<garret> cus lidi jak to vypada kdyz nekdo dostane ban?
-!- mode [+b garret]
-!- garet was kicked [takhle to vypadá!]
Komentář: to jsem nečekal
<a> lol, teď se chci přihlasit na mojebanka.cz a co nevidím:
<a> Vážení klienti, v době od 2009-02-28 22:00 do 2009-02-29 6:00 jsou aplikace přímého bankovnictví nedostupné z důvodu právě probíhající implementace nových úprav do systému KB, které, jak věříme, přispějí k Vaší vyšší spokojenosti s našimi službami. Děkujeme za pochopení.
Komentář: komerční banka má delší měsíce ;-)