Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<on> ahoj, umis stahovat?
<ona> hoj, umim no, proc?
<on> heled stahla by si mi prosimte predkozku?
<ona> to je nakej program nebo hra?

Komentář: Ne, ale hrat se s tym da ne? :-D icq

<a> twe kdybys videl tauchmana... nevedel nic, kalkulačka mu to neumela spocitat
<a> a byl uplne nepricetnej
<a> dva prsty v hube, nohy mu skakali dolu a nahoru, rudej jak rajce
<a> ja myslel ze mu jednu vrazim

Komentář: Kámoš :)

<Iki> kua Pyro ty to hrajes snad od narozeni
<PyroSK> ja som sa nenarodil
<PyroSK> ja som sa spawnul

Komentář: Quake Live

<a> Hele promin, ze sme Te vcera zapalili, byla to klukovina, ale ty jak ses nalil a vytuhnul, tak sme Ti museli neco udelat.
<b> To ze si mi podpalil vlasy bych zkousnul, ale ze ste mi nachcali do postele pri pokusu me uhasit vam nezapomenu.

Komentář: Dobrovolni hasici

<a> Hele, Outlook se zase projevil ve sve plne inteligenci :)
<b> hehe, co se stalo?
<a> Omylem jsem se uklikl na kosi a dal delete a napaslo mi to: Opravdu chcete odstranit polozku Odstranena posta? polozka Odstranena posta bude odstranena do polozky Odstranena posta a obsah bude k nalezeni po dobu 30 dnu v polozce Odstranena posta. Trosku schyza :D
<b> Mno, ale logicky to je, ne?

Komentář: pondelni rano s kolegou na icq :)

<a> 276***775
<b> to je jeho IQ?
<b> ICQ?

<Worx> hele vim ze budu vipadat jako... vis co ale nestane se nic s kompem kdyz ho necham zaplej a vypnu bedny a monitor a budu stahovat?
<Emeka> to nedelej se ti muze prehrat procesor musis to kontrolovat pres everest
<Worx> a jak??? asi jako kdyz budu ve skole
<Emeka> kdyz to budes mit zapnuty tak se ti to prehreje
<Emeka> chapes
<Worx> takze to nestahnu ale dit ty si to tak delal
<Emeka> si delam prdel ne ty si uplne
<Emeka> lol
<Worx> takze se vazne nic nestane?
<Worx> kdyz to necham jak sem rekl?

Komentář: lolek

<a> Stejne nechapu, proc pouzivame vsichni ICQ protokol
<a> Kdyz ze vsech tech moznejch IM protokolu je to to nejhorsi, co existuje
<a> Sice ma spoustu vychytavek, ale...
<a> 1. Server je closed source
<a> 2. Server neni ani free
<a> 3. Je v podstate jen jedna databaze, takze pokud by se rozhodli to vypnout, tak koncime vsichni
<b> No polovinu bfu nezajima co to ma za server a ta druha nevi co to server je...

<a> na čem teďka makáš?
<b> momentálnì na svym referátu do školy ://
<a> :D muzu pomoc?
<b> jestli rozumíš číslicový technice tak jo :D
<a> gl hf :D

<a> Cus, proč jsi nebyl dneska ve škole?
<b> To neuvěříš, co se mi stalo!!! Že jo, jdu na vlak, co je po osmý v Brně. ECčko, pohodlný sedadla, kupé prázdný, uvelebím se. Průvodčí mě checkne za Pardubkama, tak si chci na chvíli schrupnout... Najednou cítím, jak mi vibruje mobil, říkám si: "Kterej ko*ot mi píše takhle brzo ráno?!", vytáhnu telefon a na tam zpráva: "Welcome to Hungary!" Podívám se na hodinky a ono je poledne!
<a> Si děláš prdel?! :D :D :D A cos dělal?!
<b> No co! Vystoupil jsem v Budapešti, poslal odtamtud pár pohledů, protože tohle by mi lidi nevěřili a jel zpátky! Ještěže přišla ta SMSka, ten vlak jinak jede až do Bělehradu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.