Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Čau, tak konečne jsem si koupil novy PC.
<b> Konečně, a parametry?
<a> Windows XP Profesional

<on> hen tyzden je s chalanom a uz si dava parky do statusu xD
<ona> ty hovado :D :D :D ja jem
<on> urcite :D

<a> cus, vis jak ted byli na lamer.cz ty citace s cestovanim nekam uplne jinam?
<b> jj a co s nima?
<a> no vcera v noci jsem cestoval domu a byl sem hrozne unavenej a uz sem jako ve vlaku usinal, vlak zastavil a jak sem byl rozespalej tak sem kouknul ven a rek si "Ja to prejel" a vystoupil jsem o zastavku driv, bohuzel jsem to zjistil az kdyz byl vlak pryc :/

Komentář: ze by negativni vliv lamer.cz?

<a> Miloval si me?
<b> j...

Komentář: Hodně romantické vyznání lásky... skutečně :D

<on> no aspon neziarli na <c>
<on> xD
<ona> :D
<ona> ani nie
<ona> aj na neho
<on> :D :D
<ona> vy ste žiarlivci chalani
<on> ale tak :D
<on> proste predstav si,ze si levica
<on> Alebo vies co budem uprimny
<on> predstav si,ze si hnijuce maso
<on> a ten co ta chce je sup
<on> lenze tych supov je tam kopa inych
<on> a ty si svoje maso musis proste ziskat a udrzat xD zakon prirody

Komentář: uprimnost nadovsetko

<a> oblizes si vlastny laket?
<b> nie
<b> ale slohnem med aj z oxidu mednateho

<on> :D takova blbost :D
<ona> nahodou :-D :-D :-D bych chtela ten modry pramen mit doma :-D :-D :-D
<on> :D :D ja taky :P
<ona> kluci ho nemusej mit :-D ty sou najezeny i bez toho :-D :-D :-D

Komentář: Kameňák...

<Dee> znas nejmladsi 12?
<Kurucezetka> Jako takovou, která už neni panna?
<Kurucezetka> jop, tak to snad míň ani už nejde ne Oo? :D
<Dee> snad ne no
<Kurucezetka> No, kdyby šel Denis na jedenáctku, tak možná i jo :/
<Dee> :D ježiši

Komentář: Denis a jeho ding ding dong ;/

<a> zdar
<b> zdarec
<a> co děláš?
<b> nic
<a> aha a co u tebe znamená nic?
<b> to co pro kohokoliv jinýho
<a> ajo takže honíš

Day changed Thu Jan 01 2009
00:01 <Martin33> hele hned jsem z5... musim se jít vychcat... naposledy jsem chcal... LONI!!!
00:02 <PEpE> jj :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.