Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> hele prosimte... nebudes verit co se dneska v praci stalo
<b> ale myslim ze budu :) v kuse mi nekdo krad z lednicky jidlo a piti, tak jsem si do kakaa hodil prasky na spani a projimadlo... kdo to odnes?
Komentář: odnesl to nadrizeny... na schuzce vedeni
<a> výš jaka je výhoda ve wowku?
<b> no tak teda spusť...
<a> že když spíš,Tak tě nikdo nepojebe oh hlavy až k patě Zubní pastou colgate total, a k tvojim vlasum ti na tu pastu nepřilepi toaleťak a pak to musíš jak ko*ot vymočit a znova umit....
<b> hh,sorry ale víš jak sranda musi byt... :-D
<a> Ja tě jebu, přisaham ja tě prostě už JEBU!
Komentář: Po kalbě...
<on> ahoj a co takhle sex? nechceš?
<ona> ahoj a co takhle přes držku nechceš?
<on> no v profilu máš že máš ráda sex
<ona> a taky sado-maso
Komentář: tvrdá kočka :D
<a> Ty vole, k tyhle diskuzi nam tu ale chybi jedna holka...
<b> K tyhle diskuzi nam tu prebyva jeden chlap...
<Cleo> Mě jebe facebook
<Míša> mě taky občas
<Cleo> Můj počítač je asi alergickej na .com... Páč český stránky jsou upa rychlý
<Míša> :D :D
<Cleo> A asi je taky rasista na němce. Páč mi nechce najet německej netlog.
<Míša> Ježiš :D:D :D :D
<Cleo> A taky, jakmile nejsem u počítače dýl jak 20 minut, tak mi spadne net. Nemůže beze mě bejt, jako já bez něj :D
<Míša> Jste divný :D :D :D :D :D :D
<Cleo> Neurážej ho nebo mi příště nenabotuje :D
Komentář: Miluju svuj komp xD
<dwiggy> omg... jsem trefil heslo na gmail asi až na po desetý...
<Lefty> dwiggy, já jsem ho trefil napoprvý
Komentář: to je tak když někdo nemění hesla
<Vedugo> kokos našel sem hustou zkratku zmáčkni ctrl plus F13
<Kalman> ?
<Vedugo> no zmáčknul si to?
<Kalman> jj a nic
Komentář: :D Jeho klávesnic bych chtěl mít :D
<a> ked nepojde reinstalluj win :D
<b> uz som skusal :D
<b> problem s cd
<a> fakt?
<a> looool :D
<b> jj xD
<a> ked sa sere tak sa sere
Komentář: ako zmenit Vistacke ikony na XP :D
<Matt> odhad
<Matt> vies co je odhad?
<Matt> kazdy predmet v blizkosti hada