Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<ladapolas> Ahojky, chtela by ses divat jak si ho honim?
<applepie> no jasně, schválně, jestli ho chytíš!!!
<ladapolas> asi ne, ze?
<applepie> no já nevím, jestli rychle utíkáš, tak ho snad dohoníš :-)) držím ti pěsti

Komentář: k tomu netřeba

<dog.big> jak?
<[M]u$!Nk[A]> chci se stat adminem a newim jak
<[M]u$!Nk[A]> až me sere jak wseci citujou
<[M]u$!Nk[A]> *cheatujou
<dog.big> tyto záležitosti přes ICQ neřešíme
<[M]u$!Nk[A]> jak
<dog.big> na tohle je topic: viewtopic.php?f=2&t=1347
<[M]u$!Nk[A]> tam ses byl včera ale kam mam dat žádost
<[M]u$!Nk[A]> newim
<dog.big> registrace...
<dog.big> a pak odpoveďet tlačítko
<[M]u$!Nk[A]> ja su registrovanej an
<dog.big> proste primo do toho fora
<[M]u$!Nk[A]> a co tam mam napsat
<dog.big> viz návod na psaní zádosti
<[M]u$!Nk[A]> aha
<dog.big> je v prvním postu
<[M]u$!Nk[A]> a jako co tho znamemá postupuji a ne piostupuji
<[M]u$!Nk[A]> jako ne Admin
<dog.big> prostě přidáš příspěvek, hale pokud neumíš ani odpovedět v daném tématu na fóru, tak ani o admina nemusíš usilovat
<[M]u$!Nk[A]> h
<[M]u$!Nk[A]> ja chci umim
<[M]u$!Nk[A]> chpu ale me seru ze zadnej admin tham wetsinou neni
<[M]u$!Nk[A]> na CS
<dog.big> irituje me to th a w!
<[M]u$!Nk[A]> dam prispewek a bud ano nebo ne
<[M]u$!Nk[A]> ?
<[M]u$!Nk[A]> a ti co postupuji tak z nich se wibere koli kadminu
<dog.big> cau, napis si na forum
...
<[M]u$!Nk[A]> cau
<[M]u$!Nk[A]> mne tho nejde
<dog.big> co nejde?!
<[M]u$!Nk[A]> na thoho admin
<[M]u$!Nk[A]> admina
<dog.big> OMG
<dog.big> vazne nemozny
<[M]u$!Nk[A]> ja tho napsal poslal a onoo tho tam neni
<[M]u$!Nk[A]> pocyk

Komentář: bes aka otrava po ICQ

<Lofi *DRINK*> nevíš jak zjistim co tam mám narvat jako adresu u http://www.hiphopstage.cz/player.php?idtxt=128
<Lofi *DRINK*> aby mi to na něm šlo :D
<dog.big> zavolas Obamovi, a pak Klausovim opačně ne jinak to nebude fungovat a oboum řekneš ať jdou do háje... a pak se v lochu bud v USA nebo CZE zeptáš týpků jak na to :)

Komentář: aneb rádio v iPhone :)

<matýsek> čusík lásko
<Ivushka> a hojik
<Ivushka> hle musim pa

<Subber> mno to si pamatuju na jednoho typka od nas z Plzne z kteryho jsme si vystrelili tak ze jsme mu zavolali, predstavili se jako T-Mobile a ze vyhral telefon + notebook a ze si ma pro to dojet na Vaclavak do jedny hospudky kde se s nim natoci i rozhovor
<Subber> fakt tam jel a kdyz tam nikdo nebyl a nikdo o nicem nevedel tak tam prej asi tak hodku dve byl, dal si obed a pak jel zpatky domu
<Subber> to ale neni to nejlepsi, nejlepsi bylo ze jsme mu za tyden zavolali znovu a rekli mu ze jsme si spletli datum a ze tam ma jet "az zitra"
<Subber> a ten vul tam znovu jel

<enkeli33> Dnes byl jsem v knihkupectví
<enkeli33> a byla tam knížka "Jak pomáhat mentálně postiženým!"
<enkeli33> a já ji otevřu a tam bylo "Vydalo nakladatelství Eugenika"
<enkeli33> lol :)

<on> hele, máš přehrávač na přehrání .amr?
<ona> no nikde ho najdu :D
<ona> já si to předělám do avi to bude jednoduší :D
<on> tak to seš divná :D
<ona> no to nene :D
<on> co si myslíš že vykouzlíš ze zvukovýho záznamu? 3D film? :D

Komentář: Ženský xD

<KRTEKK> povídám povídám pohádku... :D
<Danča> a očem pak :D
<KRTEKK> copak já vim :D o fialovim slonovi co neměl na crack :D
<Danča> :D :D :D tak to jo
<Danča> fialovej slon může bejt hezkej
<KRTEKK> piec v jazyku, jedna náušnice, zelenej punk...
<Danča> to je eště k tomu slonovi? Jestli jo tak už se mi přestává líbit
<KRTEKK> Tj účel :D
<Danča> chudák slon
<KRTEKK> nj, feťák zasranej :D
<Danča> :D :D :D
<Danča> ty asi nemáš moc rád zvířátka viď :D
<KRTEKK> ale jo... :) tak třeba mám rád kuře na paprice, nebo svíčkovou...

Komentář: Pohádka na dobrou noc xD

<a> nic akorat byl u koni!!!
<b> u koni?
<a> jo
<a> jel pro nase!!!
<b> aha
<a> a tak si je hladil a tak
<a> ale byl tam docela dlouho
<b> co?
<a> kone si hladil
<a> ne nase

Komentář: Muj pritel byl u nas u koni :-) a kamarad to nepobral :-)

<on> ta vaše kočka mě vůbec nemá ráda
<ona> bodejť, když ji taháš za ocas jak malý jarda, vždycky když se ti podaří ji chytit...
<ona> chudák kočka je z tebe pak vystresovaná
<ona> kdybys byl kočka, taky bys dotyčného neměl rád
<on> kdyby mě tahal za ocas, kdykoliv by na mě narazil?
<on> hmmmm...

Komentář: Není ocas jako ocas

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 18 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.