Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Hawk> steje zajimavy ze oproti soucasnosti na zemi jsou jiste o stovky ne li tisice let kupredu ale jediny co maj co my ne jsou vesmirny lode a papiry bez rohu
Komentář: Battlestar Galactica
<ona> ahooj může notebook v režimu spánku shořet v tašce?
<ona> asi po hodině?
<on> :-D :-D :-D
<a> No nic, idem pozerat Vyjednavacov, potom pridem
...
<a> Som tu
<b> No co, vyjednali?
<a> Vyjednali
<a> Zastrelili ho
Komentář: tiez sposob
<on> prijedes teda ve ctvrtek?
<ona> no ještě nevim
<ona> záleží to na tom, jestli o mě budeš říkat že sem kráva nebo ne!!!
<on> ježišmarjá :D
<on> já sem neřek že si kráva, já řek že holky sou krávy.
<on> ty si snad holka?
<ona> ano, jsem. >:(
<on> eh... to sem to asi moc nevylepšil :D
<a> kdyby to nebylo tak slozity tak by to bylo lehci podle me
Komentář: dobrej logik xD
<a> bezdratova mys a bezdratovou klavesnici... to ja preferuju dratovy, protoze kdo do toho ma furt kupovat baterky
<b> ježiš, tam musí bý baterky? >:o
<a> ne to funguje na vzduch :-D
<a> hej a de to nekde stahnout cs ko 1.6 zdarma
<b> mmnt
<a> jj
<b> http://***
<a> co to je
<b> klikni na to
<a> to je cs to budu platit
<b> ne to je zadarmo
<b> stahnes a nainstalujes
<a> a to si stahnu a co potom
<b> pak to nainstalujes
<a> top musim ulozit
<b> jo
<b> a pak si jeste stahni toto http://***
<a> co to je
<b> to je patch aby si mohl hrat pres internet
...
<a> uz to mam stahle co ted
<b> ted to nainstaluj
<a> jj
<a> to nejde
<b> co nejde
<a> to nainctelovat
<a> tam je spustit a storno ale to nejde ja sem dal spustit a to nejde
<b> hm tak ja nvm no s tebou to bude asi slozite kolik ti je tak 8 ne
<a> nnj 10
<b> no tak to bude asi tim cs je az od 13 ti let tak asi proto to nejde nainstalovat
<b> musis k pc pustit nekoho starsiho at ti to nainstaluje
<a> to ne
<a> to je tim
<b> asi jo
<a> a co kdyz to nepude ale minule sem si to incteloval s cd aj a slo to
<b> tak to nainstaluj zas s cd
<a> no jo ale to cd uz nemam
<b> to asi bylo nak upravene at to neskouma tvuj vek
<a> aha a co to ted mi to zkouma muj vek
<b> j asi jo si jeste moc malej a cs bys hrat nemel tak se ti to ani nenainstaluje vis
<a> a co kdyz mi to naincteluje mama to pujde
<b> jj
<b> jesi to umi
<a> co kdyz ne
<a> hej muu ji radit bo nemuzu
<b> muzes
Komentář: instalace cs (stejne to nezvladl)
<a> to jsou teda sračky ta biologie proč se mám sakra učit o něčem, co je malý, chlupatý, slizký a hloupý?
<b> my se tam učíme o chlapech? O.o
<b> ani sme si nevšimla
<a> vole
<a> ty seš blbá :D
<b> dyt se ti znalosti o malejch chlupatejch vecech budou v zivote hodit
<a> jsem měla na mysli ty roztočovitý svině
<b> tak nedržkuj a už se, jednou buideš za znalosti o malejch slizkejch chlupatejch věcech moooooc ráda
<b> minimalne budeš vědět z čeho se skládaj :P
<a> ale aspoň je na mě vidět, že už jsem se odprostila od toho, že bych myslela jen na sex a pod pojmem roztočovitá svině si dovedu představit i tu bestii, co vrtá ve skříni
<b> tobe ty bestie vrtaj ve skřini? si je schovavala před otcem?
<a> táhni už do hajzlu :D
Komentář: dvě zhrzené slečny před maturitou
<a> hej na to kasli kdo jsem ale jak si udelal toto:
<a> StopSpam automatic message: Toto je antispamový systém...
<a> Než si se mnou budeš moct psát, spočítej čtyřnohému slonovi nohy a to číslo odešli.
<a> Děkuji, testem jsi prošel/prošla. Tvou první zprávu jsem právě přijal a NEMUSÍŠ JI ZNOVU OPAKOVAT. Antispamová kontrola po Tobě rovněž už nebude vyžadována.
<a> jak si to udelal? pls rekni
<b> až budu vědět kdo seš, neřikám to jentak
<a> jsem ***
<b> no mám klávesnici s 15 bindovatelnejma klávesama :)
<a> pocky ne tak rychle :D, jako to je specialni klavesnice?
<b> geniuska s 15 programovatelnejma klávesama
<a> aha, ale je to proste s´q´vely :D
<b> Hej to je skvely ted kdyz me nekdo napise napisu mu:
<b> StopSpam automatic message: Toto je antispamový systém...
<b> Než si se mnou budeš moct psát, spočítej čtyřnohému slonovi nohy a to číslo odešli.
...
<a> toe sranda:
<c> hej si tu? OmFg-LoL.
<a> StopSpam automatic message: Toto je antispamový systém...
<a> Než si se mnou budeš moct psát, spočítej čtyřnohému slonovi nohy a to číslo odešli.
<c> jaktoze mas icq 5.1???
<a> StopSpam automatic message:Toto je antispamový systém...
<a> Než si se mnou budeš moct psát, spočítej čtyřnohému slonovi nohy a to číslo odešli.
<c> jaktoze mas 5.1???
<a> StopSpam automatic message: Toto je antispamový systém...
<a> Než si se mnou budeš moct psát, spočítej čtyřnohému slonovi nohy a to číslo odešli.
<c> me uz nejde!!!
<c> di do pice stem!
<a> StopSpam automatic message: Toto je antispamový systém...
<a> Než si se mnou budeš moct psát, spočítej čtyřnohému slonovi nohy a to číslo odešli.
<c> 1ú
<a> StopSpam automatic message: Toto je antispamový systém...
<a> Než si se mnou budeš moct psát, spočítej čtyřnohému slonovi nohy a to číslo odešli.
Komentář: Jakou radost dokáže člověku způsobit hláška mirandy...
<a> hojda, můžem pokračovat s aktualizacema, ale rychle prosím... začíná mi ordinace
<b> jo růžovka... no tak klikni na tu ikonku, dej vlastní instalace a odšktrni ten Genuine a něco a dej instalovat, až se ti ta ikonka objeví znova, tak proces opakuj
...
<a> mám... chce to restartovat, můžu?
<b> chraň tě ruka páně!!! to není všechno!!!
<a> nemůžem to udělat potom? už to bude skoro končit
<b> bohužel se to musí udělat hned, než se ta kontrola legálních systémů zavede do registrů, procesů a bůhvíčeho ještě
<a> pokračuj
<b> tak a teď musíš udělat všechno co napíšu
<b> start > ovládací panely > nástroje pro správu > služby... necháš to oveřený a dáš vlastnosti na tento počítač > hardware > správce zařízení nakonec dáš start > spustit... napíšeš msconfig a potvrdíš
...po deseti minutách...
<a> sláva... mám to
<b> tak ve správci zařízení klikni pravým na klávesnice... na tu co tam máš klikni pravým a dej odinstalovat
...po pěti minutách a jedný SMS, že jí nejde klávesnice...
<b> klávesnici vytáhni a zase zapoj
<a> a to mělo svůj účel?
<b> samozřejmě že mělo... ty bys šla čumět na bednu a já bych si tu neměl z koho dělat srandu... už ti ta ordinace končí... teď všechno co tam máš spuštěný můžeš povypínat, počítač jen restartovat a ještě stihneš co bude příště :-P
Komentář: nemá telku v pokoji a já jsem svině