Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> cau sel by me v pohode na mem pc operacni system od applu?
<b> cau... v pohode ne...
<b> jako jel by ale nemel by jsi ovladace na wifi, zvuk... atd
<b> vse by sis musel napred stahnout
<a> aha a to bych si musel stahnout pro mac os ze?
<a> kam jsi chodil?
<b> VUT
<b> strojárna
<a> huh
<b> jo, huh :-D
<a> ja to na VUT davam taky :D :D :D
<a> ale na podnikatelku :D :D
<b> jj, je mi jasný ;)
<b> a hlásíš se i jinam?
<a> jeste na MU a mozna MZLU
<a> ja vim :D :D zadnou tutovku tam nemam :D
<b> trefíš z nádraží v králově poli na palackého vrch?
<a> netrefim :D
<b> aha, chtěl sem říct že ta podnikatelka je tutovka, ale za předpokladu že ji najdeš :-)
<a> arbajtujes?
<b> jo
<b> jeste chvili budu, pak budu volny
<b> :D ja jsem to tak nemyslel, ale vyslo z toho koncentrakove heslo
<a> :-D
Komentář: Arbeit macht frei
<on> tak uz mam nove auto :)
<ona> a akee?
<on> pohodicka... fabia, kombi, skoro nova, 13000 ma najazdene
<ona> aha, ale ja som myslela farbu :-)
Komentář: zeny...
<a> stala se mi ted vesela prihoda: jdu pozdravit chlapy nahoru do kanclu a rikam jim ne zrovna tise: "Tak s tou marihuanou nic nebude, pry by nas mohli zavrit, jedine po pracovni dobe." Zbycho neco tuka do klavesnice, Rosta cumi do sveho monitoru, pak ukaze na lezici mobilni telefon a pokracuje v hledani naradnich dilu ve skladovych kartach pro prave volajiciho klienta - musel to slyset jedna radost...
<a> No, ale neřekl bych že je auto jednodužší v každém ohledu, jelikož v autě se jen tak nezabiješ. V tomhle motorka vede.
<b> to je teda hoodne pozitivni
<a> Člověk má právo se lehce zabít, ne?
<b> skocim z wokna
<a> To je slabý, to dělá každý.
<b> tak ale na motorce, to je skoda te masiny
<a> A žili šťastně až do smrti.
<b> moc morbidni
<a> Ty nejsi vůbec romantik.
<b> jsem
<a> No to teda nejsi.
<b> pri zapadu slunicka na olejove skvrne se vyrypat do prekrasnych skalisek
Komentář: Motorkáři romantici
<a> pokud ti to gta iv porad nejde po netu tak
<b> nejde
<a> start => spustit => regedit => ok => HKEY_LOCAL_MACHINE => system => controlset001 => control => nls => language => jdi dolu v pravo v tom jak tam sou texty => a dole v default a installlanguage => poklikat na obe dvakrat => zmenit na 0409 (oboje)
<b> start spustim hru a co ted?
<a> ahoj, žiješ?
<b> jo, ale neprectu tu hacky a carky
<a> to je mi moc lito... a krouzky psat můzu?
<a> no, fasa, padol vpn serveri
<b> pff
<b> tvoje problemy
<a> no, ono to znamena koniec nocnemu debugovaniu
<a> z coho mam trochu zmiesane pocity
<b> tak pojdes aspon spat
<b> stale lepsie, ako to co mam ja
<a> povidej
<b> nejde vysielanie, uz som doma
<a> au
<b> pokial to neporiesia, asi budem muset sadnut na taxan a letiet tam
<b> nehovoriac o tom, ze som volal jednu zensku na ples a dostal som dost hnusne kosom
<a> :<
<b> aj ked som to cakal, stale som si to nepripustal
<b> no nic, stacilo placu
<b> ako sa remotnut na pc je teraz otazka
<a> vie sa aspon zhruba, v com je problem?
<b> ja to tusim
<b> nema o mna zaujem :)