Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Simpanz21> Dej mi na ní kontakt plks
<Simpanz21> *plos
<Simpanz21> fo háje *pls
<Simpanz21> *so
<Simpanz21> *do Ty vole, já jsem lana
<Simpanz21> To už není možný!!!
<2Andik2> Ale jw.
<Simpanz21> lol
<2Andik2> lol

Komentář: Tak to občas dopadá. :D

<Nikčaaa> dobrej v cem muze bejt kluk dobrej?
<Nikčaaa> soorry ale me bavi dneska hrotit
<duch> v tom ze ma pero? :D :D :D

<Botka_BK> Nazdár chlape *pivo*
<kufus> Taky tě zdravím
<Botka_BK> Bohužel jsem jen program. Prohodím několik slov na sklo, ale šeptat neumím.
<kufus> ok, já jenom zkouším Xchat přes IRC

Komentář: kdo má vědět, že je to bot :-D

<a> noo len vies mne vecsinu casu zabera skola takze ak by som sla tak pravdepodobne cez vikend alebo v patek poobede
<b> v sobotu chodievame... to je vikend :D
<a> akoze zas taka drbnuta nesom aby som nevedela ze sobota je vikend :D
<b> to len pre istotu :D

<Mi11haus> paneboze kerej picus vymyslel skolu omfg
<Mi11haus> nebyls to ty?
<Tomonick> marie terezie
<Tomonick> :D
<Mi11haus> aj to je baba...
<Tomonick> :D :D :D :D :D
<Mi11haus> to je jedno. strcil bych ji kravsky kopyto do pici kdybych ju tady nekde potkal
<Tomonick> :D :D :D :D :D :D :D
<Tomonick> ty tomu rikas kravsky kopito?
<Tomonick> :D :D
<Mi11haus> ne... tomu rikam Kladivo Bohu... ale to kravsky kopyto myslim doslova :)
<Tomonick> :D :D LOL :D

<Tadeáš> aaaaaaaaaaaaaaaaaa... ty kokos, nikdy, opakujem NIKDY nedovol aby sa ti alpa dostala do oka...

<Neltharion> nvs nejakou metalovou kapelu s gajdama nebo huslama?
<Anadriel> co jsou to gajdy?
<Neltharion> mno
<Neltharion> v skotsku
<Neltharion> ten nastroj na co hraji
<Neltharion> pastieri
<Anadriel> dudy?
<Neltharion> jj
<Neltharion> ale ne ty co ams ale
<Neltharion> hudebni nastroj
<Anadriel> ...jo jasně to mi došlo
<Neltharion> ...
<Anadriel> zkus youtube
<Neltharion> :F
<Neltharion> co tam mam napsat dudy???
<Neltharion> si delas prdel
<Anadriel> lolka... já nvm... tak se zkus kouknout po netu
<Neltharion> by mi to jeste vyhodilo nejaky velky dudy
<Neltharion> hmm
<Anadriel> xD... no uvidíš
<Neltharion> a jak se vede?
<Neltharion> uvidim
<Neltharion> a chcipnu
<Anadriel> Noo trochu nestíhavě co ty? (až na ty dudy xD)
<Anadriel> lol xD
<Neltharion> rofl
<Neltharion> mno
<Neltharion> dobre se mam (az na ty dudy)

Komentář: mno na ICQ...

<Ej Pxy> ake mas znalosti zo slovenciny?
<Ej Pxy> napiču je prislovka alebo na piču je ako podstatne meno s predloškou?

Komentář: bude to zvlast

<a> přál bych ti mít takovouhle kámošku...
<a> omylem jí zavadíš o kozy a ona ti strčí ruku do trenek

<a> co si k tobě mam dát za komentář?
<b> že tě vždycki když mě vydíš rožhavim
<a> bože...

Komentář: smutné...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.