Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> nasrat :D
<b> uz sem byl :D
<a> nemám tě rád :D
<b> promin ze sem necekal na tebe
<a> až půjdeš příště, tak napiš :D
<b> jj
<b> vemu si sebou notas :D
<b> dame pres skype videohovor :D :D :D

<a> proc tam mas tohle: Nyní na předání čeká 0 Vašich zpráv.
<a> stejne to tam je porad jen 0 zprav
<b> protoze pises same hovna tak to nepocita jako zpravy
<a> aha

Komentář: Automaticka odpoved u Mirandy.

<lada> kdyz se sejde, je v praci vetsi klid
<lada> zas... ve skole jde bejt nalitej

<a> ked to tak vidim, dnes bola superman trojka
<a> bol tam evil superman
<a> a ten stroj s tymi dratmi
<a> a ta bublina
<b> huhu
<a> a ta herecka, co hrala v smallville supermanovu mamu
<a> tam mu hrala jebacku
<b> celkom pokrok...

<a> dělám v kopírce a choděj sem všelijaký lidi... zde máte ukázku slov, která používají ve smyslu "vytvořit kopii":
<a> obkreslit, obtáhnout, ofotit, oxeroxovat (xerox je pouze značka kopírek, mohli by stejně tak říkat třeba ominoltovat nebo ocanonovat), ofotit, namnožit, osvítit, obšlehnout, vytlačit, orazit, otisknout, otočit, obtočit - všechna slova mají i verzi začínající na vo-
<a> a prémie: udělejte mi to třikrát, ale prosím pořádně

<a> sem si dal na silvestra predsevzeti ze nebudu kourit
<a> zjistil sem ze me to vydzelo asi 30s
<a> sem byl tak ozralej ze sem si ani neuvedomil ze si to slibuju s cigarem v ruce

<piungwi> čus
<martinsky> zdar
<martinsky> hej nevěřil bys co se dělo neska ve school :D
<piungwi> tk řikej
<martinsky> neska sme meli vytvarku a meli sme třidni... někomu zazvonil phone a v poho, ale učitelka ďala zase kázáníčko
<martinsky> to jeste nic neni, pri tom řikala komu od teď zazvoní mobil tk mu ho zabaví a dá mu dutku, že ho ma mit vypnutej a tak
<martinsky> a při tom jk to řikala tk ji kamoš šel dát žakovskou s omluvenkou a před ní mu začal zvonit mobil :D :D :D
<piungwi> tvl to sem byl já! :D
<martinsky> :D heh nojo špatný okno. ale byla to prdel :D

Komentář: I to se může stát...

<Chachan> Tu tvoji klobásu bych muchlal v ruce :-D
<sOkkOlicEkk> CUTE :D
<Chachan> co? :-D
<sOkkOlicEkk> Krása :D
<Chachan> To je cigošsky? :-D

Komentář: Debil :DDD

<Johnny> to z ceho zejtra pisem
<Johnny> doporucuju print plus read
<Kuba> Jako vytisknout a přečíst?
<Johnny> né asi
<Johnny> a jeste naucit :D
<Kuba> hej, já myslel, že to je ňáká fráze z vofka :D

Komentář: WoW dmnce

<a> zlatí pojeď se mnou lyžovat
<b> Kačenko já nelyžuju
<a> tak se to naučíš
<b> nemám lyže ani prkno
<a> půjčim ti boby
<b> to umim :P
<a> no aspoň k něčemu seš :P

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 23 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.