Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<arthur dent> ale i ty formulace jsou boží
<arthur dent> "Na místě zjistili, že jde o krabici"
<duf> to jsem si malem ucurnul pri precteni tohle
<duf> straznici videli, ze ukryva krabici
<duf> na miste zjistili, ze jde o krabici
<duf> do te doby si mysleli, ze ona krabice je ptakopysk maskovany za tucnaka
<arthur dent> Stáli u toho a říkali: "Vidlička... Ne, ne, játra! Ne, kefír! ... Krabice?"

Komentář: jabber rozhovor na tema meststi straznici kladno

<a> nezapoměn že je zejtra to divadlo
<b> už zejtra? já myslela v pondělí
<a> dneska je neděle

<a> cau... jak se da naprogramovat zvuk kterej zacne hrat po zmacknuti nejake klavesy?
<b> zkus klavír, tam tyhle funkce řeší rovnou firmware

<a> ty ses fakt na mol
<b> na moll nebo na dur mě je to jedno já se zpiju na vsechny toniny

<a> sem byl u peti
<b> vim čet sem status
<a> mazec
<a> sem k nemu vzal to sumivy vinko
<a> tak to rozdelavam a ze to otevru rychle aby to neboucchlo
<a> a koukam jak se mi to zelezo utrhlo misto povolilo
<a> no a rana jako krava
<a> a vsude ten humus
<a> no a ted mi volal peta
<a> ze dal ten zbytek vinka zaspuntovanej do lednice a bouchlo mu to zas

Komentář: přineste kámošovi flašku :-D

<Zel> jenom mensi technicka jsou i jine druzice nez vesmirne???
<chro> jistě, třeba na svatbách
<Zel> cooo
<chro> :D :D :D
<Zel> jako družíííci
<chro> na svatbách sou družičky :D
<chro> to sou maly druzice
<Zel> ty voe

<a> sakra :( já jsem v té tombole vůbec nic nevyhrál :(
<b> hmm... a koupil jsi si lístky?

<a> twl já s Linuxem končím... já v terminálu taký: sudo apt-get instant... :D :D :D :D

<a> ty hi-end kocky jsou proste zlobivy holky :D
<b> Mas pravdu hi-end holky jsou kurva zlobivy, maj prasacky napsany jadro, ale okolu kupa candy-eye efektů.

Komentář: Dva kluci z IT a holky...

<Lussinka> ty jo,ted sem dokoukala Titanic, uplně mě to rozbrečelo
<Linquid> To já zas brečela u konce Láska nebeská
<Travian9877> já brečel na konci doomu.

Komentář: njn, někoho dojmou jiné věci

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 23 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.