Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<arthur dent> ale i ty formulace jsou boží
<arthur dent> "Na místě zjistili, že jde o krabici"
<duf> to jsem si malem ucurnul pri precteni tohle
<duf> straznici videli, ze ukryva krabici
<duf> na miste zjistili, ze jde o krabici
<duf> do te doby si mysleli, ze ona krabice je ptakopysk maskovany za tucnaka
<arthur dent> Stáli u toho a říkali: "Vidlička... Ne, ne, játra! Ne, kefír! ... Krabice?"
Komentář: jabber rozhovor na tema meststi straznici kladno
<a> nezapoměn že je zejtra to divadlo
<b> už zejtra? já myslela v pondělí
<a> dneska je neděle
<a> cau... jak se da naprogramovat zvuk kterej zacne hrat po zmacknuti nejake klavesy?
<b> zkus klavír, tam tyhle funkce řeší rovnou firmware
<a> ty ses fakt na mol
<b> na moll nebo na dur mě je to jedno já se zpiju na vsechny toniny
<a> sem byl u peti
<b> vim čet sem status
<a> mazec
<a> sem k nemu vzal to sumivy vinko
<a> tak to rozdelavam a ze to otevru rychle aby to neboucchlo
<a> a koukam jak se mi to zelezo utrhlo misto povolilo
<a> no a rana jako krava
<a> a vsude ten humus
<a> no a ted mi volal peta
<a> ze dal ten zbytek vinka zaspuntovanej do lednice a bouchlo mu to zas
Komentář: přineste kámošovi flašku :-D
<Zel> jenom mensi technicka jsou i jine druzice nez vesmirne???
<chro> jistě, třeba na svatbách
<Zel> cooo
<chro> :D :D :D
<Zel> jako družíííci
<chro> na svatbách sou družičky :D
<chro> to sou maly druzice
<Zel> ty voe
<a> sakra :( já jsem v té tombole vůbec nic nevyhrál :(
<b> hmm... a koupil jsi si lístky?
<a> twl já s Linuxem končím... já v terminálu taký: sudo apt-get instant... :D :D :D :D
<a> ty hi-end kocky jsou proste zlobivy holky :D
<b> Mas pravdu hi-end holky jsou kurva zlobivy, maj prasacky napsany jadro, ale okolu kupa candy-eye efektů.
Komentář: Dva kluci z IT a holky...
<Lussinka> ty jo,ted sem dokoukala Titanic, uplně mě to rozbrečelo
<Linquid> To já zas brečela u konce Láska nebeská
<Travian9877> já brečel na konci doomu.
Komentář: njn, někoho dojmou jiné věci