Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Zdarec, tak co ten tvuj Anglican... Jeste si pisete?
<b> Zdar, asi uz ne :(
<a> Jakto?
<b> No ptal se me, co mam rada, tak jsem mu chtela napsat - Miluju cerstvy hrozny - I love fresh grapes...
<b> A ja pica jsem mu napsala - I love fresh graves...
<b> A on - really?
<b> No a ja jsem si nevsimla, ze tam mam preklep tak mu napisu - It is the best taste, what i know...

Komentář: Miluju chut čerstvých hrobů...

<ona> a co jináč???
<on> nic jináč koukam na lyzovani :-D
<ona> jo a vahráváme aspoň ted jel bauer ne?
<on> *ROFL* hej tys me dostala prej vyhravame :-D
<ona> no dobrý já už ti nepíšu... ze mě děláš akorát debila.

Komentář: jak se vyhrava v lyzovani :-D

<Zdeněk> hej jak sme psali ve čtvrtek ten dyktát tak tam bylo "...ono se to..." a já misto "ono" napsal "vono" myslíš že to postulková bude počítat za chybu? :D
<Tomik> myslím že by měla
<Tomik> proč píšeš takové píčoviny jako?
<Zdeněk> nvm :D a sem debyl... v tý minulý správě sem napsal diktát s tvrdým Y :D rofl... Dyktát :D
<Tomik> :D :D :D
<Tomik> jej :D
<Tomik> zdeňo :D
<Tomik> omfg :D
<Zdeněk> (rofl) ja sem dement :D
<Zdeněk> seru na pravopys... :D
<Tomik> :D :D :D
<Tomik> pravopys :D
<Zdeněk> však jistě :D

Komentář: Pravopys no... xD kdo je blbější? xD

<Pretrix> a hele
<Pretrix> soused mi dal UPSky
<Pretrix> takovy ty stary, s baterkou tak na minutu a jen 4 zasuvky
<Pretrix> jde se experimentovat
...
<drackon> LOL
<Pretrix> Ok tak jsem je zapojil do retezu
<Pretrix> baterky nabity
<Pretrix> zkusim tu prvni (nejbliz k zasuvce) vypjoit
<drackon> to nedopadne dobre
-!- Pretrix has quit
<drackon> UPSky asi nefungujou :D
...
<Pretrix> kua
<Pretrix> no fungujou
<Pretrix> az moc dobre
<Pretrix> prvni jsem vypojil, takze vsechny zaznamenaly ze jsou bez proudu
<Pretrix> takze ta prvni sla na baterku
<Pretrix> druha zjistila ze ma proud, takze se vypla a jenom prenasela proud z te prvni
<Pretrix> treti taky zaznamenala ze ma proud takze brala proud z druhy
<Pretrix> ta prvni nestihala
<Pretrix> takze ta treti zaznamenala ze nema proud
<Pretrix> takze se druha zapojila protoze "nemela proud"
<Pretrix> treti zjistila ze ma proud, takze se vypla a to nestihala druha...
<Pretrix> takze se ty upsky rozsvecovaly v patterne:
<Pretrix> 1 = z baterky ; 0 = vypla,jen prenasi proud
<Pretrix> 0-1-0-1
<Pretrix> 0-0-1-1
<Pretrix> 1-0-1-0
<Pretrix> 0-1-0-0
<Pretrix> 1-0-1-1
<Pretrix> az jim zacaly dochazet baterky a komp a upsky takove stridani proudu nevydrzely (smejdi)
<Pretrix> takze se odpalil zdroj a prvni a treti upska
<Pretrix> ted pisu z ntb, smrdi to tady jak v prdeli hrocha
<drackon> OMFG :D
<Kudla> Tos mel natocit, to by mohlo byt dobry disco :D
<Pretrix> nj :)

<a> dneska je husty datum
<a> 22. 2. 2222
<b> rok 2222? :D
<a> nebo jeste ne?
<b> no ten rok este asi ne :D
<a> nj tak to nic moc pak
<a> jdu spat :)

Komentář: scifi kalendar

<Pretrix> chjo
<Pretrix> me nalozili nasi
<Pretrix> a jedem nekam do dolni prdele nemecka
<Pretrix> sem tam se mi podari odchytit nejakou wifinu u benzinky nebo pres mobil
<Pretrix> takova zavratna rychlost ze muzu jenom ircovat, vse ostatni nahlasi timeout, protoze je to moc pomaly
<Pretrix> a hlavne tady neni vubec nic co delat
<Pretrix> na ntb mam jenom mmorpg,a ostatne hry pres net takze fakt nic no
<Pretrix> a navic jsou vsichni afk :(
<Pretrix> budu vam davat zpravy z cesty
<Pretrix> strom
<Pretrix> strom
<Pretrix> strom
<Pretrix> strom
<Pretrix> Zzzz
<Pretrix> jo vlastne
<Pretrix> strom
<Pretrix> strom
<Pretrix> ker
<Pretrix> strom
<Pretrix> tunel
-!- Pretrix has quit
-!- Pretrix has joined
<Pretrix> wtf
<Pretrix> vidim polsky napsany billboardy
<Pretrix> doprdele
<Pretrix> ted me napadlo
<Pretrix> tohle auto neni nasich
-!- Pretrix has quit

Komentář: Pretrix jede na dovolenou... Doufam.

<a> Už mě to nebaví, radši se dám na klučiky
<a> *kuličky

<a> taky to máte zrychleny
<b> zrychleny?
<a> no, já mám už 65minut
<b> to máš zrychleny ještě z noci
<a> ale prdy
<b> ale počkej, jakej je stav v 65 minutě

Komentář: Diskuze k fotbalovému utkání Žižkov : Zlín... Byla 35. minuta...

<Lukas> nevíš proč je mi zima na nohy?
<Aragorn> znám pythagorovu větu... s problémy ovládám i "moávrovu" ale proč ti je zima na hnáty fakt netuším!!!

Komentář: nemám slov...

<Lukas> hel jakto vlastně bude to budem chodit lyžovat jen jednou denně?
<Lukas> když říkali že ráno pojedem a oběf bude ve 4
<Aragorn> asi hej ja newíím :-D
<Aragorn> mě to je poměrně u prdele... jo žiju v noci!!! :-D
<Lukas> no tak jsi jouda že jo...
<Aragorn> jj mega... :-D
<Lukas> už tě vidím jak se tam budeš plížit po chodbách s tou baterkou na čele :-D
<Aragorn> :-D hehe vidíš správně :-D
<Lukas> omg to zase bude zážitek s tebou
<Aragorn> jj
<Aragorn> to teprv uvidis popeho
<Aragorn> Pope v akci! :D
<Lukas> no radči vidět nechcu
<Lukas> mě stačila ta ukázka na to skypu
<Lukas> noční můry jse mz toho měl ještě dnes
<Aragorn> to nmebyl Pope... to byl Pope pod vlivem Lukeho
<Aragorn> co sem delal na Skypu?
<Lukas> no tak jako ta holá prdel mě děsí ještě ted když zavřu oči
<Aragorn> fuj... nepředstavuj si mě... děsíš mě :D
<Lukas> ty jsi kkt
<Aragorn> ...
<Lukas> ach jo
<Aragorn> ...

Komentář: to je konec :-D :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.