Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Jahudecka> tak co?
<Zvykacky> jo good
<Jahudecka> mno, my sme byli ve skole pry sprosti, tak sme s kamosem meli delat v druzine sluzbu, ze kdyz tam prijde nejakej rodic pro decko ze ho privedem a ted tam prisla taka vietnamka :D
<Zvykacky> a co rikala? :D
<Jahudecka> Mno ona tam nejak "Chiiifd e jaiju lokinus te zufi!"
<Jahudecka> a ted kamos: "Va hladata vasa dacka?"
<Jahudecka> a ta vietnamka uplne: "jiajfi jieji jdisrji..." Křičela tam jak... byla úplně nasraná
<Jahudecka> a kamos zase: "Ca ta dalata?"
<Jahudecka> A ted tam prisla uca a: "Dobrý den "
<Jahudecka> a zas: "haheihfie heih..." lol :D

Komentář: :D

<a> hej v patek malej masakr sem myslel ze kamosa na miste zabiju
<b> co udělal? :-D
<a> no tk proste v patek sme pslai slovicka z ajiny... no a ja ve ctvrtek si je prekladal abych se je mel z ceho ucit...
<b> anooo...
<a> a prisel na ajsko kamos tk sme je prekladali spolem....
<a> no a ja prekladal druhou pulku a on prvni a pak me to diktoval...
<b> hm...
<a> no a on prelozil slovicko AIDS jako aktualni integrovany dopravni system...
<b> :-D :-D :-D
<a> hej me to vubec nedoslo proste sem to napsal do slovicek... este si rikam jakej deb*l nam tam dava
<a> no a samozrejme druhej den sme to meli ve slovickach prelozit... hej na koncu pisemky si rikame jak to ma byt...
<a> no a na me jak na svinu zrovna vybylo to aids... a ja upe s vaznou tvari ze je to integrovanej dopravni system... cela trida ne me pohled jak na debila a pak chlama jak svina :D
<b> tak to je moc :-D :-D :-D
<a> hej ja myslel ze ho na miste zastrelim :D

Komentář: gymnazista prekladatelem :D

<a> while(!cumshot()) strokes++;

<Karca> helejte, jak si v linuxu nastavim po spusteni Thunderbird...
<kalwi> za svitu pulnocniho uplnku budes pod opustenou jedli skakat levou nohou pozadu na pentagramu, kloktat u toho serum ze samice patagonskeho dikobraza v obdobi vrcholu rije a pak si trikrat odplivnes
<kalwi> a nebo reknes dumimu, at ti to nastavi

<a> hele
<a> jak ste mohli jit na matfyz?
<a> ste se poradne zhulili ne?
<b> normalne
<c> a: matematika je krasna
<c> informatika takisto :)
<b> mas na vyber strelis sa do hlavy abo matfyz :D?
<a> b nekecam ale tu kulku bych bral v uvahu :D

Komentář: prihlaska na matfyz v prahe

<a> Still there?
<b> možná!
<a> Radiátor!
<a> Ups, ja myslel, ze vymejslime nahodny slova a davame za ne vykricnik.
<b> No to teda Mejdlo!
<a> Kdyz mejdlo, tak feminizmus!
<b> několikrát a pořádně vyždímat!
<a> Přesně tak, protože ten dort je jako kdyby ho prave inaugurovali!
<b> šestnáckrát a s kouskem rybí želatiny!!!
<a> Aspoň kdyby do tech raketoplanu nemontovali oblačno!
<b> odvolej to! Odvolej to, dokud je rastafarián!
<a> Ale vis co mi ty ropny stanice muzou? Polibit dihydrogenmonooxid!
<b> zničit i poslední zbytky bublin, to je ta správná didaktika
<a> Ovšem jen pokud na to maj dost traťovejch semaforů...
<b> jeden úhel jsou traťový semafory a druhej je bakelitová symfonie
<a> Ale tak vis co, bez vozralyho geodeta byz nemel ani trochu bakelitu...
<b> u toho asi jeden pudl a písmenná laťka
<a> ...aby z toho nakonec nebyla domácí pekárna na chleba. Dneska jsou ty motorky silene nachylny na kazdou rovnici. hruza.

Komentář: ...a přitom nebyla prolita ani kapka alkoholu.

<a> ukazka :-) http://***
<a> jak to vypada v chrome?
<b> co to je? :-)
<b> dobre
<b> neni tam nic co by tam byt nemelo
<a> a jde to prepinat na ty existujici?
<b> zadne tam nejsou
<a> jj
<a> zatim nejsou
<b> nevyplatilo by se dat celou tu stranku doprostred?
<a> :-D
<a> ona v IE je uprostred
<b> aha :-D

Komentář: ICQ

<a> Když máš 1000 údajů a potřebuješ 1 zjistit, máš 1000 porovnání. To bys musel bejt super trotl, aby si jich potřeboval 1001.

<a> Vis co se udela, kdyz nekoho ustkne zmije?
<b> Pohřbí se?

<ona> To je ta vrtule, taková spirala...
<on> To je cívka.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.