Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<ADAM> Pod CS
<Míša> OK, Pošli IP
<ADAM> TYWOE já si spletl okno... To mělo bejt pro lukáše... PROČ SI MI NEŘEKLA ŽE HRAJEŠ CS?
<Míša> Neptal ses ;-)

Komentář: To byla holka která nám dřív nadávala že furt jenom hrajeme HRY :-D

<a> muj antisportovni kamos bali brko u stolecku a bezi televize, kde je jakasi reklama na studio fotbal a ve ktere se na konci nadsene pravi "...fotbal, jak ho mate radi!" a kamos, aniz by zvedl hlavu televizi odveti "Vypnutej."

<a> aha a on ten člověk nějak souvisí se samostatností indie jo? :-)
<b> jo
<b> držel hladovku
<a> to je blbec
<a> kdyby radši vyhrožoval, že se přejí až praskne
<b> no jasny
<b> dietu tady drži každa druha holka... a nikdo ji nerekne ze diky ni sme samostatnej stát

Komentář: Mahátma Gándhí :D

<Veronka1218> all: kto hrava too hento ten country strike ci jak sa to pisee? :D

Komentář: country strike :)

<a> tyjo, je znacne uchylne rezat si pomeranc tou cedulkou z auta 1,9TDi
<b> To si delas srandu...
<a> no... mozna je to mandarinka

<a> Ahojky, copa děláš
<b> Ahoj... hadej
<a> uau :)))
<b> nechceš mi přijít pomoct??? -)
<a> ok. tak já přijdu... jakou ruku mám posílit???
<b> radši obě
<a> dobře a děláš to co myslim že jo???
<b> jestli myslíš uklízení tak myslíš dobře
<a> aha... :D tak to já asi nepřijdu
<b> hm... Nevadí... :D

Komentář: Kámoška chtěla pomoci :)

<a> a sakra, jsem teď četl o vibrátoru co měří 61 cm
<b> Tak na tom by se už dal provozovat skok o tyči...

<a> jdu luxovat
<b> so woman
<a> omg preklep
<a> linuxovat

<calda> cau sem celko unavenej sem ted prijel ze zápasu co ty???
<W€xŁy> nasranej... xD
<W€xŁy> Na toho maliho smrada...
<calda> jak to?
<W€xŁy> Kua, mam nas volala na oběd, on sedi u CS a jak nic nesnidal tak vyletel jako malej kkt a mam kabel u sluchatek na pulku... :-(
<W€xŁy> *mama
<W€xŁy> tož jsem tam prdnul bedynky... Ale neni to ono...
<calda> :-D rofl :-D :-D :-D a daval si CS???
<W€xŁy> s botama...
<W€xŁy> A nejvic mě nasral u oběda, prej na mě: To nevadí Honzo, ja je nepotřebuju, mužu hrat aj bez zvuku.
<W€xŁy> Ty woe ja jsem myslel že ho uškrtim...
<calda> :-D :-D :-D :-D :-D lol ten musí tak to je drsny prej me to nevadí :-D :-D :-D :-D :-D
<W€xŁy> fakt ty jo... hruza...
<W€xŁy> kua škoda že sebou řiznul na madračku jak zabral za ty sluchatka... Aby jsme doma měli na podlaze beton...
<calda> :-D :-D :-D
<W€xŁy> No co se tlemiš, jsem myslel že budu brečet! Moje jediny funkči sluchatka...
<W€xŁy> Jsem ho vyhodil od PC, tak teď si tu na zemi hraje s legem, doufam že spolkne nějakou kostku...
<W€xŁy> Stejně už si s tim nehraju...
<calda> si koupiš novy a nevadi ze nejsou muze hrat i bez zvuku
<W€xŁy> /cry
<W€xŁy> Harant, přiště mu ty sluchatka narvu do řiti...
<calda> j
<W€xŁy> w8, už postavil nějaky autičko, jdu mu to rozdupat...
<W€xŁy> Ja si na hlavu srat nenecham..

Komentář: Prej to mam dat na Lamera, jinak harant = syn od přitele moji mami. (6 let)

<a> čus
<b> ahoy
<a> nevíš co je nejlepší na čištění blitek?
<b> haha ty ses poblil jo?
<a> já ne... ve 2 ráno sem přived k sobě nějakou holku a ona ta kráva mi poblila postel
<b> hahahahahhahahahahahhahaha
<b> :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
<a> sem myslel že jí v tom vymáchám držku
<b> hahahahahahhahahahhahahaha
<a> píča! ráno mi řekla že brala antibiotika... sem vubec nespal

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.