Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<ProGliader> tak mi něco pošli na můj mail...
<ProGliader> polibmiprdel@víšpíču.lamo
<MFX> nevim co a za chvili jdu

<Peky> :-D tak řikám samozřejmě že to bez vás nejde páč sme pořád tak nadržený prasata :-D :-D
<strawberry> :D Heej, to před tím, bylo lepší :D
<Peky> :-D nedělej si klamný iluze o tom jak sem fajn :-P já tě s tim seznámim at víš do čeho deš bedřichu :-D
<strawberry> :D To bude tvrdý probuzení :D :D
<Peky> a co si čekala? prince na bílim koni? a že ti řeknu příjmy tento kapesníček na znamení mého vděku princezno?
<strawberry> :D Jéé, to by bylo kráásný uděláš pro mě :D
<Peky> no uvidíme co se dá dělat jestli najdeš volnou chvilku mezi pranim vařenim žehlenim uklízenim a souloženim tak mi to připomeň
<strawberry> :D :D nechám ti vzkaz :D
<Peky> už nechod
<strawberry> :D Jo
<Peky> LOOOOOL
<strawberry> Asi tááák :D
<Peky> no uvidíš že to bude fajn snad teda
<strawberry> Do prdele, on chce zkoušet :D
<Peky> ježiš to bude bolet a ty zrovna anál nerada
<strawberry> :D :D To není prdel :D
<Peky> nééé? ...no tak se schovej za monitor udělej ijá a když tě osloví tak mu řekni že jsi trojskej kůň :D
<strawberry> :D :D Dobře, ty seš blbej :D

Komentář: :D máme se rádi :D

<a> ty musíš toho bratra hlídat až do 4jo?
<b> napsat snim ukoly a udělat mu jidlo pak si budu dělat co chci
<a> A co si chceš dělat?
<b> hrát cod2?

<haugw> co ty na windows? ja myslel ze ho nesnasis ;)
<giga> taky ze ne
<giga> potrebuju neco do skoly a tak sem ve VMWare
<giga> X_o krapet mrda ale
<giga> ten VMWare mi bezi ve Wine, ktery mi bezi v cygwinu a ten cygwin mi bezi na windowsu kterej mi bezi v qemu pod linuxama =/

<a> hele... už se ti vybavila přesně sobotní noc? jako třeba řvaní v noci na kolemjdoucí fráze "děvko to tě zabije", krádež půllitru, rozbití půllitru, spánek na schodech... a tak?
<b> jo
<b> no :-[
<a> :-D
<b> no co???
<b> ty si to delal taky!
<a> :O

<on> poslouchám metallicu - Death Magnetic
<ona> jj já poslouchám písničky
<on> a metallica je asi film že? :D :D

Komentář: neví co je metallica

<Marthy> Dáme W3
<Brácha> Proč ne?
<Marthy> Protože seš malej, škaredej a blbej.
<Marthy> Nějaký další dotazy?

Komentář: Bratrská láska

<a> hele a nemáš na to český titulky? v tom paklu byly jen švédský
<b> český titulky nemám...
<b> ale moment, vím o skvělým programu na učení švédštiny...

<a> Promin, nestiham... bejvalej me bombarduje smskama...
<b> A co pise? Miluju te, postel mi chladne,tak se ke me prosim vrat? :D
<a> NN. Si kurva a kazdej s tebou vyjebe jako ja
<b> lol :D

Komentář: laska je laska :D

<a> tak ty si s nim mluvil ne?
<b> ja sem s nim mluvil akorat po telefone, takze sem nevim, ale rikam, me to nevadilo protoze bych stejne musel dat do toho
<a> prosim precti si to po sobe protoze ja to nechapu
<b> jako co bys kam davl?
<b> daval

Komentář: kdo vi, pochopi :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 23 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.