Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<aLEX#> nuda?
<peytl> ani ne, koukam na serial
<peytl> pust si neco na sleduj.org ;)
<aLEX#> pomalej net, uploaduju 700mb video
<aLEX#> su rád že nemusím točit klikou
<peytl> :D

<a> Zrovna sem si nalívala tu pravou citronovou šťávu Pfaner, jak se to dává to té obyčejné vody. A asi sem to přepísla... trochu víc... xicht se mi zkroutil do tvaru pětiúhelníkové koule, nevidím, neslyším a cítím jak mi začíná vylézat tasemnice ze zadku...

<a> padnul net
<b> fakt?
<a> jj jdu to restartovat
<b> Hm...

<a> jaj... já nekouřím, nepiju, sexuálně nežiju
<a> no... dobře... tak piju no

Komentář: moc se omezuje :D

<a> ahojda, promiň že zas otravuju, ale můj počítač zas nejde, a v tomhle už ségra prsty nemá
<b> tak co je to dneska :-)
<a> naběhne všechno v pořádku, ale pak po chvíli vyhodí nějakou hlášku o klávesnici či co...
<b> máš ho puštěnej?
<a> javor
<b> tak zkus na numerický klávesnici mačkat na Num lock a řekni jestli bliká světýlko
<a> jaká? já mám normální klávesnici žádnou numerickou
<b> numerická je ta část s číslama v pravo, tak mačkej na to vlevo nahoře
<a> tak vpravo nebo vlevo? já tu stejně nic nevidím
<a> jo promiň už to mám... nebliká
<b> co s těma klávesnicema máte? ráno mi psala segra, že její klávesnice je v háji, tak jsem se tam cestou domů stavil a zjistil, že jí do ní natekla voda
<b> to mi tak připomíná... je to tvoje klávesnice? :-D
<a> já už tu potvoru vážně něčim sejmu >:o

<a> a zejtra to má dostat /cry
<b> kdo?
<a> Ellina, a to zrovna jdeme k nám do p**** :(
<a> Mi ho aspoň vy*****
<b> Jí budeš bránit né?
<a> Doufám teda... :(
<a> Jak jí budu bránit když to má dostat tvl? :-D
<b> Normálně si před ní stoupneš a nikoho k ní nepustíš xP
<a> vole MENZES xD

<Kabuto5> myslíš si, že život vznikl tady na Zemi, nebo byl přenesen odjinud?
<Shad> myslím si, že povídačky o třesku atd jsou strašný bláboly. Protože někoho, jako je paní učitelka Nováková nemůže stvořit náhoda!!!

<a> čááu
<a> aha my už si píšem
<a> toe jedno :-D
<b> :-D :-D :-D ses pako :-D :-D :-D

<a> no ty vole :D
<a> sem právě dostal takovej ten nápad, kterej dostaneš tak jednou do roka...
<a> ...zadal jsem do googlu jako hledání obrázků "zombie"
<a> to sem se málem posral hlavně z jednoho obrázku kterej měl popisek "zombie stripped"
<a> tak sem hledal něco co bych tam zadal abych se na to nemusel dívat...
<a> a po třech sekundách panickýho myšlení - mě debila - napadlo jenom "sluníčko"
<b> ježiš ty seš kokot

Komentář: ale uklidnilo ;) zkuste sami

<romanka> du koukat na osklivku...
<vláda> takze do zrcadla?
<romanka> tak ted si to posral!

Komentář: lama :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.