Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> sem šel s vašem na pinec a viděli sme tvoje stopy
<b> neeeeeeeeeeeee
<a> co ne?
<b> jak víš že byly moje? xD
<a> protože tam byly jediné díry ve sněhu
<b> tsssssssss
<a> a on na mě ona chodí v podpatkách? a já no chodí a on tuž je blbá v takém sněhu
<ona> Dobrý den, mohu se zeptat zda píši panu Michalovi?
<on> hej děláš si srandu nebo po mě jdou už i tvoji rodiče?
<on> to bude nedorozumění, já nejsem otec jejího dítěte...
<on> a vím to určitě ještě sem s ni totiž nespal...
<ona> :-D
<ona> tak takovou odpověd sem nečekala :-D
<on> už sem se lekl kurna :-D
Komentář: lekl sem se :-D
<a> zdar
<a> hle mam prozbu posles mi s nejakych tvych stranek ned for spyt nadegrand dva pls
<a> pleasa
Komentář: Sakris zeby mi zasa unikla nejaka dobra hra?
<a> lol ted me neco napadlo
<a> vis kde se nejlip expí?
<b> no?
<a> v anglii
<a> pamatujes? zemepisar rikal ze tam jsou ORKNEJE
Komentář: metin 2
<Dude> ale potom co si odešel, tak tam přišel borec co mě masil ještě víc a měl ještě lepší nick než ty
<Tomano> Análtrh Maximus?
<Dude> wtf?!
<Tomano> Já nikam neodešel, jen sem se přejmenoval :))
<Dude> čuráááákůůůůůů!!!
<a> sme nejlepší kámoši a chodíme s holkama co sou nejlepší kámošky mg
<b> njn
<a> dáme čtyřku???
<b> ne!!! ale určitě si to představuješ taky co???
<a> jj... akorát ty tam nějak nejseš
Komentář: zmetek :-)
<a> idos.cz tam si najdes ten spoj a je tam rovnou odkaz na rezervaci...
<a> hele ale muzu ti to zakliknout, ja jsem tam uz prihlasenej, tak by to asi bylo rychlejsi...
<b> mmnt
<b> nebo ja ti to reknu vo prestavce ordinace
<a> omg... :D
Komentář: co na to rict... :)
<a> cest
<b> cest
<a> hey mam upe blbou otazku xD
<b> Noo povidej...
<a> Kdyz si chlap hino, tak ženska děla co?
<b> masturbuje voe
<a> Ale to chlap taky ne
<b> jo voe
<a> aha tak to joo
<b> si kokot!
<a> aj nesmej se...
Komentář: magor
<a> Hey!
<a> chci te
<a> myslim jen na tebe
<a> nemuzu bez tebe bejt
<a> Udělala bych pro tebe cokoliiv!!!
<b> Deš WoW?
Komentář: ;-)