Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> sem šel s vašem na pinec a viděli sme tvoje stopy
<b> neeeeeeeeeeeee
<a> co ne?
<b> jak víš že byly moje? xD
<a> protože tam byly jediné díry ve sněhu
<b> tsssssssss
<a> a on na mě ona chodí v podpatkách? a já no chodí a on tuž je blbá v takém sněhu

<a> bash: sudo: command not found
<b> A co sudo apt-get install sudo?

<ona> Dobrý den, mohu se zeptat zda píši panu Michalovi?
<on> hej děláš si srandu nebo po mě jdou už i tvoji rodiče?
<on> to bude nedorozumění, já nejsem otec jejího dítěte...
<on> a vím to určitě ještě sem s ni totiž nespal...
<ona> :-D
<ona> tak takovou odpověd sem nečekala :-D
<on> už sem se lekl kurna :-D

Komentář: lekl sem se :-D

<a> zdar
<a> hle mam prozbu posles mi s nejakych tvych stranek ned for spyt nadegrand dva pls
<a> pleasa

Komentář: Sakris zeby mi zasa unikla nejaka dobra hra?

<a> lol ted me neco napadlo
<a> vis kde se nejlip expí?
<b> no?
<a> v anglii
<a> pamatujes? zemepisar rikal ze tam jsou ORKNEJE

Komentář: metin 2

<Dude> ale potom co si odešel, tak tam přišel borec co mě masil ještě víc a měl ještě lepší nick než ty
<Tomano> Análtrh Maximus?
<Dude> wtf?!
<Tomano> Já nikam neodešel, jen sem se přejmenoval :))
<Dude> čuráááákůůůůůů!!!

<a> sme nejlepší kámoši a chodíme s holkama co sou nejlepší kámošky mg
<b> njn
<a> dáme čtyřku???
<b> ne!!! ale určitě si to představuješ taky co???
<a> jj... akorát ty tam nějak nejseš

Komentář: zmetek :-)

<a> idos.cz tam si najdes ten spoj a je tam rovnou odkaz na rezervaci...
<a> hele ale muzu ti to zakliknout, ja jsem tam uz prihlasenej, tak by to asi bylo rychlejsi...
<b> mmnt
<b> nebo ja ti to reknu vo prestavce ordinace
<a> omg... :D

Komentář: co na to rict... :)

<a> cest
<b> cest
<a> hey mam upe blbou otazku xD
<b> Noo povidej...
<a> Kdyz si chlap hino, tak ženska děla co?
<b> masturbuje voe
<a> Ale to chlap taky ne
<b> jo voe
<a> aha tak to joo
<b> si kokot!
<a> aj nesmej se...

Komentář: magor

<a> Hey!
<a> chci te
<a> myslim jen na tebe
<a> nemuzu bez tebe bejt
<a> Udělala bych pro tebe cokoliiv!!!
<b> Deš WoW?

Komentář: ;-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.