Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> ty jo, mám pocit, že na mě začíná dolíhat kocovina
<b> jaktoze vlastne nelezis? :-D je celkem brzo
<a> ha, problem solved... kofola je lék :D
<b> :D
<a> jsem si musel jít ráno koupit do trafiky kofolu
<b> to byla streka
<a> Jsem vyšel jenom v riflích a bundě, pod ní moje domácí roztrhaný triko a všude kolem byli děcka co šly do školy a já se tvářil nejvíc nechutně... jsem se cítil jak big dude lebowsky
<a> nejlepší pocit
<b> :-DDD
<a> to už pomalu řešíš přihlášky na vejšku, ne?
<b> pomalu :)
<a> a?
<b> pomalu :)
<a> a jaká to bude?
<b> pomalu :)
<a> To svý zvíře asi přetrhnu! Všude po kalhotech má DNA, která rozhodně není moje!
<b> hmm, <ten tvůj> se nezdá ;-)
<a> Jak ten můj?! Teď přišel pes a voslintal mi celou nohu!
<a> ten t-mobile je fakt skvely.
<b> no co sa stalo?
<a> prisla mi faktura ze mam zaplatit za 900 hodin wapka.
<a> mesiac ma len 30 dni... nechapem jak sa k takemu cislu doratali...
<b> vidis, to je len pre teba bonus. specialna ponuka!!! mozes byt az 30hodin denne na wapku :)
<a> xD
<a> Ja uz vobec nemam cas na Counter Strike.
<b> A co skola dava zabrat?
<b> Ci pritvrdili v praci?
<a> Ne, stahujem filmy :)
Komentář: VS nie je ziadna sranda :)
<a> asi mi nejede internet
<b> to bys nebila na ICQ
<a> aha
Komentář: holka no...
<a> nazdar tak sme sa vrátili z toho stanovania s <c> a neuveris co sa stalo :D
<b> neverim
<a> citaj: po 6tich hodinach tvrdej driny sme konecne chytili tu sialenu rybu ktora sa nam uspesne vyhybala niekolko mesiacov
<b> jaj hej to ste mi vraveli ze sta sa natrapili pri nej :D gratulujem :D
<a> to neni secko... jak sme ju teda chytili a isli si znej ukuchtit obed tak tam pribehol taky divy vlk alebo pes alebo co to bolo... ale bolo to velke a netvarilo sa to priatelsky!
<b> a? :D
<a> no ja a <c> v panike sme utekali a vyskrabali sa na strom... a teraz ze jooj ze to bolo na tesno ze keby nas chytil ta sme v hajzli... no a smiali sme sa z toho psa/vlka...
<b> parada...
<a> no hej ale to hovado velke sa zrazu otocilo a slo k tej nasel rybe :D a to si mal vidiet <c> zoskocil dole z toho stromu rozbehol sa k tej selme a vtedy som uz nemohol co povedal: "ty skur*eny ko*ot vyje*any!! ja som tu rybu chytal 6 hodin dopi*eeeee!!! sežereš ju! sežerem ja tebaaa!!! AAAAAA!!!" vreskal tam ponom ako nejaky typek z ustavu a ten pes zdrhol jako kralik :D :D
<b> OMG! :D :D ja zemrem :D :D
Komentář: západné Slovensko!
<a> Ty jseš zase nemocnej?
<b> njn
<b> kocovina se plynule premenila v anginu...
<a> To si děláš prdel, ne :D?
<b> nn... vcera jsem dosel ze skoly domu misto kolem ctvrte ve tri rano... takze vlastne dneska
<a> lol
<a> škoda, žes dneska nebyl v psychologii
<a> povídal nám tam příběh o chlápkovi, kterej píše po zdech svýma hovnama
<b> lol
<b> a byl tam i záznam z jeho praxe :D?
<b> zase neni se tak cemu divit - emo pise vlastni krvi, nekdo hovnama..
<b> a jak bys nazval takovyho cloveka, kterej tak pise... emo krvi...?
<a> hovnař ne? :D nebo shitař, aby to mělo moderní anglický sound :D
<b> shitař... Natocime novy Hvězdný války- Pomsta shitařů :D
<b> to jsou vlastne takovy spreje v pevnym skupenstvi, co :D?
<a> taky nemusí být :D
<b> taky fakt, ze nemusime trvat na tom pevnym skupenstvi... to ma pak jeste vetsi moznou kadenci ;-)
<a> a myslím, že by bylo lehčí i to nanášet ;)
<b> to určitě :-D... přímo z palety :D
<a> půjdeme do politiky a navrhneme to ;D
<b> jasne, konecne nekdo, kdo predem ohlasi, ze udela uplny hovno;)
<a> to je dobrej reklamační slogan "uděláme hovno!"
<b> jo a jeste k tomu muzem pripojit to - "myslíme to upřímně"
<a> spíš něco jako "máme čisté ruce" :D
<b> myslim, ze cestu do Evropskyho parlamentu mame volnou :D
<b> udelame diru do sveta (nechci rikat cim) :D
<b> a az se bude nekdo ptat, s cim jsme nasi hvezdnou karieru zacinali, tak muzem popravde rict, ze s uplnym hovnem :D
<a> a místo soudruzi si budem řikat soushiti :D
<b> a jak bys chtel oslovit volice? "Sere vás nynější situace? Myslíte si, že je všechno na hovno? Pak jste náš člověk!"? :D
<a> lol
<a> třeba taková strana vzájemného soushití...
Komentář: Jdem do politiky!
<Lukaso> hej dneska sem myslel, že si hodim mašli...
<Lukaso> nešel mi od rána net. Tak sem si zkontroloval připojení, prošel kabel jestli není někde přetrhlej bo tak, restartoval modem, vyhodil a nahodil pojistky... nic.... nakonec jsem si všiml, že mám před anténou mrtě velkej rampouch, tak sem ho shodil a cajk... :D :D :D :D
Komentář: njn, zima :D