Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Hroutil> cus
<Hroutil> nemas pero z ryby???
<Markus> na co?
<Hroutil> na pichani
<Markus> coo?
<Hroutil> chci opichat rybky sousedovi v rybniku
<Markus> nechapu
<Hroutil> njn

Komentář: kamarád nechápe muj celodenní záchvat smíchu xD

<Janec CZ> njn asi 5 nebo kolik 5 na holku lamy
<=MaXibaNaN= Losos> janec, ty jsi holka?
<Janec CZ> jj hraju za brachu
<=MaXibaNaN= Losos> posli odkaz na libku, nebo mas ban :D

Komentář: CS 1.6... nakonec poslala :D

<a> de mas brata? :D
<b> nasiel si robotu :D
<a> wtf? :D
<b> tiez sa tomu trocha cudujem :P
<a> a co robi? :P
<b> vozi mrtvoly :D
<b> pohrebak
<a> to fakt? :D :D :D
<b> j
<a> dpc :D :D :D
<a> ja by som zomrel z tej roboty :/
<a> sak dpc, on bude s mrtvolami v aute... blee
<b> j
...
<b> kurva, kurva kurvaaa
<a> brat? :D
<b> jop :/
<b> rychlo som zbalil vodnasa :D
<a> no mi je ta luto :D
<b> :(
<b> bud je brat len vyplod mojej fantazie, alebo prisiel, umyl si ruky a odisiel :D
<a> pyco nezabija on tych ludi?
<a> :D :D :D :D

<a> hele co kdybych v patek u tebe na chvili byla? ale pak bych musela nejak jet dom... ;)
<b> urciteee, budu rad :-)
<a> jen patek vsechno bude zas precpany... :D
<b> jak precpany? myslis moje kulky a tvoje pulky? :-P
<a> bus ty vole...

Komentář: nenapravitelnej...

<a> Teď jsem šel kolem herny a jak tam ten display vždycky ukazuje jackpot nebo co, tak tam svítilo IntError :D

<a> posli mi smsku
<a> z netu treba
<b> posláno
<a> jj, dobre
<a> :)
<b> copak?
<a> nic jen jsem chtel videt jak to vypada kdyz mi nekdo napise :-D

Komentář: čtu si lamer a toto mi udělá přítel :-D

<a> tak ja mel vcera svatek a zjistil sem to az vcera

Komentář: demence :-D

<fojtik> do pici uz si to nepamatuju :D
<b> tywe nekdy mi pripada ze oba i s brachou (Holinky radeji ani nezminuju) ze sedite u PC poprve v zivote a i nainstalovat jebnutou hru mate problem a neni jedineho dne, kdy mi neprijde SMSka, jestli mam cas, ze mate PC v prdeli!
<fojtik> kurwa :D sem to zacal uploudovat na plose ten l2 earth :D
<fojtik> hmm critical error :D
<b> jj to si nalep na celo
<fojtik> :D hmm nejde mi to jebat :D
<b> tak zkus jiny konektor
<b> nebo ho rubni do DVD romky

<a> Dobrý den,
<a> rád bych se zeptal, zda-li nemáte problém s DNScache. Včera ráno (kolem X. hodiny) byl změněn MX záznam u domény *** na ***
<a> Nicméně emaily od Vás stále chodí na starý mailserver.
<a> Aktualni SN zony: ***
<zakaznicka podpora> Vazeny zakazniku,
<zakaznicka podpora> Vami avizovany techycky problem neevidujeme nicmene pro pripadnou kontrolu mi prosim zaslete nazev domeny ke ketere se Vas dotaz tyka a ja proverim zda tam nejaky problem preceje neni
<zakaznicka podpora> dekuji

<a> ...a potom
<b> :D
<a> preco sa rehoces, je to skor smutne :/
<b> :D :D :D
<a> prestan, vypnem ti pc na dialku!
<b> :D :D to isto
-!- b has quit

Komentář: Neser ma!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 18 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.