Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> ahojky jsem z5 no tak kde jsme to skoncili lasi
<b> ...
<a> co...
<b> ...
<a> no tak kde jsme to prestali s tou konzervaci
<a> hmmm???
<b> mno nwm jak ty ale ja uprednostnuju konverzaci... u ni se clovek tolik nenadre :)
<a> ???
<a> jaj sem ja ae krava :)
<b> poprve co s tebou plne souhlasim :)

Komentář: vždycky sem si přál konzervovat :)

<a> Víš jaká budou má poslední slova před smrtí?
<b> Jdu off, čau.
<a> Přesně ta...

<a> pomoz mi vymyslet nejakej atraktivni nadpis na clanek o Krkonosich
<a> proste treba "Rusko - zeme neomezenych moznosti", tak nejak bych to potreboval s Krkonosema
<b> Krkonose - lyzovani drazsi nez v Alpach

<foldik> kuř hele jak dlouho trva tenis?
<foldik> myslim jeden zapas
<foldik> a za jak dlouho to davaj na bwin?
<foldik> ses tu?
<foldik> nevadi
<foldik> jo a jde to udelat tak abys treba na dva lidi ktery proti sobe pudou... tak abys na jednoho vsadil dvacku a vyhral treba 60 a na toho druhyho taky dvacku a kdyby ten vyhral tak taky 60? chapes?
<foldik> no nic du to skusit
<foldik> a necum
<foldik> a nepar
<foldik> a ne...
<foldik> se se mnou nebavis?
<foldik> delam si kozy
<foldik> ale uz me seres
<foldik> bacha leti moucha... uz je u tebe
<foldik> ted ji mas u pravyho ucha
<foldik> a ted leti k tvoji mame... bacha na to
<foldik> jo a este neco
<foldik> ...
<foldik> necum
<foldik> jo a precti si to cely... alespon se naucis cist
<foldik> ...
<foldik> du cucet na pecko az tu budes tak mi nepis...
<foldik> a nebo napis to je jedno
<foldik> pic
<foldik> uz ses tu?
<foldik> hmm este ne no n ic
<foldik> pic
<foldik> chce se mi brutalne kadit ale protoze ti pisu tak nemuzu na hajzl
<foldik> a az ti dopisu tak taky nebudu moct
<foldik> protoze budu cumet na...
<foldik> PORNO
<foldik> ha
<foldik> tak pic
<foldik> ja se poseru... to je jak droga proste ten comp me nechce pustit
<foldik> ja normalne musim furt neco delat
<foldik> jo a doufam ze mi vyjde ten tenis
<foldik> uz mi vysli dva zapasy
<foldik> a dalsi dva budou dohrany v 8
<foldik> a ten posledni ve 12 asi to se budu mujset kouknout rano
<foldik> ja kvuli tomu nebudu moct spat
<foldik> to mi budes muset napsat co a jak
<foldik> fuj ted ke mne prisel papousek...
<foldik> a brutalne smrdel
<foldik> mozna jeste vic
<foldik> a myslim toho bez kridel
<foldik> to je fakt zvlastni
<foldik> nejsem zhulenej
<foldik> jo a on fakt vypada jak papouch
<foldik> menuje se tak
<foldik> smrdi tak
<foldik> jeste ty kridla kdyby mel
<foldik> kurva precti si to a pak mi napis... ja uz na tebe fakt seru... pic

<DebilDaisy> lol sem ted do vyhledávače zadala: Sezam.cz xDD

Komentář: ...je blázen do zdravé výživy...

<a> Cus kamo, dneska byla ve skole prdel :) prej Petrova: koukam, dneska vas je tady celkem malo, divam se do tridnice a vcera vas tolik nechybelo!? a kachna na to xD taky kdo se ma dve hodiny koukat na takovou cuzu?

Komentář: profesorka anglictiny :)

<a> caU TED JSEM TO INSTNUL
<b> zdar... a šlape to?
<a> ale chce to jeste nejakej kod nwm co tom mam dat?
<b> cracknul si to?
<a> jak? ten crack taky nakopcit nekam?

Komentář: instalace spore :)... a to prej crackovat umí :D

<Tomik-S> láásko?
<Tomik-S> já se ci s tebou milovat...
<JennynQa> Ano? Fňuk.
<Tomik-S> ano
<JennynQa> Ploš?
<Tomik-S> plotoše
<JennynQa> To nechápu
<Tomik-S> mám na to chuť, tak vlastně pravda..kdyby tu byla nějaká jiná slečna tak vezmu i tu jinou, ale největší pravděpodobnost že si za**** je až budu stebou taak už chápeš proč to chci s tebou :D :D :D :D :D :D :D :D :D

<a> Máš ten film v HD kvalitce?
<b> no stahnul jsem to z netu na HDD
<a> no a máš to v HD kvalitceeeeee?
<b> omg jo mám vždyť ti říkám "mám to na HDD" ale jinak nevím moc tomu nerozumím

Komentář: Já o voze on o koze :D

<a> kde je Pretrix?
<Kudla> nevím, dlouho jsem s ním nemluvil

Komentář: blbý joke

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.