Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> Už jsem ti říkala, jak je můj tatík inteligentní? :D
<b> No, co zase udělal?
<a> Jsem za ním šla, jestli neví, kde je ovladač od DVD, že si bez něj nezapnu titulky... on, že ne, ať ho neotravuju, že se zrovna dívá na fotbal. Nakonec se naštval, vstal z gauče a začal prohledávat skříň. Nic nenašel, tak odešel za hlasitýho nadávání do ložnice zčekovat druhou. Já jsem šla k té první, sáhla do prvního šuplíku, kde, jak jsem si myslela, samozřejmě ovladač byl, a šla za taťkem... mezi dveřma se ho ptám "Hledáš pořád?" a ona na mě naštvaně "Jo!", tak mu ukážu ten ovladač a ironicky říkám "Tak kdyby něco, vypadá asi takhle". Za čtvrt hodiny jdu kolem a vidím, že se tatík ještě pořád hrabe ve skříni. Tak se ho ptám, co dělá a on "Co asi, furt hledám, ten tvůj zku*venej ovladač" :D
<Arri> jak se nastaví že chci aby se ten komp vypl třeba za hodinu?
<Arri> to víš, šetřim... :)
<Arri> :D :D
<rootusr> TOHLE JA PODPOROVAT NEBUDU!
<Arri> Prosííím :)
<Arri> já už se to snažim odelslat 10 minut :D :D
<rootusr> TAK MAS POMALEJSI UP
<Arri> :(
<Arri> JÁ už chci jít spát kurva :D
<rootusr> OK ZADEJ DO KONZOLE SHUTDOWN, ONO SE ZEPTÁ ZA JAK DLOUHO ZADAS 10 MIN V SEKUNDACH TZN 600S A ENTER
Komentář: smrt ekologum
<a> sry ze tak neskoro odpisujem som zadivany do jedneho dokumentu
<a> supermasive blackholes
<a> kks vedel si o tom ze v kazdej galaxi v strede sa nachadza supermasivna cierna diera?
<b> uff ked som letmym pohladom zbadal supermasive a nakonci holes uz som sa zlakol ze pozeras supermasive black assholes
Komentář: treba citat poriadne
<a> hele jak mam usušit klavesnici to musim vyndat čudlíky který sem polil?
<b> jak to mam k*rva vedet ja to nechal vzdycky polity
<a> už sem vyn_ al... to pismenko co chybí
<b> :D
<a> kubá
<a> kunbáá!!!
<a> winlál čoliky, nwm kám pátřij
<b> :D :D :D
Komentář: vyndal skoro všechnjo z levý části klávesnice xD
<b> Příchozí soubory: irie-revoltes-merci.mp3
<a> lepší než to techno tohle
<a> není to tak hrozný
<a> ale je to moc dlouhý na takovou píčovinu
<a> mít to 2 minuty, tak akorát
<b> :-D
<a> na pět minut to nápad nemá *STOP*
<a> na dvě jo
<b> tobe se porad cosi nelibi :-
<a> dyť je to furt to samý že jo :T pět minut a to samý furt
<a> na pět minut musíš přinýst něco novýho že jo
<a> ty vole
<a> ještě 30 vteřin :R
<b> :-D :-D
<a> supr no
<a> posledních 20 je ticho
<a> nápad *APLAUS*
<b> XDDDDD
<a> má to nápad na posledních 20 sekundách no *APLAUS*
<a> nedělat nic *APLAUS*
<b> xDDDDD
<a> nezpívat, nehrát *APLAUS*
<b> *lol*
<a> mlčení rulez *APLAUS*
<b> *rofl*
<a> a člověk už si skoro myslel, že ta "písnička" nemá nápad *APLAUS*
<b> :-D :-D
<a> a pak, 20 sekund před koncem, to konečně přijde 8-)
<a> dlouho očekávaný nápad se dostaví
<b> struzaku ty ma neprestavas prekvapovat xD
<a> najednou hle - ticho :X *APLAUS*
<a> a ba co víc
<a> posluchači nevychází z údivu, když ticho netrvá pouze sekundu nebo dvě =-O
<b> :-D
<a> ono trvá 20 sekund =-O *APLAUS*
<b> ty vole uz prestan mati se me pta jesi su normalni ze se tak doma tlemim xD
<a> všichni tleskají a žádají si opakování posledních 20 vteřin ještě několikrát :X *APLAUS* :X *APLAUS*
<b> xDDDDDDD
<a> a tak zbytek koncertu probíhá stylem, že kapela stojí na pódiu, nehraje, nezpívá
<a> a diváci šílí nadšením *APLAUS* *APLAUS* *APLAUS* *APLAUS*
Komentář: Sem měnik kvalitu písne a asi nechtěně pridal 20 sekund ticha :D
<nafik> nejsem schopen se dokopat k uceni, mrdat, mrdat, mrdat
<nafik> mne to jebe
<nafik> bych se mohl pekne uciti
<nafik> a misto toho delam zase hovno
<kozak> tak nemysli na mrdani ale predstav si poradnej prunik primek a nejakou bazi do toho
<nafik> prunik primek... to mi opet pripomina mrdani
<nafik> a poradne macatou bazi do toho
<kozak> :-D
<nafik> a dvema linearnima obalama tak akorat do ruky
<nafik> proste takovy kdy L(X) = dvojky
<kozak> dvoudimenzionalni
<nafik> dvoudimenzionalni trojky... fíha
<nafik> a co takhle trojdimenzionální čtyčky?
<kozak> nn to se mi nelibi
<nafik> nebo třeba čtyrdimenzionální dvojky?
<kozak> trojky tak max
<kozak> v nekonecnym prostoru
<nafik> takovy dvojky ktere by zasahovaly i do casu :)
<kozak> dvojky s vlastnosti e^x
<nafik> == takovy dvojky by zustaly porad stejny > v padesatce stale pekne a pevne... good idea
<kozak> at by si delal co bbys delal byli by porad stejny v prubehu casu
<nafik> kua, meli bychom se ucit a ne kecat o kozach :)
<kozak> muzes to mit pak jako babalarku
<kozak> kdo tu mluvi o kozach
<nafik> ja o kozach a ty... o voze? :)
Komentář: před zkouškou z lingebry...
<Kristyanna> a proc si nekoupis USB klavesnici?
<Steph> ta je s kabelem?
Komentář: Výběr externí klávesnice pro notebook.
<Kudla> Kua me mlade praskla voda!!!
<Pretrix> To chce instalatera.
<Mario> ?
<a> čau
<b> zdar tak co ve škole?
<a> chceš slyšet co se dělo nebo známky?
<b> co se dělo tvý známky mi sou u prdele
<a> hm no... bylo nás tam celkem málo ale o to větší byla prdel
<a> :D ale nejvíc mě dostala matika... hlásil jsem se tam jenom já a Vašek a tak řekla ať si zbytek napše poznámku že nic nevěděj a víš co napsal Jirka???
<b> nn řikej
<a> ten vůl si tam napsal "nedostatečně nepřipraven" tak mu učitelka škrtla to "ne" ve slově "nepřipraven" a ten kokot to vůbec nepobral a nad to škrtnutý "ne" napsal znova "ne"
<a> když sem se začal strašně smát tak mu to konečně došlo a to "ne" škrtnul a rychle žákovskou uklidil
<b> OMG
<a> prvni tejden letnaku a uz sem mohl dostat zapocet
<b> rofl, jakto?
<a> prednasejici na predmetu GPS rikal: "No a zapocet bude probihat tak, ze vam dam do ruky GPSku, sednu si do nejaky hospody a vy me budete muset najit."
<a> zasli sme dopoledne s kamosema na jedno a hadej kdo tam nesedi:P
<a> ale prej mi to neuzna