Nejlepší hlášky
<a> Teď to je v poho,ale CPU jelo na plno až 100%
<b> skús kuknúť do IE, či ti to robí aj tam
<a> to IE najdu kde?
Komentář: Má Windows, nie MAC alebo Linux :-)
<a> k se mashoj ja
<b> ???
<a> -ta
<b> ???
<a> to byj
<a> ak semas
<b> piš česky, nebuď prase
<a> jsm pras cccchhhaese
Komentář: rozhovor s kámošovým mladším bráchou nevědomky
<Tsukasa> :D jako že já bych hrál hlavní roli jo? :D
<Kesller> tak nějak ale musíš si nechat narůst dlouhý pačesy :)
<Tsukasa> já myslel dlouhý prsa :D
<Kesller> na co ty nemyslíš :)
<Tsukasa> jenom na to tvé :D
<Kesller> prso?
<Tsukasa> ne na jedno prso :D ale že myslím jenom na to jedno :D
<Kesller> takže na moje prsa? nebo prsa celkově?
Komentář: prsa dělají divy :)
<Barush253> aaalenKa.b: já přivedla indulonu k orgasmu :D :D :D
Komentář: :D
<BaruŠka> tvl :D já tu mam tak 50 plakátů a 49,5 z toho sou chlapy :D :D
<Alenka> a ta půlka jsem já, že jo? :D :D :D
<BaruŠka> nééé, Zac Efron :D
Komentář: :D... Máme ho rádi... :D
<a> videl si babatko?
<a> /media/disk/Photos/scan0001.jpg
<b> hej diky za link
<a> bol si na lyziarskom minulom?
<a> na nasej izbe sa striedali smeny v pareni
<a> jednu noc sa parilo celu v kuse
Komentář: Lepšie je používať diakritiku :)
<a> Matka neví, že mám potetovaný záda, už čtyři roky je neviděla :))
<b> jj matky jsou nevsimavy :)))... ja uz mam 7 let piercing v jazyce a nevi to :)
<c> lížeš mámu???
<b> jj no a?
<c> Nic, já taky kouřím tátovi :)
Komentář: xchat - a, b jsou divky, c je chlap
<a> moje pero je jako X men
<a> leci se samo
<a> pracovne mu rikam rosomak
<b> jo jo
<b> já mu říkám kobra :)
<b> protože zatím je v klidu a čeká až bude moc vystartovat a plivnout :D
Komentář: normální debata s kamarádem, ne?
<a> máš na libku fotku v plavkach?
<a> tak to se kuknu
<b> ne... nemám!!!
<b> jenom bez plavek
<a> tak to ne
Komentář: ještě mi tu fotku v plavkách neukázala...