Nejlepší hlášky

<a> Teď to je v poho,ale CPU jelo na plno až 100%
<b> skús kuknúť do IE, či ti to robí aj tam
<a> to IE najdu kde?

Komentář: Má Windows, nie MAC alebo Linux :-)

<a> k se mashoj ja
<b> ???
<a> -ta
<b> ???
<a> to byj
<a> ak semas
<b> piš česky, nebuď prase
<a> jsm pras cccchhhaese

Komentář: rozhovor s kámošovým mladším bráchou nevědomky

<Tsukasa> :D jako že já bych hrál hlavní roli jo? :D
<Kesller> tak nějak ale musíš si nechat narůst dlouhý pačesy :)
<Tsukasa> já myslel dlouhý prsa :D
<Kesller> na co ty nemyslíš :)
<Tsukasa> jenom na to tvé :D
<Kesller> prso?
<Tsukasa> ne na jedno prso :D ale že myslím jenom na to jedno :D
<Kesller> takže na moje prsa? nebo prsa celkově?

Komentář: prsa dělají divy :)

<Barush253> aaalenKa.b: já přivedla indulonu k orgasmu :D :D :D

Komentář: :D

<BaruŠka> tvl :D já tu mam tak 50 plakátů a 49,5 z toho sou chlapy :D :D
<Alenka> a ta půlka jsem já, že jo? :D :D :D
<BaruŠka> nééé, Zac Efron :D

Komentář: :D... Máme ho rádi... :D

<a> videl si babatko?
<a> /media/disk/Photos/scan0001.jpg
<b> hej diky za link

<a> bol si na lyziarskom minulom?
<a> na nasej izbe sa striedali smeny v pareni
<a> jednu noc sa parilo celu v kuse

Komentář: Lepšie je používať diakritiku :)

<a> Matka neví, že mám potetovaný záda, už čtyři roky je neviděla :))
<b> jj matky jsou nevsimavy :)))... ja uz mam 7 let piercing v jazyce a nevi to :)
<c> lížeš mámu???
<b> jj no a?
<c> Nic, já taky kouřím tátovi :)

Komentář: xchat - a, b jsou divky, c je chlap

<a> moje pero je jako X men
<a> leci se samo
<a> pracovne mu rikam rosomak
<b> jo jo
<b> já mu říkám kobra :)
<b> protože zatím je v klidu a čeká až bude moc vystartovat a plivnout :D

Komentář: normální debata s kamarádem, ne?

<a> máš na libku fotku v plavkach?
<a> tak to se kuknu
<b> ne... nemám!!!
<b> jenom bez plavek
<a> tak to ne

Komentář: ještě mi tu fotku v plavkách neukázala...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.