Nejlepší hlášky
<Fetka> kurbik prší :)
<Fetka> *:)
<Fetka> *:(
<Fetka> *kurnik
Komentář: :D neni fake
<on> Kdybych sel na tandem, sla bys do toho se mnou? Platil bych ja... ;)
<ona> coze? Proc by si mel platit? :)
<on> No to ja jen abys vedela, ze neplati oba, ale jen jeden...
<on> Jo tak tandem ne... tedka sem si to uvedomil...
<on> Ten prvni je instruktor...
<on> :))
<ona> prave nad tim premyslim :)
<ona> ty ses vuuuuul :-D
<on> Coz ty ani ja nejsme...
Komentář: Njn, chlapi... a pak s nima jdete skakat s padakem...
<a> takco rapere
<b> budu mit nejspis managera
<b> co se smejes
Komentář: Jeden lol synek, big rapper :D :D :D
<a> Jakej mas vubec internetoveh prohlizec?
<b> jak prohlířeč...
<a> v cem spoustis internet...
<b> v seznamu co po mě chceš
Komentář: Na nekoho je tohle asi moc...
<longin> jojo, tusim jak to vypada
<darkcraft> longin, obsahuje tve tuseni nejake penisy?
Komentář: Debata o programování
<a> sem tu
<a> twe
<a> prijdu na WC
<a> vemu ho do ruky
<a> zatlačim
<a> nic
<a> zatlačim víc
<a> a uplně nehorázně si useru
<a> az se t toho pochčiju
<b> :D
<a> neco vtipnyho ?
Komentář: to je případ :)
<a> Nevíte někdo kde se nachází nějaká značka s označením 50 ?
<b> 50 Cent
<c> pro dementy: Nevíte někdo kde se nachází nějaká dopravní značka s označením 50 ?
<a> Tak si hledám dopravní spojení po Praze. Na doporučení vyhledávám na dpp.cz (Dopravní podnik hl. m. Prahy) jízdní řád pro tramvaj č. 23. Nenalezeno. :(
<b> Počkej tak 14 dní, třeba někde vyplave... :D
Komentář: povodně...
<a> Teď jsem si v práci v garáži myslel, že jsem tam sám tak sem pustil solidního káspra a normálně mi někdo z druhý strany garáže zatleskal :D
<b> asi znalec
<lucka> tak gps jede, sign upovala jsem se, ale porad mi to nepocita ty km a pise mi to tam locating sateliets
<honza> dyt rikam musis pockat az to napise GPS OK
<lucka> a jak dlouho to tak trva?
<lucka> furt nic
<honza> jak kdy.. obcas to je hned, nekdy pomuze ten restart.. vetsinou ne dyl nez 5 minut
<lucka> pitomej telefon
<lucka> a zadnej jinej trik uz nejde vyzkouset?
<honza> ses venku?
<honza> gps pres strechu nefunguje jestli se to pokousis chytit nekde v kanclu :)
<lucka> ehm :D
<lucka> kdo to ma jako vedet :D