Nejlepší hlášky
<Tomáš> Baf =)
<Anna> Lek :-)
<Tomáš> safra, není to na infarkt doufám =D
<Anna> nene... je to vcajku. tohle ještě ustojím :-D
<Tomáš> supr =D hele jak to uděláme s tím víkendem? =))
-!- Anna has quit
Komentář: Tohle asi neustála
<Peter> nechapem, stale mi dava ako prve pripojenie WIFI a nie to hamachi... Dnes si asi nezahrame :(
<Peter> inak, az teraz ma to napadlo - co tak na to hranie deaktivovat WIFI?
Komentář: ...určite...
<a> hele, jakej je rozdíl mezi savage 1 a 2?
<b> veeeelkej
<b> 1) lepší grafika
<a> a dál?
<b> 2) ještě lepší grafika
<a> mno...
<b> hele, stáhni, uvidíš ;)
...
<a> hotovo, jdeme?
<b> asi ne. 3) je limitovanej na pět hodin :P
Komentář: trubec :D
<a> sakra, musim si utrit monitor, vidim hacky a carky nad pismenama, kde zadny nejsou.
<a> tak zlato ještě si to prosím rozmysli..
<b> ne!!
<a> co má on a já ne?
<b> hotel
<a> mám krásnou funkci public string ToLaTeX()
<b> tak to budeš mít asi i Undress(), ale to už vypadá na private
<Jiříček> Dáme zítra kávu?
<Koala> Kdy..Zítra? Ty vole..Než ty mě omr*áš budu mít cukrovku :D
<Jiříček> Tak si dej bez cukru... :)
Komentář: Snížená pozornost...:D
<on> Zajímá mě, jak vypadá tvůj pokoj po úklidu.
<ona> Ale vždyť už jsi ho jednu uklizený viděl.
Komentář: Asi nepoznal rozdíl :(.