Nejlepší hlášky

<Lesty> heled.. vcera sem mel zajimavou debatu... delas velky rozdil.. nebo i maly, kdyz reknes, ze ses opil a kdyz reknes ze ses ozral? beres to proste jen jako oznaceni toho stejneho nebo ruzny level opilosti? ja to treba beru stejne.. kamosovi reknu, ze sem se ozral jako prase.. a kdyz se me mati zepta proc vypadam jak pytel sracek, tak ji reknu ze jsem se opil jako prase.. proste takovy slusnejsi vyjadreni stejneho stavu... jak to vidis ty?
<Throy> ja kdyz se opiju, tak vim co delam, a vetsinou muzu chodit
<Throy> kdyz se opiju jako prase, tak si to ani nepamatuju
<Lesty> mno tak to ja mam ze su bud v nalade.. vse je ok, ale uz mam nakoupeno... a nebo sem opilej a pak nevim jak to dopadne rano..
<Lesty> ale opilej a ozralej beru jako stejny stav
<Lesty> jen jinak pojmenovany
<Lesty> jako jde to urcit i dalsim slovem.. lehce sem se opil.. opil sem se.. moc sem se opil.. moc sem se opil a lehce ublink.. mooooooooc sem se opil.. :)
<Throy> ale vis co ... kdyz nekdo rekne: "byl jsem trosicku opilej" tak to zni precejen jinak nez "byl jsem trosicku ozralej jako prase"
<Lesty> :)))) ty si blb
<Lesty> :D:D:D

<a> kua nepi3 b85e sra4kz
<b> xD a ty nepiš s EN klávesnicí... xD

<a> hele znas tu novou ucitelku z Kanady jak ma nas 4 taky na seminar z angliny?
<b> jj znam
<a> tak jsem ji dneska lehce rozsekal :D
<b> jakto?
<a> no bylo tam nejaky cviceni a ze je v kazdy vete chyba a ze je mame najit
<a> no a tam veta: In New York are skycrapers such Empire State Building. (melo tam bejt... such as Empire...)
<a> no a ja se prihlasil a rikam ji: ze misto such ma bejt suck ass :D
<a> nevericne na nas koukala jak se tam valime smichy :D

<a> nevíte někdo kde máme dřídu?
<b> tak dřídu máme ve dředím padře

Komentář: 31. Srpna konec prazdnin

<On> Jo už jsem ti řikal, že by z nás byla skvělá parta na mytí oken? Ze mě by vlhly a ty bys je stírala :-D

Komentář: Stírala mě celej večer, potvora.

<a> čús, idete na skype
<b> sorry ale dnes to asi nepojde
<b> mam po sluchatkach, klavesnici, reprakoch a aj po webke
<a> lol co si robil??? :D
<b> tak surfuje si po nete a hojdam sa na stlolicke
<b> ta stolicka ja stara asi 4 rokz tak uz ma cosi za sebou, v lavej ruke mam noz, v pravej mysku, na stole je polozena voda
<b> a zrazu prask, zadne koliesko povoli a ja uz letim dole, ja debil som sa snazil este zachytit ale nozom som si pritom ufikol kabel od klavesnice, tu vodu som vylial do reprakov a jako som padal urval som aj kabel na sluchatkach
<a> ROFL :D:D:D
<c> a ta webka
<b> od zurivosti som ju vihodil von oknom
<d> tak ti treba
<b> bzt tebou tak sa nesmejem.... prave v tu chvilu som si pozeral tie tvoje sexi foteckz co si mi minule poslala a pri tom pade sa mi ich nejakym zazrakom podarilo zavesit na forum
<d> jasne, teraz kecas
<a> nekeca www.XXX.com/xxx :D
<c> jaka dracica z teba WRRRr :D :D
<d> ja ta zabijem b
<b> jo a este nieco.... po pridany tych fotiek stupla sledovanost fora o 20% tak ma hl. admin povisil z moderatora na admina
<c> :D:D:D
<b> a prave mi prisiel mail ze ci si nechces zahrat v porne
<d> si mrtvy!!!!!!!!

Komentář: jako sa niečo dokaže posrat za par sekund

<a> hele ale mě se stejně líbí, že máme jinej vkus, že si prostě ty kočky nebudeme nikdy táviket
<b> hele ted nejak nerozumim..:D
<a> kocka=hezká holka

<a> Tyvole dědovi už z tý politiky hrabe
<b> Jak to?
<a> No tak já snídam žejo, a von příde že mi bude vyprávět pohádku o Schwarzenbergovi

Komentář: Trautenberk

<a> Cus,hej ty jsi vcera vypadal :D
<b> Já? To není možný... Měl jsem jen dvě pivka! První když jsem přicházel a poslední, když jsem odcházel :D
<a> :D:D

Komentář: A co bylo mezi tím je ve hvězdách :D

<a> Zdar, mám pro tebe dvě zprávy, jednu dobrou, druhou špatnou. Kterou chceš první?
<b> To je fuk
<a> Dobrá je, že ten strom co jsem našel v motorovym prostoru už jsem odstranil, no ale ta špatná je že motor prošel modernizací a na způsob ekologů se mu lehce zmenšil objem :-D
<b> Cože?
<a> No, máš SAABa na sračky...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.