Nejlepší hlášky

<bracha> boj proti udělení medaile batrům mašínům vešel v cizině ve známost pod heslem: Rage against the Mašíns

<junior> hej zdál se mi sen o tom jak se mi chce na hajzl ale kdybych vyšel ven ze stanu tak bych zmokl na dešti.
<junior> Jak myslíš že sem se rozhodl? :-D
<b> Proto máš ten mokrej spacák?
<junior> Kua!

Komentář: :-D

<a> ty jo ja tak strasne miluju apocalypticu, ze to snad ani neni mozny
<b> jezis marja naky flasinetari...
<a> a oni byli v praze, a ja tam nebyla :(
<b> sis mohle zajit na prazsky jaro to by ti vyslo nastejno

Komentář: těžký život fandy smyčcové metalové skupiny :)

<a> Copak ten status?
<b> Co s ním?
<a> ...Love... Za tím sojí nějaká slečna viď?
<b> Nj
<b> Ještě aby za tím byl kluk xDDD
<a> hmm
-!- a has quit
<b> wtf?

Komentář: ...a pak mi to došlo :D

<a> nechceš udělat pedikůru?
<b> wtf?
<a> jestli nechceš udělat pedikůru
<a> to je udělání nohou :D
<b> footjob? :D fuj to nechci :D
<a> pedikůra je to stejný jak manikůra ale na nohách debile :D
<b> udělání nohou sem pobral trochu jinak :D
<a> jo a pak kdo tu je hovado...

<a> cus. prestav si ze me vcera v noci honili pres cele mesto po chodniku policajti v aute
<b> Jo, a tvůj spolupracovník má 40.000 kanálů s pornem...
<a> jak to vis?

Komentář: Czech Baron Prášil is still alive :-D

<a> ale tak musíš uznat, že moje maminka má skill ohledně kouření
<a> vodárny!

Komentář: Není kouření jako kouření

<a> kamo oni je tam decimujou a inhumujou cyloni po milionech a oni delaj prezidentskou prisahu???
<b> tak musej
<a> ja myslim ze by to lidi pochopili
<b> ale pochop... treba smrt kenedyho... jeho nastupce jmenovali v Air force one... a taky jim bylo putna ze je mozek jeste vlhkej
<a> ale to jim bylo jasny, ze az pristanou, tak zbyde nekdo, kdo jim na letisti odbavi zavazadla

Komentář: Battlestar Galactica

<ja> co budeš mít na vysvědčeni?
<kamos> samý
<ja> úplně samý?
<kamos> jo a z matiky mam 2 jedničky
<ja> ???
<kamos> jednu mou a jednu Honzy xD

Komentář: sousedi :D

<ja> Ahoj, pekny dnik
<ona> ahoj ... no, uz pekny nie je ... zabijem alexa
<ona> kym som bola na balkone, tak mi zozral klavesy z numerickej casti na notebooku ...

Komentář: Alex je pes

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.