Nejlepší hlášky
<a> Ahoj
<b> Co si to dovoluješ? Tebe by měli vykastrovat a zastřelit!
<a> ???
<b> Promiň, ale já píšu komentáře k citacím na lamerovi. Proto musím každý řádek brát jako svoji osobní urážku a zpochybnění mé nezměrné inteligence.
<b> No a taky se mi s každým takovým komentářem několikanásobně prodlouží penis. Zkus to, uvidíš.
<a> "Svět je kvantově rozmazán." Lol :-D
<b> Pravda, pravda, záleží ovšem na množství alkoholu, kterým ho ředíš ;-)
Komentář: Studium kvantové fyziky na zkoušku
<a> Už chápu tvuj vkus na ženy, ty máš rád blondýny s plastikou a s ventilkem!
<b> nestvi me, nebo všem rozhlasim, co delas vecer s tou playmate
<a> No a? Tak jsem sbalil Playmate
<b> do ruličky?
Komentář: večer na skype
<Kamarati> - Peto ides von cakame ta pred domom? ..
<Peto> - A vy idete?
Komentář: zabrzdeny kamarat :D
<a> By si nevěřil co se mě dnes stalo..
<b> Povídej, sem zvědav..
<a> Řeknu to asi tak nějak v jedný větě... "Cigání už nevědí co krást, tak mě ukradli tahák na chemii"
<b> no lol xDD
Komentář: Nejsem rasista ale takhle to už dál nejde..
<a> aky je tvoj oblubeny spisovatel??? :)
<b> mno... louis vuitton, dior, gucci, dolce&gabbana... lancome... :))
Komentář: a ze mladez nie je blba
<ona> ja se du cucat na ulici tak se mej pekne pa
<on> cucat?
<on> ským?
<ona> čučat
<on> jo čučat :-D *lol*
Komentář: ach ta diakritika... :-D
<a> co to mas na ICQ? :D
<b> kde?
<a> ve statusu máš tam cosi "prispevek byl smazan"
<b> jó todle... no přišli na mě chlápkové z ČPU, že šířim nelegální obsah
<a> aha, to se nemáš
<b> Jojo... ale dodneška sem nevěděl že cápci z ČPU blokujou i osobní věci, takže odted už si tam nebudu dávat "Sem na Warezu a nelegálně to stahuju".
<a> jn, tak se drž a kdyžtak napiš pošlu peníze na kauci.
Komentář: Nepochopil prdel xD... alespon vim, že mi pošle prachy když bude nejhůř
<Kaira> {MoxQuizz} Level easy: otazka cislo 29 od killerqueen je:
<Kaira> (sviatky) Kedy sa na Slovensku slavi Sviatok svatych Cyrila a Metoda
<Kaira> {MoxQuizz} Tip 1:
<Kaira> 5.7.
<kiklop|gamer> 5.7.
<Kaira> {MoxQuizz} kiklop|gamer vyriesil po 14 sekund a teraz ma <38> bodov (+1) na priecke 1.
Komentář: vedomostny kviz...
<jeca> co je to ten xcentr :D
<jeca> excentr
<stream> Dobre ty den pred maturitou :D :D
<stream> To je ta excentricka picovina co upina kokotiny
<jeca> no tak ty jeste lip...
Komentář: 17.5. 22:45, 8 hodin pred maturitni zkouskou.