Nejlepší hlášky

<Chris> pls co je te Lůce?
<Cosetta> Má rakovinu prostaty
<Chris> to je hezke, ze se to dozvidam az od tebe
<Cosetta> Hm... A víš proč?
<Chris> proč?
<Cosetta> Protože jsem mrcha :-P

Komentář: Skočil na to :-O

<a> pls, co krom ramek a directx 10 ztratim když si dám xp?
<b> rozum

Komentář: vista bugs...

<a> nj něco v tom stylu, třeba já sem asi před minutou ukončil všechny diplomatické vztahy s holkama
<b> přestals vyjednavat a vyhlasil si valku na vsech frontach?
<a> přerušil sem vztahy, stáhl diplomaty z ambasad a na chvily bude ticho před bouří
<b> a pak?
<a> rozpustím armádu a uskladním zbraně, budu se zabývat třeba ekonomickým rozvojem...
<b> studena valka jo?
<b> tak myslim, ze vyhraje prvni, ktera ti ukaze svoji armadu a ty se radsi rychle vzdas, protoze bys to mel predem prohrany
<a> tak to bych chtěl vidět kdo první vztyčí bojovou standartu...
<b> no to ja taky, mas nepratel jak nasranejch
<a> stihl sem si všimnout nepřátelských linii na obzoru :-D
<b> kterym smerem?
<a> všude okolo :-D

Komentář: jo války sou svině :)

<on> :D takova blbost :D
<ona> nahodou :-D :-D :-D bych chtela ten modry pramen mit doma :-D :-D :-D
<on> :D :D ja taky :P
<ona> kluci ho nemusej mit :-D ty sou najezeny i bez toho :-D :-D :-D

Komentář: Kameňák...

<A> tak ne že přímo chytla, ale vyzkoušela jsem to a docela se mi to líbí, ale jela jsem jen párkrát..:)
<B> Ta motorka bude asi pro Mamku šok co ?
<A> No, motorka je pro mamku hlavně tajemství, které teď už nemusím řešit naštěstí, protže už jsme dojezdili, zas až po zimě. Jen taťka o tom ví, když jsem sondovala jak moc to mám před mamkou tajit, tak mi bez váhání řekl moc...

Komentář: Upřímnost :-)

<a> Pořád to nechápu.
<a> Ty holky, co si k našpuleným fotkám dávaj neosobní citáty, které s nima stejně nemají nic společnýho.
<a> Prostě to pořád nechápu.
<a> Jsem vadná?
<b> *Žij si svůj sen..protože jen ten ti nikdo nevezme* :))

<A> No nic no, ja se pro to zejtra k tobě stavím
<B> Radši ne
<A> To bude rychlý, jen vezmu CD a vypadnu
<B> Fajn.
<B> Máš doma nějaký konzervy?
<A> Na co?
<B> A rovnou si vem i bundu
<A> WTF?
<B> Za chvilu odjíždím s kamošama na tejden s raftem na řeku.
<B> Tak abys u těch zvunků nechytil rýmu
<A> Šmejde :D

<a> twl..mám cucáka na krku..tak už vím čemu se doktor tak řehnil.. debil
<a> a ještě se mě ptal jak jsem k tomu přišel? a já že normálně na chodbě na schodech..:D :D
<b> twle..ty prasáku..co jste vyváděli?:D
<a> nic...jsem jenom sletěl ze schodů..
<b> a z toho máš cucáka?...nemáš chlastat :D
<a> ne...z toho mám zlomený žebra!

<Babinsky> Hej, nemáš číslo na nějakého kokota?
<Molitan> Jo
<Molitan> Mám tvoje
<> :D:D:D:D

<on> no ty krávo..
<ona> kterou myslíš?
<on> potrefenou husu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.