Nejlepší hlášky
<Chris> pls co je te Lůce?
<Cosetta> Má rakovinu prostaty
<Chris> to je hezke, ze se to dozvidam az od tebe
<Cosetta> Hm... A víš proč?
<Chris> proč?
<Cosetta> Protože jsem mrcha :-P
Komentář: Skočil na to :-O
<a> pls, co krom ramek a directx 10 ztratim když si dám xp?
<b> rozum
Komentář: vista bugs...
<a> nj něco v tom stylu, třeba já sem asi před minutou ukončil všechny diplomatické vztahy s holkama
<b> přestals vyjednavat a vyhlasil si valku na vsech frontach?
<a> přerušil sem vztahy, stáhl diplomaty z ambasad a na chvily bude ticho před bouří
<b> a pak?
<a> rozpustím armádu a uskladním zbraně, budu se zabývat třeba ekonomickým rozvojem...
<b> studena valka jo?
<b> tak myslim, ze vyhraje prvni, ktera ti ukaze svoji armadu a ty se radsi rychle vzdas, protoze bys to mel predem prohrany
<a> tak to bych chtěl vidět kdo první vztyčí bojovou standartu...
<b> no to ja taky, mas nepratel jak nasranejch
<a> stihl sem si všimnout nepřátelských linii na obzoru :-D
<b> kterym smerem?
<a> všude okolo :-D
Komentář: jo války sou svině :)
<on> :D takova blbost :D
<ona> nahodou :-D :-D :-D bych chtela ten modry pramen mit doma :-D :-D :-D
<on> :D :D ja taky :P
<ona> kluci ho nemusej mit :-D ty sou najezeny i bez toho :-D :-D :-D
Komentář: Kameňák...
<A> tak ne že přímo chytla, ale vyzkoušela jsem to a docela se mi to líbí, ale jela jsem jen párkrát..:)
<B> Ta motorka bude asi pro Mamku šok co ?
<A> No, motorka je pro mamku hlavně tajemství, které teď už nemusím řešit naštěstí, protže už jsme dojezdili, zas až po zimě. Jen taťka o tom ví, když jsem sondovala jak moc to mám před mamkou tajit, tak mi bez váhání řekl moc...
Komentář: Upřímnost :-)
<a> Pořád to nechápu.
<a> Ty holky, co si k našpuleným fotkám dávaj neosobní citáty, které s nima stejně nemají nic společnýho.
<a> Prostě to pořád nechápu.
<a> Jsem vadná?
<b> *Žij si svůj sen..protože jen ten ti nikdo nevezme* :))
<A> No nic no, ja se pro to zejtra k tobě stavím
<B> Radši ne
<A> To bude rychlý, jen vezmu CD a vypadnu
<B> Fajn.
<B> Máš doma nějaký konzervy?
<A> Na co?
<B> A rovnou si vem i bundu
<A> WTF?
<B> Za chvilu odjíždím s kamošama na tejden s raftem na řeku.
<B> Tak abys u těch zvunků nechytil rýmu
<A> Šmejde :D
<a> twl..mám cucáka na krku..tak už vím čemu se doktor tak řehnil.. debil
<a> a ještě se mě ptal jak jsem k tomu přišel? a já že normálně na chodbě na schodech..:D :D
<b> twle..ty prasáku..co jste vyváděli?:D
<a> nic...jsem jenom sletěl ze schodů..
<b> a z toho máš cucáka?...nemáš chlastat :D
<a> ne...z toho mám zlomený žebra!
<Babinsky> Hej, nemáš číslo na nějakého kokota?
<Molitan> Jo
<Molitan> Mám tvoje
<Já> :D:D:D:D