Nejlepší hlášky
<a> Kdybys mel udelat na adelu takovou malourecenzi... porovnat ji sjinyma "produktama" atd... tak jake by bylo tve hodnoceni? jaky by byl zaver. přecejen sni už máš zkušenost... doporučil bys nebo spíše ne? nebo bys počkal na novějši verzi či jak? :D
<b> hej nevim
<b> je to supr kamoska
<a> aha takže asi jako boxovany chladič... na normalni použiti se da ale do extremu bych nezachazel... mohl bych se spalit... ;-) Díky
Komentář: Netaktovat!!!
<Nathaka> Vraťme se ale k tvému srdci.
<Slečna> není zas tak zajímavé, shledal jsi ho příliš malým :-D
<Nathaka> Protože se do něj nevejdu, ano.
<Nathaka> Ale to nemůžeš brát tak vážně.
<Nathaka> Do tvé podprsenky se taky nevejdu, ale neznamená to, že je malá.
<a> tak jsem se koukal na ten notovej zapis toho death waltze a jen bych dodal, ze je to dalsi z mych NNP
<b> NNP?
<a> nesplnitelne novorocni predsevzeti. no kazdopadne sem si chtel najit nejakej tutorial jak to ma zahrat clovek s normalnim poctem rukou a kdyz sem videl to video, tak sem si zprvu myslel ze jde o novou versi guitar hera.
<b> jj taky sem na to koukal. myslis to piano hero: level asian?
<a> me spis napadlo piano hero: level octopus :D
Komentář: /watch?v=LezAqxZIZf0&feature=related
<a> prišiel za nami týpek z dediny, že máme pekného psa, že ak je čistokrvný tak či by sme ho nepripustili k jeho fenke.. no pohoda tak sme sa dohodli, že hej.. prídeme, trošku sme pokecali a vravíme, že ideme na to.. tak chlapík z predu chytil fenku a môj pes samozrejme hneď vyskočil.. ale ten pako bol moc ďaleko tak šukal len do vzduchu a zjavne mu to bolo jedno :D tak chlapík chytil fenku z boku a zdvyhol jej chvost, že aby ten pako vedel kam má triafať :D ale aj tak hovno, nemohol za boha trafiť ale aj to mu samozrejme bolo jedno :D.. tak chlapík vraví, že mu pomôže, tak ho chytil za vtáka a pes sa mu hneď spravil na ruku :D a spokojný si potom ľahol do trávy a mf :D
<a> jdeš tam teda?
<b> jo
<a> vždyť si říkal, že deš!?
<b> však říkám že jo
<a> aha
<on> Dneska sem uplně nejvíc vytočenej!!!!!
<ona> Hele,tak se zatoč! .-)
Komentář: Toho musela na*rat ještě víc! :D
<Mraz> to byl dneska tak za*rany den, že mě už dneska nic nedokáže naštvat víc
<pavillon> vážně?
<Mraz> vážně
<pavillon> the game
<Mraz> aaaaaa, i lost the game, hajzle!
Komentář: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Game_%28mind_game%29
<a> tyvole meska rano 10 minut pred tim nez mam nastavenej budik pride matka a zbudi me
<b> no ?
<a> du na hajzl a nejdriv slysim jak nadava ze komp bezel prez noc.. to rozespalej odkejvu.. pak uz jen slyslim ty jeji debilni kecy "chválim tě že sis neska v pokojčku sám otevřel okno"
<a> sem ji odpovedel "šak ty se starej, jeste me muzes treba pochvalit jak hezky si vytiram prdel - je me skoro dvacet"
<b> :D:D:D
<a> a myslim ze ji tak mesic neuslysim je pekne nasrana
<b> :-B
<a> no co aspon bude klid na CSko :-D
<b> looooooooooooooooool
Komentář: takhle jednou po ránu