Nejlepší hlášky
<b> sakra!
<b> je tady česká pošta a má nějakej balíček
<b> mám jim jít otevřit?
<b> dobrý
<b> už odjel
<b> asi mě viděl
<b> čuměl mi do okna
<a> =D=D
<b> ty se směješ, ale fakt sem se bál
<a> =D=D=D=D=D=D
Komentář: česká pošta opravdu někdy nahání hrůzu
<a> pozooor co ty tu?
<b> ja jsem bracha franta
<a> aha jsem si řikal
<a> co mu šmejdíš v kompu šmejde
<b> ne ja jen hledam jeden soubor
<b> ale radsi mu to nerikej
<a> von si to tady přečte v historii takže se ani nebudu muset snažit
<b> doprdele
<ona> šel by jsi do trojky?
<on> proč ne ;)
<on> klidně aj do třináctky, ale do starších už ne :D
Komentář: nedočkavec ...
<a> zase sem prohrál:-X
<b> tak se na ten poker už vykašli:-)
<a> asi jo no, protože jestli znamená neštěstí ve hře štěstí v lásce ,tak už bych měl chodit s Megan Fox !!!
<Mr.babetta> a to mám skočit do vápna?
<Santiago> kdybys byl tak hodnej
<a> no muzeme :D
<a> beybe
<a> :'(
<b> promííín :-) byla sem si pro jídlo :X :) ..
<a> aha :) a co mas dobreho
<b> meloun:-D
<b> :)
<a> dobrou chut
<a> :) ja melon nemuzu mam zlou spomienku :(
<b> děkuju:-)
<b> ááha:X:) a jakou?? smímly bejt zvedava:X:)
<a> jj mužes bejt :) ceki napisu ti :-D
<a> :-D
<b> okej:-D:-)
<a> No začalo se to tak sel sem venku o 10:00 rano se koupat a nejak se to prodlouzilo a prisel sem domow cca o 6 vecer a bil sem hladovej jak kokot a smednej taky pridu domow myslim co si dam aby sem se nemusel moc napracovat abych se najedl tak jedu do chladnicky a koukam melon takowej cca 2,5 Kg a dam si ho je to stavnaty a taky mne to zasiti tak sem si sedl a zacal sem zrat :) s chuti a ja sem jeste nevedel ze ja mam slabeh zaludek tak si zeru zeru a dosel sem k tomu ze sem vsechno sezral jak prase a jdu do chladnicky a koukam ty jo energy drink tak si dam ne takowej 1 L vypil sem ho a tak preslo 2 hodiny a zacala hruza vis jak zjes napr ceresne nebo slifky a pak se napijes tak ten melon udelal se mnou to sami a tak sem musel utikat na zachod :-D a kazdych 5 minut se to opakowalo sezral sem 3 cerne uhli nic skusal sem zaspat neslo to lebo sem musel jit na zachod a tak se to opakowal kazdej5 az 10 minut az do 4 rana a na zachode mame takowou policku ja uz sem plakal ze sem v pici ze spat nemuzu pro pojebany sracku :-D tak sem posel na ten skurwenej hajzl dal dole kratasi trenirky sedl sem si oprel ruku o policku a spal sem do obeda a kdyz mi trebalo srat tak sem jen zatlacil a spal dal :-D
<b> :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
<b> skvělí:-D mam text na celý večer:-D děkuju :-)
<b> :-D:-D:-D dobrá příhoda :-D
<a> :-Djj brutal a uz melon nejim 3 roky :-D
Komentář: Takova prihoda :)
<Miollnir> Muzu se te na neco zeptat?
<Blazy> No ptej se
<Miollnir> Na co davame goldy do guild banky?
<Blazy> Na pomoc Haiti...
Komentář: pro doplneni.. v one dobe Facebookem proletala vlna solidarity a skupin pomoc pro Haiti 1kc za kazdeho clena
<a> nechces svou metalovou prdel dotahnout knam?
<b> rad bych ale musim se prvni najest
<a> zbytecny stejne to pak hodis na vrata
<b> tak mam tam tu veceru jit natrit rovnou nebo co ?
<a> bez toho vina a piva to aspon nebude tak smrdet a bude se to lip umyvat
Komentář: Tekutý kapřík...
<a> tak co jak je?
<b> de to ty?
<a> jak jde to? neco se deje?
<b> jo, nemuzu se dostat do notesu kvuli ty zasrany nabijecce tak sem na nejakym velkym pocitaci kterej ma externi klavesnici a je to podobny tem krabicim co mame ve skole
<b> rikaj tomu prej "stolni pocitac"
Komentář: Ntb kazdodenni pomocnik ;D
<a> ja si zase hraju s tim projektem no....chci to sfouknout dokupy s naukou az mam pak v prubehu semestru klid
<b> :-)
<b> *zfouknout = z provrchu pryc
<a> zfouknout= spojit dve sracky do kupy tak,aby bylo o jednu sracku tydne min
<b> :-D:-D:-D:-D:-D:-D