Nejlepší hlášky

<v> Jsem už nějak mimo...
<v> Pustim si Korna, třeba mě to probere.
<q> Můžu přijet, a přetahnout tě železnou tyčí, jestli ti to udělá radost.

<a> Som šťastná. Asi sa usmievam.
<b> A máš na to aj dôvod, alebo máš šťastné obdobie?
<a> Wtf? Šťastné obdobie? Čo som Teletubies?

<a> co ZZO? furt nic?
<b> furt nic
<a> si řikam, jestli jsme ho tou technickou zpravou nezabili
<b> no, dost bych se divil, kdyby v tom nedostatky nenašel
<a> leží z toho našeho projektu na aru a furt vrací doktorum lékařskou zprávu, že to neni vektorově

Komentář: grafy musí být vektorově, áno...

<Michal> čau
<Michal> našel by sis pro mě čas někdy?
<Michal> na počítač?
<JA> jj
<Michal> mám novej a zapnu ho běží 10s a pak se vypne
<Michal> akorát se urval chladič procesoru
<Michal> takže sem to pouštěl bez něj..
<Michal> může to bejt tim?
<Michal> že se to vypíná, a na monitoru to ubec nenaběhne?
<Michal> je offline.
<Michal> je online.
<JA> jak urval??

Komentář: voe modli se at to teplotni senzor vzdy stihl vypnout=D

<a> viete ako mi spravíte tieto sviatky peknými? neoznačujte ma na žiadnych tých drbnutých fotkách...

Komentář: vánoce na facebooku

<M> :zvu tě na kolaudačku
<V> :kdy?
<M> : až dostanu byt, takže tak v horizontu 10 let :D
<V> : píšu si do deníčku :D

19:51 <b> btw je nějakej úkol
19:51 <a> jo, 5 CVIČENÍ (ne příkladů, ale cvičení) z matiky
19:52 <b> strany pls
19:52 <a> 98, Cvičení 7. Z toho udělat 5 cvičení
19:53 <b> jo celý tohle jo ?
19:53 <a> 5 příkladů z toho
19:54 <b> jako 5x a, b nebo c nebo jako 1,2,3,4,5?
19:54 <a> Jako třeba všechno v 1.,2.,3.,4. a 5. atd.
19:54 <b> si děláš prdel ne?
19:54 <a> ne
19:45 <b> ...
19:55 <b> * is now palying Left 4 Dead 2. ((Pustil hru L4D2))
19:55 <a> lol. Taky řešení no...

Komentář: Konverzace na STEAMu v neděli večer...

<chersee> ted jsem se zadivala na civavu a rikam si, proc nejsou mezilidske vztahy taky tak primocare, jasne a jednoduche jako vztah clovek-pes. proste si ho poridis, mas ho rada, on Tebe, z obou stran bezpodminecne, je to na cely zivot. a nevadi mu, kdyz jich mas vice :D

Komentář: to je tak, když se řeší vztahy :D

-!- <b> has quit [Lost terminal]
<a> Se nedivim ze musi jit pryc kdyz strati terminal.
<a> Bejt ja jeho sef sem na nej taky nasranej.

20:27:04 <Paroh> nooo nevim, nejsem si jist jak se projevuje laska
20:27:20 <Paroh> vim jak se projevuje penisem, ale nevim jak bez neho

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.