Nejlepší hlášky

<a> btw. nehrajes Lineage 2?
<b> ee... co to je?
<a> jedna z nejlepších online RPG her :)
<b> a je to po internetu?

<a> kam se mi ukládaj printscreeny?
<b> nikam
<b> musíš si je uložit
<b> zmáčkni printscreen a jdi do malování
<a> jo ok
<b> a potom dej ctrl+v
<a> tak jsem malování nenašla :D ale ukládají se i do píčas :D
<b> píčas ? :D
<a> picasa
<b> autocorrect ? :D
<a> ne úmysl, ten program tomu názvu plně odpovídá

<a> heled tobe chrochta lednička? :D
<b> Ne,to prase co je v ní:D
<a> vy máte v lednici prase???
<b> Jop.:) Takový malinký.:)
<a> a co tam dělá?? :D
<b> ..chrochtá.:D
<a> počkej.. živý? :D
<b> Ne,proč?
<a> jak může mrtvý prase chrochtat? :D
<b> A kdo říká, že je mrtvý?:DD

Komentář: No co, taťka dostal k narozeninám chrochtající plastový prasátko, co chrochtá při každém otevření lednice, aby se nepřejídal..:P Kamarád netušil..:D

<a> Třeba dělat si věci k maturitě, přijímačkám.. cokoliv! Ale né, musím sedět na fránině, kde za celý rok neřeknu ani slovo, protože pansorka vyvolává jen třídní šprty a nás nechá tupě mlčet, jenom protože nám to nejde. To že tím nedocílí vůbec naše zlepšení jí vůbec nedochází.
<b> Tak tohle máme přesně naopak. Kolikrát přemýšlím, že v ruštině nenahlásím docházku jenom proto, aby mě nevyvolal a já tam mohla v klidu potiše sedět a nic neříkat.
<a> Jenže, když nebudeš mluvit, tak se ten jazyk nenaučíš..
<b> Nemyslím si, že bych se ho pasivně nemohla naučit. Nepotřebuju mluvit jako profík. Stačí rozumět.. sem tam.. něco. :D
<a> Víš, proč se to jmenuje JAZYK?! Protože máš mluvit. :D
<b> To je jako kdybys mi řekla, že mám při těloCVIKU cvičit!!! To jako neblbni. :D
<a> :D:D:D To nemá cenu..

Komentář: Se vždycky projeví sportovci..

<a> peeeecooo
<a> kdy mas nejakou zkosku?
<b> zítra a v úterý
<a> a coo?
<b> matiku a eko
<a> a ucil ses uz eko?
<b> ne:D
<b> ještě ani matiku ne a to ji mám zítra v 8:)
<a> to sem chtela slyset! ty me vzdycky tak dokazes uklidnit:-D

<a> ...len sa mu nepozdavalo ze novy comp je omnoho tichsi ako ten com co mal predtym, zevraj potrebuje pocut ako masinka pracuje...
<a> tak som mu navrhol sucasne s compom zapinat aj mixer a bolo po probleme...

<a> tak parada, cela rodina se mi smeje
<a> pristi muj notas bude bez cdromky
<b> proc?
<a> asi pred pulrokem mi dal kamos k narozkam asi 20 cd toho lacinyho porna z trafik
<a> ve volnych chvilich jsem se na to koukl vid
<a> rodice chteli videt fotky z Londyna tak ze jim je ukazu
<a> a pri pokladani notasu na stul jsem zmackl tto tlacitko na otevreni cdromky
<a> mati to videla, vytahla to a tam zenska od semene a nazev ANALNI PERVERZE
<b> ty ses vul:D
<a> ja se cervenal jak zamlada:)

Komentář: muj problem s cd-romkou:)

<a> Nezáviď, já vím, že se ti líbí moje krásný rovný vlasy!
<b> Že se mi líbí rovný vlasy, neznamená, že se mi líbí na tobě..

<a> Čau, víš jak jsi schválně minulej týden simuloval a nešels na ten fotbalovej zápas, že sis prej rozsekl nohu při sekání trávy strunovou sekačkou u nás na zahradě?
<b> No?
<a> Tu ti pujčoval můj táta, že ano?
<b> jj
<a> Tak ta prej už nemá strunu půl roku...

Komentář: Záložník v jednom fotbalovém klubu.

<AM> hladame do firmy skuseneho PHP kodera .. pokial by mal niekto o pracu na mladosti s flexibilnym casom 40 - 80 hodin dajte mi vediet :)
<MM> Ja
<AM> sestra .. PHP neznamena Parazit Hnijuci Pripraci :)
<MM> Preco Hrat Poker
<AM> predavac hrubych povrazov
<MM> piskujuce hovado primlade
<AM> pristara hnusna potvora
<MM> prij*bem humusakovi päsťou
<PV> prd hop prd - PHAIL nekreativny :D
<AM> p*coviny hanebne prepletas ?
<MM> pozdny humor praveze !
<AM> praveze hrozne plytky
<MM> prcek hovno pozna
<AM> predsa hasím pochabú
<MB> pisete hromadu p*covin - dalsi sa spontenne pripojil do suroceneckeho chatu :D
<AM> proste hrozny pokec ><
<MB> poriadne hanlivy, prikyvujem
<AM> preco ho progresovat ?
<MM> palec hore parobci
<MB> prizemni hulvati pisu
<AM> priserny hnoj predvadzate !
<MB> predpovedam hnusny podvod
<MM> prestante hned podvodnici !
<MB> pozrimeže,hovädo provokuje
<AM> pozastavim haluzne prispevky !
<MB> potrebujes hladat pravdu

Komentář: toto vzniklo ako reakcia ( spontanna ) na inzerat ked som hladal cloveka na pracovnu poziciu PHP programatora na istej nemenovanej socialnej sieti :) v sucasnosti je zoznam uz asi trosku dlhsi , no mna to pobavilo aj v takejto forme

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.