Nejlepší hlášky
<Ume> Neházejte ženský do jednoho pytle.
<Spony> Ume, to je pravda. Ženský se do jednoho pytle nevejdou. :)
<ona> mám absťák po polibích... no to čokoládou nezalepím
<on> Tak si třeba polib prdel
Komentář: via fb
<F> Ježiš, jak ja tak nesnáším zimu!
<J> Já jo, ale musí svítit slunko, a nesmí být zima!
<Bahno> jo a to nadávání si příště odpust bo si tě podám
<domingo121> coze vole jaky nadavani debile
<domingo121> ajo todlenc aha
<ja> dpč už sa nauč konečne písať na počítači sere ma to!!!
<kamoš> donbre
<a> to nevim ze syckovat znamena ponocovat:D
<b> ty jsi nikdy neslyšel "co tady sýčkuješ ještě takhle pozdě"?
<a> ne me vzdycky rikali tahni uz chrapat
<koki> stavme sa!
<Zardoz> o honenei!
<koki> tyzden nebudem honit ak nedam tu skusku
<koki> ak dam, vy vsetci nebudete
<harph> tyzden?
<harph> chces nas zabit?
<a> hele, neptej se, proč to chci vědět, ale ty si takovej zkušenej štramák..jak dostat holku do postele?
<b> no buď si vyber disko-rajdu, tu který jde jen o "to", to je ten jednodušší způsob, není potřeba skoro žádné úsilí..
<a> a ten těžší?
<b> nebo jdi do vztahu.. no a to se ti pak vlastně odemyká jako auta v need for speedech :D
<a> ty si vůl :D ale vážně, jak s tím vztahem?
<b> Tak určitě bys měl bejt pozornej, hodnej, poslouchat co ti říká.. a pak možná máš šanci
<a> aha...zaplatím si ku*vu :D
<a> aahoj:-* co bys řekla na to, kdybych ti položil ruce na boky,přitáhl bych si tě a pomalu bych zezadu rukama sjížděl až k tvému krásnému zadečku.Tam bych se tě začal vášnivě dotýkat...
<b> čau.. bych řekla: si asi magor ne.. tě ani neznám..
Komentář: na chatu..
Day changed to 23 Dec 2009
<a> Veselé Vánoce
Day changed to 28 Dec 2009
<b> tobě taky