Nejlepší hlášky
<a> tvl ja sem debil
<b> copa?
<a> no prisel sem vcera domu nalitej...
<b> no?
<a> ...nemel sem zadnej lepsi napad nez si reinstalovat notase
<b> aha :D ,ale tos predtim prece planoval, jak to dopadlo?
<a> tak na tu slozku k zaloze co jsem si o vikendu pracne pripravil (cca. 200GB) jsem si nevzpomnel...
Komentář: sledovani instalace windows pod vlivem ma svoje kouzlo :D
<a> co zajtra beres
<b> ako chlast?
<a> co ci jebe chlast? oblecenie
Komentář: Priprava na matury
<ona> měl by sis uvědomit že všichni kluci nejsou jako ty!
<on> no jó, to by byl svět moc dokonalý :)
<ona> a ze všech holek by se staly asexuálky a nebo lesby...
Komentář: sebechvála smrdí?
<ona> MNO BAVILI JSME SE O BORCÍCH A <ona2> ŘÍKALA ŽE MÁŠ PREJ HODNĚ CM V KALHOTÁCH :-P
<on> no mám no :-P když chvilku vydrzis tak ti to zmerim.. chceš to podle evropske nebo americké velikosti ?
<ona> podle evropske :-P :-P :-P :-P
<on> EU- 40 (pro cca 180cm) a US - 30 ( cca 72 paců jestli počítám dobře) tolik mám v kalhotách..ty jsi švadlena že tě to zajímá ?
<ona> ???? co ?
Komentář: a pak že holky řeší mezi sebou slušny věci....
<ona> Nechtěl bys zítra někam nastříkat něco bílýho?
<on> Mluví z tebe velký voči, zítra po tom plese půjdem leda tak rovnou spát!
<on> ... a navíc máš doma nový baterky!
<ona> no to mám radost!!!
<ona> Takže ošmirgluj ten rez z pračky a zítra tam nastříkáme Tech color!
<on> Bloncky jsou na kompy uplně blbky, nepoznaj rozdíl mezi Googlem a Wikipedií ..
<ona> sám seš blbej, mě neházej s nima do jednoho pytle
<on> Můžu se tě ještě na něco zeptat ?
<ona> jo
<on> Víš co je zkratka CPU ?
<ona> počkej, vygůglim ti to na wikipedii
Komentář: lide.cz
<a> ahoj muzu se na neco zeptat ?
<b> čus, jo povidej
<a> co je to sms bomber ?
<b> rekni mi cislo a ja ti to poslu
<a> xxx xxx xxx
<b> posílám :)
<a> ok díky
<a> ty šm***e, počkej zejtra xD
Komentář: neznalost neomlouvá xD
<zrzka> kam pojedem na výlet???
<bruneta> třeba do Paříže.
<zrzka> a ty tam znáš nějaký město?...
Komentář: nejen bloncky jsou mimo :-D
<a> Má novej vzhled FB : :P
<b> jak si to udelala?..:D
<a> Máš mozilu?
<b> Vistu :(
Komentář: holky no :D
<a> měl bych se oblíct
<b> nemel
<b> jako...ze nemel by ses oblict :D
Komentář: qip