Nejlepší hlášky
<Já> Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes $99.99 USD :D
<Josef> 1800,kde bereš takové peníze?
<Já> :D
<Já> Mno, za prvé nekouřim.
<Já> A to je vlastně vše
<Josef> :D di doháje
<Ona> Stejně si myslim, že si píšeme jen ze zvyku.
<ON> Nevim jak ty, ale já spíš z nudy... protože nikdo jinej tady ve 3 ráno neni... :)
Komentář: 3 dny po rozchodu a já pracoval přes noc... :)
<a> Jsem tě dneska zahlídl na chodbě. Co to máš s nohou?
<b> Ale, rozseklý koleno :/
<a> Cos dělal tvle? :D
<b> Znáš ten pocit, když se jdeš vychcat do potoka a ten potok je najednou z ničeho nic tak o 5 metrů blíž než před 7 pivama?
<b> Krok do prázdna a temnoty a už jsem se koupal...
<a> Hej jsem ti říkal, ať se podepíšeš jako anonym.
<b> No vždyť jo, nebo myslíš, že být podepsanej jako XXX Novák není dostatečně anonymní? :D
12:35:04 <modok> exit
12:35:08 <modok> quit
12:35:15 <modok> logoff
12:35:15 <modok> man kill
12:35:15 <modok> /man kill
12:37:00 <modok> kua jak tu vypnu tu chatovaci konzoli??!
12:37:20 <murdoch> to je ICQ... zkus proste Alt+F4
12:37:20 <modok> aha widle, dik
12:37:23 <modok> *** modok has logged out ***
<a> jdu jíst, zatim
<b> jj c
...po pěti minutách...
<a> TOHLE MĚ FAKT DOKÁŽE NASRAT
<a> já si koupím ovocný knedíky, na obalu je jasně napsaný JAHODOVÉ
<a> ohřeju to, posypu kakaem a zaliju máslem, rozříznu a v tom jsou meruňky, který samozřejmě nesnáším
<b> xD xD xD xD
Komentář: To fakt nasere... xD
<a> Jaké využití má v mozzile funkce vymazat nedávnou historii, kromě smazání stop po pornu, na notebooku přítelkyně?
<a> Nesnáším lidi kteří si myslí že se ve všem vyznaj a pak s tím machrujou.
<b> Jn. Jednou přiběhl <c> a strašně se se vytahoval že má novou grafickou kartu.
<b> Tak sem se ho samozřejmě vyptávalou jakou a kde ji koupil. A po nějaké době konverzování kdy už jsem si myslel že má <c> fakt novou grafiku přišel s tím že mu ji stáhl strejda z internetu
<a> lool :D
<b> No, nejlepší na tom bylo ho přesvědčovat že Grafická karta je lajcky fyzicky nahmatatelná věc. :D
<a> Kluci ve škole říkali že když sem ještě nebyl s holkou tak mám na penisu panickou blánu co při prvním styku praskne. Ale já ji nemůžu najít. :-( Nevíte presne kde je? Zajímalo by mě to.
<b> Nemozes ju najst pretoze sa ta boji a neukaze sa ti, vsak je panická nie?
<B> Když nevíš kam sis dal mobil, tak se od někoho jednoduše prozvoníš a hned víš kde je, je to celkem jednoduchý způsob jak ha najít, ale dpč řekni mi jak mam najít NTB?