Nejlepší hlášky
<Etno> já jsem si jenom musel ujasnit jak to řeknu ve škole, že tam dorazim až v pondělí
<cáca> jedu za děvkama škola počka penis ne!
<Etno> a vymysleli jsme, že nám umřela babička na slovensku, jenomže ta je mrtvá už tak třicet let...
<cáca> aha... drsné vy....
<cáca> řekni že jedeš pryč ne?
<Etno> tak táta vymyslel, že sme jí ještě stavěli piramidu... a že byly mezi tim naložená v lihu aby nuhnívala...
Komentář: kámoš má jet s otcem do istanbulu za levnými děvkami a nevi jak to omluvit :-D
<a> To snad není normální...
<b> ?
<a> Jak piju ten džus tak tady maj napsáno "No chemical preservative"
Komentář: Bůhví co do nich dávaj...
<Janissskha> ahoj jak se maš na tom gymlu
<Great Rider> jo good to tu je akorat ty obědy :(
<Great Rider> pamatuješ na...
<Janissskha> Jak sme spolu chodili??? ach krásné období
<Great Rider> Asi si zapomnela na doplnek: které je minulostí
<Janissskha> no vis... chtela bych to jeste skusit
<Great Rider> ale ja mam jinou!?
<Janissskha> Coo...ooo.oo.oooooo....oo???
<Great Rider> nezarlis trochu???
<Janissskha> neee moc neee...
<Janissskha> No jen tak trosicku
<Great Rider> Co tím myslíš ???
-!- Janissskha has quit
<Great Rider> ...
Komentář: njn :D
<a> Už sa teším na ten nový internet
<b> Hej? A aký budeš mať?
<a> Internet Explorer
Komentář: no comment
<Trestidlo> tobě ten rýžový nákyp
<Meridadoc> co je to?
<Trestidlo> google
<Meridadoc> radis zustanu o hladu nez googlit jidlo :D
Komentář: :)
<a> Týýý jo, teď sem si nehorázně uprdl! Úplně se mi z toho smradu zvedl žaludek. Blee, jdu větrat.
<a> Juj, sorry, špatný okno!
Komentář: Komu je proboha tohle určeno?
<a> zdar, hrajes ete wow?
<b> cuz... ee, sem dostal perm bana
<a> aha a na jak dlouho?
Komentář: kolik je nekonecno? :-D
<on> hele, co je to ta "Chaby" a "Toulinka"?
<ona> Chaby? To je statek kam chodim na koníčky a Toulka je kůň co asi umírá
<on> aaha. alespoň bude maso na guláš...
-!- ona has quit
Komentář: asi si mě dala do ignoru... ko by se divil?
<Claudýnka> achůůj
<lubíno> čau
<Claudýnka> jak caw?
<Claudýnka> hm dobre... hraj si na iurazenyho bo na co si to porad v posledni dobe hrajes uz me to nebavi se k tobe vtirat a snazit se to stebou vidobrit a stejne to nema zadnou cenu to snazeni pa... je mi to lito
<lubíno> dyt jsem napsal jenom čau :D
Komentář: no, co se dá dělat :D
<a> mam zapalovac, na plisku je vyrity "ICQ" a ze strany natiskla reklama
<a> jak prihodne
Komentář: reklama anywhere (hlavne v ICQ)