Nejlepší hlášky

<Etno> já jsem si jenom musel ujasnit jak to řeknu ve škole, že tam dorazim až v pondělí
<cáca> jedu za děvkama škola počka penis ne!
<Etno> a vymysleli jsme, že nám umřela babička na slovensku, jenomže ta je mrtvá už tak třicet let...
<cáca> aha... drsné vy....
<cáca> řekni že jedeš pryč ne?
<Etno> tak táta vymyslel, že sme jí ještě stavěli piramidu... a že byly mezi tim naložená v lihu aby nuhnívala...

Komentář: kámoš má jet s otcem do istanbulu za levnými děvkami a nevi jak to omluvit :-D

<a> To snad není normální...
<b> ?
<a> Jak piju ten džus tak tady maj napsáno "No chemical preservative"

Komentář: Bůhví co do nich dávaj...

<Janissskha> ahoj jak se maš na tom gymlu
<Great Rider> jo good to tu je akorat ty obědy :(
<Great Rider> pamatuješ na...
<Janissskha> Jak sme spolu chodili??? ach krásné období
<Great Rider> Asi si zapomnela na doplnek: které je minulostí
<Janissskha> no vis... chtela bych to jeste skusit
<Great Rider> ale ja mam jinou!?
<Janissskha> Coo...ooo.oo.oooooo....oo???
<Great Rider> nezarlis trochu???
<Janissskha> neee moc neee...
<Janissskha> No jen tak trosicku
<Great Rider> Co tím myslíš ???
-!- Janissskha has quit
<Great Rider> ...

Komentář: njn :D

<a> Už sa teším na ten nový internet
<b> Hej? A aký budeš mať?
<a> Internet Explorer

Komentář: no comment

<Trestidlo> tobě ten rýžový nákyp
<Meridadoc> co je to?
<Trestidlo> google
<Meridadoc> radis zustanu o hladu nez googlit jidlo :D

Komentář: :)

<a> Týýý jo, teď sem si nehorázně uprdl! Úplně se mi z toho smradu zvedl žaludek. Blee, jdu větrat.
<a> Juj, sorry, špatný okno!

Komentář: Komu je proboha tohle určeno?

<a> zdar, hrajes ete wow?
<b> cuz... ee, sem dostal perm bana
<a> aha a na jak dlouho?

Komentář: kolik je nekonecno? :-D

<on> hele, co je to ta "Chaby" a "Toulinka"?
<ona> Chaby? To je statek kam chodim na koníčky a Toulka je kůň co asi umírá
<on> aaha. alespoň bude maso na guláš...
-!- ona has quit

Komentář: asi si mě dala do ignoru... ko by se divil?

<Claudýnka> achůůj
<lubíno> čau
<Claudýnka> jak caw?
<Claudýnka> hm dobre... hraj si na iurazenyho bo na co si to porad v posledni dobe hrajes uz me to nebavi se k tobe vtirat a snazit se to stebou vidobrit a stejne to nema zadnou cenu to snazeni pa... je mi to lito
<lubíno> dyt jsem napsal jenom čau :D

Komentář: no, co se dá dělat :D

<a> mam zapalovac, na plisku je vyrity "ICQ" a ze strany natiskla reklama
<a> jak prihodne

Komentář: reklama anywhere (hlavne v ICQ)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.