Nejlepší hlášky

<a> Nikdy nepochopím ty cvoky, co furt poslouchaj TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC...
<a> ...kde se dá sehnat nějakej kvalitní Drum and Bass?

Komentář: A od té doby to fakt poslouchá

<a> Taky se ti stava ze kdyz vidis 7 a mas to opsat opises Z protoze sedma je na z?
<b> Zedma?

<a> Dneska jsem řekl spolužačce, že jsem odteď Oves 22 a jestli to nebude respektovat, nabliju jí do ksichtu.
<a> Jana, tu vlastně znáš.
<b> A ona ti nablila do ksichtu, protože jsi ji oslovil Jano, ale ona už je Pšenice 23..

Komentář: Žitova armáda se rozšiřuje

<a> Co jinak?
<b> Jinak?
<a> No?
<b> Ono je něco jinak? :-)
<a> Všechno je jinak! :-D
<b> Bože, někdo změnil Matrix!
<b> Slunce chladí, Země je placatá, vzduch nás dusí, Usama Bin Ladin dělá ve Wallmartu Santu Clause a mimozemšťané přicházejí v míru!

<a> Hele, to máš špatně, pro n rovno 3 ten výraz není definovanej
<b> Počkej, ono se nemůže dělit nulou?

Komentář: Vysokškoláci

<A:> ve středu mám od 11, paráda vid?
<B:> Fakt, jak to? :)
<A:> spolužáci s mojí učitelkou na češtinu odjedou do koncentráku, tvrdý ale jsem ráda...

<Jan> : prý je málo místa na disku, někdo to tam zasírá.
<Mirek> : na disku, nebo paměť?
<Jan> : na disku, ale prý už je to zase dobrý
<Mirek> : OK
<Mirek> : pwd
<Mirek> : cd startup
<Mirek> : ls
<Mirek> : sorry
<Jan> : Já nejsem žádná konzole pičo

<a> hele si tu?
<b> hele sem tu

Komentář: hele, je tam

<Marcela> abys věděl stáhla jsem si ten zatracený gi... co... jo Gimp... Potom co mi místo textu, který potřebuju na pozvánce nakreslil ptakoještěra, jdu to dodělat ve wordu. kuš... ztratila jsem tím skoro třičtvrtě hodiny a vstávám v pět...

Komentář: DTP guru

<Nikolka> jak se píše v-soká škola?
<Pivní> LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :DDDDDDDDDDDDDDDD
<Pivní> vYYYYYYYsoká
<Nikolka> a co jako
<Pivní> kolikže ti je?
<Pivní> :D
<Nikolka> víc než tobě
<Pivní> no právě :D :D :D :D :D

Komentář: A to je mi 17 :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.