Nejlepší hlášky
<a> Nikdy nepochopím ty cvoky, co furt poslouchaj TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC...
<a> ...kde se dá sehnat nějakej kvalitní Drum and Bass?
Komentář: A od té doby to fakt poslouchá
<a> Taky se ti stava ze kdyz vidis 7 a mas to opsat opises Z protoze sedma je na z?
<b> Zedma?
<a> Dneska jsem řekl spolužačce, že jsem odteď Oves 22 a jestli to nebude respektovat, nabliju jí do ksichtu.
<a> Jana, tu vlastně znáš.
<b> A ona ti nablila do ksichtu, protože jsi ji oslovil Jano, ale ona už je Pšenice 23..
Komentář: Žitova armáda se rozšiřuje
<a> Co jinak?
<b> Jinak?
<a> No?
<b> Ono je něco jinak? :-)
<a> Všechno je jinak! :-D
<b> Bože, někdo změnil Matrix!
<b> Slunce chladí, Země je placatá, vzduch nás dusí, Usama Bin Ladin dělá ve Wallmartu Santu Clause a mimozemšťané přicházejí v míru!
<a> Hele, to máš špatně, pro n rovno 3 ten výraz není definovanej
<b> Počkej, ono se nemůže dělit nulou?
Komentář: Vysokškoláci
<A:> ve středu mám od 11, paráda vid?
<B:> Fakt, jak to? :)
<A:> spolužáci s mojí učitelkou na češtinu odjedou do koncentráku, tvrdý ale jsem ráda...
<Jan> : prý je málo místa na disku, někdo to tam zasírá.
<Mirek> : na disku, nebo paměť?
<Jan> : na disku, ale prý už je to zase dobrý
<Mirek> : OK
<Mirek> : pwd
<Mirek> : cd startup
<Mirek> : ls
<Mirek> : sorry
<Jan> : Já nejsem žádná konzole pičo
<Marcela> abys věděl stáhla jsem si ten zatracený gi... co... jo Gimp... Potom co mi místo textu, který potřebuju na pozvánce nakreslil ptakoještěra, jdu to dodělat ve wordu. kuš... ztratila jsem tím skoro třičtvrtě hodiny a vstávám v pět...
Komentář: DTP guru
<Nikolka> jak se píše v-soká škola?
<Pivní> LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :DDDDDDDDDDDDDDDD
<Pivní> vYYYYYYYsoká
<Nikolka> a co jako
<Pivní> kolikže ti je?
<Pivní> :D
<Nikolka> víc než tobě
<Pivní> no právě :D :D :D :D :D
Komentář: A to je mi 17 :-D