Nejlepší hlášky
<a> Jdu se dívat na nějaký epický film, budu ho mít tak epicky na hlas, že jeho epičnost způsobí neovladatelnou entitu epičnosti, která zepiční vše neepické a epičnost jako taková se stane běžnou záležitostí.
<a> Daj to na facebook, budeš mať úspech :D
<b> Ani omylom, potom mi to neschvália na lamerovi...
16:37 <on> mi dej maila
16:38 <ona> *@*.cz
16:44 <on> odeslano
16:44 <on> ma to 8mb a 6 minut XD
16:45 <ona> ok
16:45 <ona> ouu
16:45 <ona> dlouhá:)
16:49 <ona> ještě nepřišla
16:53 <ona> pořád ještě nic
16:55 <on> -c- uz to prislo
16:55 <on> a posilal sem mu to stejne jako tobe
16:56 <ona> nn
16:58 <on> posilal sem to na *@*.cz
16:58 <ona> jj to je správnej mail
16:58 <ona> ale ještě nic
16:59 <ona> neni to tim že sem dál než -c-?
Komentář: rozdil cca 5km opozdi mail o nekolik desitek minut
<on> btw - ty se za mě stydíš? :)
<ona> cože? :D
<ona> já že se za tebe stydim? :D
<ona> větší pitomost jsem tě vživotě neslyšela vyslovit
<on> vážně?
<on> a co třeba log -1?
<...> no jako ja chodim do skoly s idiotama
<...> umej hovno
<...> sem měl jednou strasnej záchvat smíchu ve třídě....
<...> se chteli napojit na server (jako v ramci vyuky)
<...> a oni proc jim to nejde
<...> tak jsem se tam 20 min smál a dělal jsem si vlastní práci...
<...> pak jsem k nim přišel a zeptal se jich, jestli by nepomohli, kdyby ten server zapnuly
Komentář: Středoškoláci před maturitou xD
<VašO> 21:19 du spat cus
<Arten18> 21:20 čus
<Arten18> 21:31 nešel si spát?
<VašO> 21:31 jo, ale vylil sem caj na zasuvku a do pocitace
<Arten18> 21:31 aha a proto si ho zapnul a šel na ajsko? :D
Komentář: njn ajťák :D
<a> Piče, Kurva, Kokot, Jebať, Drbať, Nasrať, Osrať, Ogrcať celý vydrbaný zvuk...už mi z toho vlasy padajú...ach jaj do piči
<b> to je text k nejakej pesničke? :-D
Komentář: <a> je metalista
<a> btw kde as sestru?
<b> je na oslave <c> 18
<a> jo taak
<a> takze se vali pod stolem ve vlastni stave?
Komentář: nebylo by to poprvé... :D
<a> ked tak clovek cita niektore prispevky na lamerovi, tak ma dojem, ze programatori a IT ludia su najviac suloziaci ludia na svete
<b> nj. my zijeme asi v nejakej obratenej paralelnej realite :(
<a> asi hej
<a> jaky si mel rano? btw videl si uz ty videjka od <c>?
<b> nevidel, ale uz to ke me pomalu prosakuje, vstaval sem nekdy odpoledne, a kupodivu vcelku dobry
<a> si se tam vyvalel na zemi skoro s kazdym, pak si chtel jit domu s ptakem koukajicim z kalhot
<b> :D to snad ne:D
<b> tak tohle sem zrovna vedet nemusel
<a> tak nejak jsem ti to touzil rict
<b> no diky ted se tomu tady s <d> taky tlemime
<a> hlavne jsem te nemohl ukecat, aby sis toho halabana zastrcil