Nejlepší hlášky

<a> Jdu se dívat na nějaký epický film, budu ho mít tak epicky na hlas, že jeho epičnost způsobí neovladatelnou entitu epičnosti, která zepiční vše neepické a epičnost jako taková se stane běžnou záležitostí.

<a> Daj to na facebook, budeš mať úspech :D
<b> Ani omylom, potom mi to neschvália na lamerovi...

16:37 <on> mi dej maila
16:38 <ona> *@*.cz
16:44 <on> odeslano
16:44 <on> ma to 8mb a 6 minut XD
16:45 <ona> ok
16:45 <ona> ouu
16:45 <ona> dlouhá:)
16:49 <ona> ještě nepřišla
16:53 <ona> pořád ještě nic
16:55 <on> -c- uz to prislo
16:55 <on> a posilal sem mu to stejne jako tobe
16:56 <ona> nn
16:58 <on> posilal sem to na *@*.cz
16:58 <ona> jj to je správnej mail
16:58 <ona> ale ještě nic
16:59 <ona> neni to tim že sem dál než -c-?

Komentář: rozdil cca 5km opozdi mail o nekolik desitek minut

<on> btw - ty se za mě stydíš? :)
<ona> cože? :D
<ona> já že se za tebe stydim? :D
<ona> větší pitomost jsem tě vživotě neslyšela vyslovit
<on> vážně?
<on> a co třeba log -1?

<...> no jako ja chodim do skoly s idiotama
<...> umej hovno
<...> sem měl jednou strasnej záchvat smíchu ve třídě....
<...> se chteli napojit na server (jako v ramci vyuky)
<...> a oni proc jim to nejde
<...> tak jsem se tam 20 min smál a dělal jsem si vlastní práci...
<...> pak jsem k nim přišel a zeptal se jich, jestli by nepomohli, kdyby ten server zapnuly

Komentář: Středoškoláci před maturitou xD

<VašO> 21:19 du spat cus
<Arten18> 21:20 čus
<Arten18> 21:31 nešel si spát?
<VašO> 21:31 jo, ale vylil sem caj na zasuvku a do pocitace
<Arten18> 21:31 aha a proto si ho zapnul a šel na ajsko? :D

Komentář: njn ajťák :D

<a> Piče, Kurva, Kokot, Jebať, Drbať, Nasrať, Osrať, Ogrcať celý vydrbaný zvuk...už mi z toho vlasy padajú...ach jaj do piči
<b> to je text k nejakej pesničke? :-D

Komentář: <a> je metalista

<a> btw kde as sestru?
<b> je na oslave <c> 18
<a> jo taak
<a> takze se vali pod stolem ve vlastni stave?

Komentář: nebylo by to poprvé... :D

<a> ked tak clovek cita niektore prispevky na lamerovi, tak ma dojem, ze programatori a IT ludia su najviac suloziaci ludia na svete
<b> nj. my zijeme asi v nejakej obratenej paralelnej realite :(
<a> asi hej

<a> jaky si mel rano? btw videl si uz ty videjka od <c>?
<b> nevidel, ale uz to ke me pomalu prosakuje, vstaval sem nekdy odpoledne, a kupodivu vcelku dobry
<a> si se tam vyvalel na zemi skoro s kazdym, pak si chtel jit domu s ptakem koukajicim z kalhot
<b> :D to snad ne:D
<b> tak tohle sem zrovna vedet nemusel
<a> tak nejak jsem ti to touzil rict
<b> no diky ted se tomu tady s <d> taky tlemime
<a> hlavne jsem te nemohl ukecat, aby sis toho halabana zastrcil

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.