Nejlepší hlášky
<Ona> Ahoj. Potrebujem poradiť...
<On> Serus. S čím?
<Ona> Hrám takú hru na internete a celkom ma baví.Volá sa TRAVIAN.Nevieš kde sa dá stiahnuť?
Komentář: Strážte si účty...Ona prichádza...
<a> to uz je čo, keď príde za mnou otec, či nemám nejaké pečiatky od doktorov. Že si potrebuje do roboty vytlačiť :)))
<b> aký otec, taký syn :)
<a> twl, nevetsi zazitek dneska
<a> koukam na film na PC a vidim ze mam na monitoru nejakej bordel
<a> natahnu se ze to seskrabnu a jak se k tomu priblizuju prstem, tak ten bordel najednou uletel
<b> takhle nejak si predstavuju budoucnost :D
<ona> ale no tak, beztak po mně jedeš :D
<on> kam?
Komentář: A myslel to vážně. Došlo mu to po hodině. Ale beztak po mně jel. =)
<a> Právě jsem zjistil, proč je Barcelona tak populární.
<a> Má zkratku FCB
<a> Čim mam horší náladu, tim víc mínusů dávám.
<b> Čím víc citací čtu, tím víc mínusů dávám.
Komentář: 23:52 icq.
<Plevka> CO TO TADY ZASE JE??:((
<Sovka> SJEDNEJ POŘÁDEK
<Booster> a vypni caps lock
<a> kurva
<a> prej mam jít se psem
<a> se nato vyseru v tý zime
<a> říkal "pak" ..tak to mam dost času xD
<b> tyvole dyt s nim můžeš prohrnovat
<b> takovej malej v tom sněhu, nebo mu dáváte na záda vznášedlo?
<a> :D:D:D si debil
Komentář: boloňský psík ;)
<a> hej holkaa, dopsala sem povidku o te nasi kalbe:D
<b> mysliis v tom parku?:D
<a> jooo:D
<b> tak to se divim, jaa si z ni nic nepamatuju:D
<a> ja mam furt pred ocima jak drzis v jedny ruce jednu vodku a v te druhe druhou vodku a tvrdis mi, ze tim zapijiis..pak se rozbehnes ke kosi a uplne po nas rves, at sme potichu a pritom ho uplne rozkopes a shodis do reky:D
<b> to si delas prdel!! jaktoze o tom nevim?:D:D
<a> tak ja byla docela v pohode, pozorovala jsem te ze stromu..
<b> cos delala na strome hej?:D:D:D:D
<a> myslela jsem si ze jsem opice.. a ze si jdu pro banan:D:D
<b> neeeeeeeeee:D:D:D:D v pohode jsi byla jo?
<a> docela jo:D jakmile jsem te zpozorovala tak mi to ujelo a visela jsem na tom strome jen za tangace:D
<b> no jasne, byly jsme v pohode:D:D:D