Nejlepší hlášky

<Ona> Ahoj. Potrebujem poradiť...
<On> Serus. S čím?
<Ona> Hrám takú hru na internete a celkom ma baví.Volá sa TRAVIAN.Nevieš kde sa dá stiahnuť?

Komentář: Strážte si účty...Ona prichádza...

<a> to uz je čo, keď príde za mnou otec, či nemám nejaké pečiatky od doktorov. Že si potrebuje do roboty vytlačiť :)))
<b> aký otec, taký syn :)

<a> Tak sem si nalil čistého vína.
<a> Chci říct... červeného.

<a> twl, nevetsi zazitek dneska
<a> koukam na film na PC a vidim ze mam na monitoru nejakej bordel
<a> natahnu se ze to seskrabnu a jak se k tomu priblizuju prstem, tak ten bordel najednou uletel
<b> takhle nejak si predstavuju budoucnost :D

<ona> ale no tak, beztak po mně jedeš :D
<on> kam?

Komentář: A myslel to vážně. Došlo mu to po hodině. Ale beztak po mně jel. =)

<a> Právě jsem zjistil, proč je Barcelona tak populární.
<a> Má zkratku FCB

<a> Čim mam horší náladu, tim víc mínusů dávám.
<b> Čím víc citací čtu, tím víc mínusů dávám.

Komentář: 23:52 icq.

<Plevka> CO TO TADY ZASE JE??:((
<Sovka> SJEDNEJ POŘÁDEK
<Booster> a vypni caps lock

<a> kurva
<a> prej mam jít se psem
<a> se nato vyseru v tý zime
<a> říkal "pak" ..tak to mam dost času xD
<b> tyvole dyt s nim můžeš prohrnovat
<b> takovej malej v tom sněhu, nebo mu dáváte na záda vznášedlo?
<a> :D:D:D si debil

Komentář: boloňský psík ;)

<a> hej holkaa, dopsala sem povidku o te nasi kalbe:D
<b> mysliis v tom parku?:D
<a> jooo:D
<b> tak to se divim, jaa si z ni nic nepamatuju:D
<a> ja mam furt pred ocima jak drzis v jedny ruce jednu vodku a v te druhe druhou vodku a tvrdis mi, ze tim zapijiis..pak se rozbehnes ke kosi a uplne po nas rves, at sme potichu a pritom ho uplne rozkopes a shodis do reky:D
<b> to si delas prdel!! jaktoze o tom nevim?:D:D
<a> tak ja byla docela v pohode, pozorovala jsem te ze stromu..
<b> cos delala na strome hej?:D:D:D:D
<a> myslela jsem si ze jsem opice.. a ze si jdu pro banan:D:D
<b> neeeeeeeeee:D:D:D:D v pohode jsi byla jo?
<a> docela jo:D jakmile jsem te zpozorovala tak mi to ujelo a visela jsem na tom strome jen za tangace:D
<b> no jasne, byly jsme v pohode:D:D:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.