Nejlepší hlášky
<Scorpiors> all: ospravedlnujem sa tym racionalne rozmyslajucim ale niektore zenske si asi vysrali mozog
<a> pocuuj a nieco male na upratovanie pocitaca
<b> prachovka, USB vysavac
<on> Dobrý večer, máte přání?
<on> mohu poprosit o text?
<ona> dobry vecer mate zajem o hovor sexualny
<on> ne, dekuji :)
<ona> tak to budete asi gey
<on> asi jo
<on> ale pracuju na tom :)
<ona> tak tady mam kamose gaye
<on> ja tady mam zase pritelkyni :)
<ona> takze obojzivelnik tak to sorry
<on> obojzivelnik jako na vode, nebo pod vodou?
<on> to jsou takove ty letadla, co muzou pristavat na vode, ze?
<ona> ne toje kdyz ste na obiji bukvice
<on> a co to ma spolecneho s pristavanim na vode?
<ona> a kdo tady mluvi o pristavani mate schizu asi
<on> schiza je to letadlo, co muze pristavat na vode?
<ona> schisa je to ze melete s scesty
<on> ono muze pristavat i na ceste, a nesjede z ni?
<ona> co ti je
<on> ja nevim, myslel sem, ze mi to reknes Ty
<ona> si retardovana bukvice hahahahahahahahahahahaha
<ona> teplouse nama rada (puke)
<on> konecne sem nasel smysl zivota :)
<ona> dza andre muinc
<on> jak sem mohl bez toho, ze mi nikdo jako ty nepsal vubec zit?
<ona> vyliz mi konecnik idiote
<ona> hahahahahaha
<on> konecnik je pristavaci plocha pro obojzivelnika?
<on> nebo nejaka garaz?
<ona> asi tak kdyz strkas pele do chlapovy prdele ghahahahahaha
<on> Tak to bohuzel jeste neznam, ale jsem rad, ze znam nekoho, kdo ano :)
<ona> takze si nekrofilni jo pises picoviny teplousi
<on> nekrofilie to jsou ty nove cokoladove tycinky?
<on> je to dobre?
<ona> jo tak ty chodis na houby jo no to je tim ze mluvis picoviny ty houby ti lezou na mozek
<ona> ty mrtko zabyho mrdu
<on> ja nemam moc rad houby, ale diky za snahu
<on> myslis houby se zabama?
<ona> takze halusky z betonem
<on> to uz zni ponekud nekrofilne, to mas pravdu, az skoro francouzsky
<on> halusky se zelim, jsou fajn
<on> hele vidim, ze se docela vyznas, muzes mi povedet, kde bych mohl sehnat takovou pristavaci plochu pro obojzivelnika?
<ona> ty ses bukvice a nevis kde? dojdi si na perlovku tam toho mas
<on> myslis perlivou mineralku?
<on> v ni budou tak mozna nejake mineraly
<ona> takova bukvice a nevis kde je perlovka jo v praze tam si stupnes jo a nohybat nebo ho mas v prdeli hahahahaha
<ona> nohybat to je nejaky pristav pro prdelni obojzivelniky?
<on> jako ze pristavaji do mineralky jo?
<on> skladam poklonu pilotovi, to musi byt teprve machr
<ona> neohybat jo a neznas se stejne ti to nejde
<on> tak ja se teda loucim decka, pozdravujte mamku a nezapomente, ze je zitra skola
Komentář: Nečekaná nabídka (Skype)
<olafik> je tu nejaka dobra duse ktera se vyzna slusne v kompech a mohla by mi poradit?
<jnc> olafik: nedavat na priame slnecne svetlo, zalievat 2x denne
Komentář: nabudúce sa vo fotoateliéri pýtaj či vedia fotiť
<a> nebudeme ted mi kteri vytvori nove nabozenstvi? :)
<b> tezko, momentalne je u moci Steve Jobs
<a> uctivani boha (me) majetnymy dary a uspokojovanim ze strany zen
<b> slysel jsem, ze v cene jednoho laptopu uz je zahrnut i odpustek za pouzivani produktu Microsoft v minulosti, cimz si ocistis karmu.
<a> podivej, když to vydržim dva dny bez sexu proč bych to nevydržel dva dny bez jídla? :)
<b> hmmmtak to je potom jasny...
<b> ale verim ze trpis
<a> vůbec, po tom chlastu mam posunutý vnímání, takřže mi to ani nepřijde
<b> ja myslela ze nepijes
<a> jo? kdo ti nakecal taku kravinu?
<b> ty vcera ;)
<a> heh, to už sem byl asi vožralej :-D
<b> :-D jasny... tak to potom vsechno vysvetluje... :)
<a> chci se stát gumídkem!
<b> proč?
<a> perfektně skáčou, to mě uplně fascinuje... ale nemám hopsinkouvou šťávu (sad)
<b> smůla
<b> a nestačilo by ti bejt méďa z gumy?
<a> noo... možná jo :D ale jak na to?
<b> musíš skočit do kaučuku :)
<a> neuveris
<a> som siel ku kamosovi, reku idem sa predtym este vys*at, neviem, nejake tlaky som citil... Som si zobral na wc booka a pustil film a ja chuj som zaspal na hajzli 3.5 hodiny...
<a> ma vsetko boli, som zaspal po sediacky, potom ani neviem ako lahol na zem, prikryl osuskou...
<a> a notebook sa mi ani nevypol :)
Komentář: Niet na to, zaspávať pri filme
<frostiiik> mel bych kdybych se vcera nenasral a nesel to zhulit
<Addict> a malem si jeste zabil srnku
<frostiiik> tjn,mela vetsi sok nez ja
<frostiiik> srnka v lese je normalni
<frostiiik> ale frost na sjezdovce s brkem v ruce a podivnym vyrazem asi ne
Komentář: frost potkal srnku
<a> cau hej mam 25K a kompa uz jsem si kupil co ted?
<b> ahoj nevim setri
<a> ja to stejne utratim chci si nekam zajet
<a> paris nebo rim?
<b> zalet si na Naboo
<a> co bych tam delal Anakin je stejne mrtvy :D
<b> :D taky pravda
Komentář: star wars rulezz!