Nejlepší hlášky
<a> chci vuvuzelu :)
<b> ale tyvole :) to je desna vec
<b> jakoze z celyho mistraku jsem videl asi 5 minut a omylem, ale
<b> 4 a pul minuty jsem premejslel, proc slysim ty vcely
<a> Tohle jsi viděl?
<a> http://www.lidovky.cz/paroubkova-s-dcerou-pozuji-na-plakatech-budou-i-na-mitincich-cssd-phq-/ln_domov.asp?c=A100412_124648_ln_domov_hs
<b> jj
<b> Doufám, že netrefím to děcko vajcem :-)
<a> sel bys na pivo?
<b> v tomhle pocasi?? uz tak je mi dost zima
<a> aha, ja teda piju pivo na chut a ne na teplo :-X
<a> hej lidi jdu ven, jakmile mě to odpoji, prozvoňte mě, číslo máte..
<a> protože to mi shořel komp..
<b> jj spolehni se:P
...
-!- a has quit
<c> :) cože? hej mám zavolat?
<b> tak snad mu to neshořelo když to necha chvili běžet..
<c> tak už jen pro tu srandu.
<c> obsazeno.
<d> už volám:DD
<d> nebere
...
-!- a has joined
<a> dobre komp neodešel jen padl net..
<b> uff:DD
<a> akorat sem si zapomněl ten mobil doma a otec me seřval co to tu řve když spí před noční.
Komentář: serurity fail
<A> Ozývam sa z novej hračky :)
<B> Odkedy sa dajú z vibrátoru postovať statusy? :D
Komentář: Na Vianoce sa treba darčekom pochváliť ;)
<a> ja ted mam trochu divny rozhovor se sysadminkou...
<a> takze ti budu odpovidat pomaleji
<a> vlastne uz pul hodiny...
<b> zase balis nejakou babu nebo co?
<a> ale, jen par penetracnich testu..
<b> LOL :-)
<a> Dneska mě rozsekal zákazník!
<b> Co zas?
<a> Přiletěl mi na kasu a povídá: ,,Slečno, mě smrděj nohy!"
<b> Nene! Cos mu řekla?
<a> Že mu gatuluju.
Komentář: Nakonec chtěl poradit, kde sežene antiperspirant do bot.
<a> Uz pracuju na umele inteligenci dej mi tak 20 let a bude to delat za tebe ;)
<b> Doufam ze to nebude chytrejsi jak ja :D
<a> To uz je tedka i google :-D :-D
<a> :D ty vole já asi fakt magořim . . .
<a> ted jsem na www.n******.cz v rubrice domácí a tam titulek: Zaorálek překračuje hlukové limity, stěžuje si Kalousek. no, a já to dočetla k těm limitum a rozdělila si první slovo na dvě a čumim tu na to jak kretén :D
<b> :D no tak to je výborné :D