Nejlepší hlášky

<a> chci vuvuzelu :)
<b> ale tyvole :) to je desna vec
<b> jakoze z celyho mistraku jsem videl asi 5 minut a omylem, ale
<b> 4 a pul minuty jsem premejslel, proc slysim ty vcely

<a> Tohle jsi viděl?
<a> http://www.lidovky.cz/paroubkova-s-dcerou-pozuji-na-plakatech-budou-i-na-mitincich-cssd-phq-/ln_domov.asp?c=A100412_124648_ln_domov_hs
<b> jj
<b> Doufám, že netrefím to děcko vajcem :-)

<a> sel bys na pivo?
<b> v tomhle pocasi?? uz tak je mi dost zima
<a> aha, ja teda piju pivo na chut a ne na teplo :-X

<a> hej lidi jdu ven, jakmile mě to odpoji, prozvoňte mě, číslo máte..
<a> protože to mi shořel komp..
<b> jj spolehni se:P
...
-!- a has quit
<c> :) cože? hej mám zavolat?
<b> tak snad mu to neshořelo když to necha chvili běžet..
<c> tak už jen pro tu srandu.
<c> obsazeno.
<d> už volám:DD
<d> nebere
...
-!- a has joined
<a> dobre komp neodešel jen padl net..
<b> uff:DD
<a> akorat sem si zapomněl ten mobil doma a otec me seřval co to tu řve když spí před noční.

Komentář: serurity fail

<a> Vole, pro pravýho chlapa nic jako moc velký kozy neexistuje!

<A> Ozývam sa z novej hračky :)
<B> Odkedy sa dajú z vibrátoru postovať statusy? :D

Komentář: Na Vianoce sa treba darčekom pochváliť ;)

<a> ja ted mam trochu divny rozhovor se sysadminkou...
<a> takze ti budu odpovidat pomaleji
<a> vlastne uz pul hodiny...
<b> zase balis nejakou babu nebo co?
<a> ale, jen par penetracnich testu..
<b> LOL :-)

<a> Dneska mě rozsekal zákazník!
<b> Co zas?
<a> Přiletěl mi na kasu a povídá: ,,Slečno, mě smrděj nohy!"
<b> Nene! Cos mu řekla?
<a> Že mu gatuluju.

Komentář: Nakonec chtěl poradit, kde sežene antiperspirant do bot.

<a> Uz pracuju na umele inteligenci dej mi tak 20 let a bude to delat za tebe ;)
<b> Doufam ze to nebude chytrejsi jak ja :D
<a> To uz je tedka i google :-D :-D

<a> :D ty vole já asi fakt magořim . . .
<a> ted jsem na www.n******.cz v rubrice domácí a tam titulek: Zaorálek překračuje hlukové limity, stěžuje si Kalousek. no, a já to dočetla k těm limitum a rozdělila si první slovo na dvě a čumim tu na to jak kretén :D
<b> :D no tak to je výborné :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.