Nejlepší hlášky
<a> Tak co jaká byla pařba?
<b> Ty jo nářez jak svin. Jsem tam byl s jednou typkou.
<a> Byla dobrá?
<b> Přímo úžasná měla jen jednu chybu na můj vkus měla moc velkej ohryzek.
<a> :-D :-D :-D
<KyBoSh> hmm tedka delam zalohu a pak pudu koukat na naky lyžovani takze ted ee
<Tadeas> lama...
<KyBoSh> no zalohu sem uz nedelal dost dlouho
<Tadeas> ja ji nedelal este nikdy :-)
<KyBoSh> a taky mam pocit ze ten komp je uz nakej posranej a mozna bude reinstal winu
<Tadeas> ale disk snad hned tak neodejde a mam rozdeleno na dva disky
<Tadeas> takze pohodka
<KyBoSh> njn ja taky ale stejne radsi udelam zaloho, protoze ja se k tomu disku nechovam zrovna opatrne takze by se mohl posrat
<Tadeas> njn, ja ho drzim v bavlnce, ma pro sebe jeden vetrak, jeho teplota neprekroci 35 stupnu
...
<Tadeas> ty vole, vis jak sme se vcera bavili, ze disk mi neodejde?
<KyBoSh> jojo odesel?
<Tadeas> presne tak...
<KyBoSh> lol
<Person> Bude to npc.xx.cz jako nejlepsi pritel cloveka.
<Andy> Takže o psech jo?
<Person> jj idu registrovat
...
<Andy> tož už to máš?
<Person> kategorie? koníčky a volný čas?
<Andy> že by zvířata? hledej...
<Person> když dám zábavu tak je podkaterogie zvířata a když dám koníčky a volná čas tak podkategorie chovatelství
<Andy> hej a nebo ještě zkus tk jídlo! Je tam?
<Person> :D
Komentář: Že by Bobika?
<on> Pani to fakt nechapu?
<ona> Co rada ti to vysvetlim.
<on> Jak si muze zencak zariznout tangace zepredu a pritom na ni neni videt ze by ji to bolelo?
<Peťulka> koukám, že smysl pro humor máš docela dobrej
<Mato> jako fakt?, nebo to myslis ironicky?
<Peťulka> jako fakt
<Mato> tak to sem rad, u nas doma sem ho mel totiz dyky ja nejmensi
<Peťulka> tomu se mi ani nechce věřit? ta čeština je ale krásnej jazyk, kdyby si někdo přečetl jen tu tvou větu, jak by si to přebral nevim
<Daniel> zejtra to ukazes...
<Lejno> ok, np, thx, bb
<Lejno> :D jeste lol a omg chybi :D
<Lejno> dotaz: vidis me jako Dranel nebo jako Leny?
<Daniel> Lejno
<Lejno> curaku
<a> Budeš doma?
<b> Proč?
<a> No <c> přinese DooMa.
<b> Hru, nebo film?
<a> Hru.
<b> A kde to asi budeme hrát?
<a> V obejváku
<b> Dobrý, a jako na čem?
<a> Na stole
<b> Děláš si srandu? Můj notec na to nemá.
<a> Stolní hru...
Komentář: Informatik :)
<Pat1337> ja to vypinam... mozno pridem o pol deviatej a mozno uz vobec (dnes, pod kyticky sa nechystam)
<a> tyo, pomoz mi prosim s nametem na konverzaci s tim klukem
<a> nevim co mu psat
<b> ???
<b> jakym?
<a> a je to sportovec
<b> jo tim jak se ti libi?
<a> s tim z prahy
<a> jj
<b> treba "moje kamaradka se vcera vecer nechutne poblila" :D
Komentář: řešit chlapi je někdy zábava
<a> čus pytle
<b> Toto je antispamová kontrola, slouží jako ochrana proti robotům. Zadej druhou mocninu čísla 25.
<a> 625
<a> ty debile co to je za pičoviny :-D ten quip tvuj slavnej po mne chce 2 mocninu 25 :-! <a> napsal sem 625 myslím že to je nějak tak ale stejněs to psal ty :-D
<b> Čus, co?
Komentář: Když se člověk o půlnoci nudí :)