Nejlepší hlášky
<a> puschkin je damska vodka... takze to nepiju
<a> ale kdyz budu v nalade tak mi to bude urcite jedno
<b> když máš brčko tak nic dámskýho neni!
Komentář: :D
<a> dobry deň chcem sa opitat že za to vaše forum (warez)
<a> platite?
<b> Dobry den, nie ja, som sponzorovany vladou SR
<a> aha takže keby si chcem vitvorit forum musim za toplatit
<b> Ak si zozeniete ako sponzora napr BSA, SAPU a pod. oblubencov tohoto typu stranok tak nebudete musiet platit nic.
<a> aha lebo ja som spravil take forum že som napisal do google free forum naslo mi to a vitvorilo tak neviem
Komentář: aspon ze bol slusny :D
<Andy> Nasel jsem skvely cheaty pro GTA SA:MP :)
<Andy> Jdu je jen stahnout...
<Andy> Hned jsem tu
-!- Extra has joined #Czech
<Paul> OK, pak mi je posli ;)
-!- Andy has quit [Timed out]
<Paul> Andy?
<Extra> Caw lidi
...
-!- Andy has joined #Czech
<Andy> Fungujou dobre, stahnes je na www.****.********.net
<Paul> Diky moc, jdu na to
-!- Paul has quit [Timed out]
<Andy> Skoda ze jsem zapomnel podotknout ze ty cheaty meni heslo do Winu...
<Extra> no lol :D
Komentář: Tip na zaver: radsi necheatujte
<a> no ja provolal vlastne hodne kvuli te prahy, pry buchta, no ja se tady tak trosku zaucuju vas budu msuet poslat ke kolegyni, tak si vydrzte... I was like, Cool, the hard line number from my cellphone makes my bill cry :P
<b> ale to není nic proti tomu, co dělá moje teta (jako třeba právě teď)... cililink, ano? ahoj, zavolej mi - tútútútú... drn drn drn - no, chtěla jsem jen... počkej kde to mám... chrststshchst, půl hodiny... jo,tady. tvůj horoskop na tenhle rok... studujete? zkoušky dopadnou dobře. pracujete? postup bude! apod... super.
<a> lol to si delas srandu ne?
<b> ale nejhorší je, jak s náma chce mluvit... tak je to pořád. čau, zavolej mi! tútútú
<a> to je drzost, na takove lidi ja vetsinou radsi kaslu :)
<b> jakože mi to nevadí po sedmé večer kdy máme telefon zadara že :)
<a> jako nejaky tandem?
<b> hej vůbec nevím co to máme... ale paušál asi něco málo přes 400
<a> moment, to jako mas volani na vsechny cisla po sedme vecer zdarma? tandem jsou spojene tarify, jsem mel s tatikem, ze jsme si mezi temi telefony volali asi za padesatnik
<b> z pevné na pevnou :-P
<a> ahaaaaa
<b> ježiiiš
<a> jo vlastne, pevnou jeste nezrusili
Komentář: doba jde dopředu až moc rychle
<a> Máte niekto skúsenosti ako veľmi ovplyvnuje dianie v bazéne žiarivkový svetlo UV-C ?? Páč mi mále taký bazén, priemer 3m a ten vždy zozelenie...Filter ide stále, chlór je pH je vporiadku...A vždy tam začnú plávať také potvory...Filtráciu máme kartušovú...viem nieje to najlepší spôsob, ale kupovať pieskovú nebudeme...Tak ma nadalo či by to UV-C nejako výraznejšie pohohlo... ??
<já> dobry je dat do ty vody dve elektrody a pustit do toho proud a voni ty potvory pochcipaj
<b> A nebo vyskáčou...
<c> teraz ktore potvory?
<a> vis jak dela lukas toho securitaka?
<b> no..
<a> sme ho tam dneska potkali, tak sme s nim kecali a prisel tam k nam takovej dedula v pritmavenejch brejlich a slepeckou holi..
<a> a ptal se kdo mu poradi s radiem
<a> a lukasoj to nedocvaklo a povida: Tamhle vzadu jak vidite toho pana tak za tim se musite jit zeptat :D
<b> to je pako :-D
Komentář: nakonec se teda omluvil a dovedl ho tam ;-)
21:34 <a> a cemu se tak smejes furt?
21:35 <b> ale stoji mi a dre mi o stul a lechta to
17:04 <Kure> co mi das ke dni deti? :D
17:05 <Kolca> ...pres hubu
Komentář: Chudák dítě :-)
<a> sraz pred kotlem, jak tam stoji ten maly fanshop
<a> vime?
<b> fanshop? nevím
<a> nahore za plotem, tam stoji takova bouda
<a> prodavaj tam odznacky piva tricka a takove py*oviny
<b> řeknu výčep!
Komentář: Domluva srazu na Baníku, pivař se nezapře :-)
<a> Co děláš?
<b> Dú :-/
<a> Kam?
<b> Dú do m
<a> Kam jdeš? :-D
<b> Domácí úkol z matiky! :-D
<a> Jo ták, já myslel že jdeš domů :-D
Komentář: Když někdo neví vo co go :-D