Nejlepší hlášky

<M> Zitra bude v aule prednaset borec co prezil holocaust jdes ?
<V> Ten uz musi byt kotel stary...
<M> To nevim,ale je to jedna s jeho poslednich prednasek.

<Slovak> Ako sa po cesky poviete sane?
<Cech> Sane, nebo sanky, proc?
<Slovak> Lebo ja tu mam efekt sani...

Komentář: sani = sat, nasavat

Day has changed to 01 Jan 2010
10:53 <a> sakra, kolikátého je dneska?

<a> Hele, mam tady ten Partition Magic
<a> co to znamena active partition?
<b> co ja vim, ze je partice aktivni? :)
<a> a proc je aktivni jenom C: a ne i D:?
<b> tak aktivuj i tu druhou
<a> a co ted? nic se nestalo.
<b> nevim, skus to restartnout

Komentář: 2 lama admini :)

<b66> ale on byl na session docela v pohode po tom co vyprstil mishu
<cURLy_bOi> to jiste
<cURLy_bOi> proto ji taky smrdi kunda
<cURLy_bOi> protoze jak ji tam narval nostur ruku (a on smrdi) tak zacala smrdet taky
<cURLy_bOi> skoda no
<cURLy_bOi> bude to muset protahnout nekdo s cistou kladou
<cURLy_bOi> tim se kletba zlomi

Komentář: lol

<Kamarád> Promiň že ti to posílám ale bojim bojim ;( Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevím se dnes večer u tvépostele s nožem a zabiju tě. Tohle NENÍ vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 - někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o s...
<> Milý.
<> Promiň že ti to posílám ale bojím se. Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného (sežere tě čupakabra nebo tak něco). Jmenuji se Sýr, je mi 14, v tváři mám nasranej výraz a v ruce MK 48. Mrtvej sice nejsem, ale myslím že jako živej běhám krapet rychlejc. Pokud tohle nepošleš 15lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s kouzelnou hůlkou a udělám z tebe knedlík. (Asi jediná záchrana je sežrat kilo zelí, ať ti to v kebuli provětrá) Tohle NENÍ vtip! Něco dobrého se ti stane v 3:00 - někdo ti zavolá a řekne "MILUJI TĚ!!!Ups, špatné číslo..." A tebe to nasere protože bude pondělí. Prostě posílej.

<a> To není fér, sestra mi řekla, že když ještě jednou podvedu přítelkyni, tak mi nedá nic k ježíšku. Ach jo... kráva blbá.

<a> Zdar, mas ten moj phone?
<b> Jasan
<a> Parada tak vecer o na namesti. Prcham zatim cus.
<b> vole cakaj
-!- <a> has quit
<a> num lock...

Komentář: po jednej akcii

<a> ja bych rekl pruzkumnikovi , jenze ten picovsky pes nenajde ani soubor na ktery se divam

<a> hoj si tu?
<a> mas cod 1
<Frankie> a kdo si?
<a> patrik umis cheatovat na cod 1 pres gp
<a> ?????????????????????
<Frankie> na co cheaty proboha?
<a> jen tak treba abych strilel pres zed
<Frankie> a co by si z toho měl?
<a> srandu
<Frankie> aha a miluješ stromy?
<a> jj
<a> proc se ptas
<Frankie> jen tak dělám průzkum! miluješ nebo ne?
<a> no jo
<Frankie> a chtěl by sis s nima užívat?
<a> co nevim
<a> a teda umis cheatovat
<Frankie> a ty rozdavaš si to se stromama? a jaké si vybiraš jehličnate nebo listnaté?
<a> ja si to se stromama nerozdavam a umis teda cheatovat ???????????
<Frankie> hledaš nějake starší stolete kusy nebo nějake školky s novymi mladymi stromky?
<a> co to meleš? budu odpovidat jestli reknes jestli umis cheatovat
<Frankie> nebo hledaš ty s těmi včelímy hnizdy?
<a> ty ses debil a teda umis cheatovat
<a> nebo ne
<Frankie> ja třeba miluju buky a ty?
<a> TAKY
<Frankie> seš prase nebo co?
<a> ne ale ne blbou otazku blba odpoved
<Frankie> a nevadi ti třeba že z nich pada jehličí?
<a> ne
<Frankie> tak co teda dělaš s těma stromama?
<a> nic
<Frankie> ted si mi řek že taky miluješ buky tak nekecej
<a> no a a teda umis cheatovat
<Frankie> ty jsi stromofil?
<a> ne ty mas dementi otazky
<a> a teda umis cheatovat
<Frankie> spíš bych se zaměřil na ty stromy
<a> nic nesnasim stromy
<Frankie> ja miluju stromy viš o tom?
<a> vim porad tady to rikas
<Frankie> no takže s těmi co stromy nemají radi se nebavim
<a> ty ses debil umis cheatovat
<Frankie> nejsem debil jsem milovník stromu
<Frankie> a ty je nesnašiš
<a> no dobre
<a> umis teda cheatovat
<Frankie> jehličnany nebo listnate?
<a> este dementi otazka a des do ignore
<Frankie> buky nebo duby?
<a> des do ignore
<Frankie> zdar

Komentář: ICQ rozhovor z roku 2007

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.